Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #121
    Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

    Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    lol @ hea koht Q6o-ga fishi sqeesida 20 bb stakiga.
    Meh, ilmselt mitte, vahel lihtsalt "Got to Feel IT" - fishi mõtlemine ofc.

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #122
      Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

      Alright, selleks aastaks siis pillid kotti, homme lendan Eesti ja 2 nädalat pokkerit ei puutu.

      Detsember :
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2013:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Although mängisin tõsiselt ainult viimased 6 kuud, siis on tulemus päris OK. Mäng on ka kõvasti arenenud ja teeb seda jätkuvalt - ootused ja motivatsioon järgmiseks aastaks on head .

      Goals2014 :
      *Pokkerit tõsisemalt võtta
      *Live turniirid
      *5 digit hit(=min. 1)
      *100k$ profit

      GL kõigile!
      NB! Aeg on küps, tee aastast 2014 Sinu aasta!

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #123
        Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

        Like, gl. Võibolla isegi trehvab pühade ajal :)

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #124
          Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
          Like, gl. Võibolla isegi trehvab pühade ajal :)
          Ja, vabalt ! PM või räägi M. kokku midagi.

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #125
            Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

            Kuidas aasta möödus ? Mis uue plaanid ? Mõnus turna päevik. Gl!

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #126
              Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

              Cheers MartinGarcia,

              aasta möödus karnevalil, tegin Hitlerit. Plaan on m0re $$$ obv, aasta algas kehva runiga tho, aga nagu vanarahvas teab rääkida ning elu on näidanud, siis kehv algus toob hea lõpu ja vice versa.
              Kuulake head mussi seniks!

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #127
                Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

                Pritsi graphe :D

                Comment

                • Dzuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 445

                  #128
                  Re: Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

                  Ehh..võtan kokku end, luban.

                  Jaanuar:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  Working...