No eelmine kord sain päevikut pidada pea 24h, kuniks FTP kinni läks, ehk läheb seekord paremini.
Panin kuskil 2 kuud tagasi Pokerstarsi 10 € ja hakkasin 3.5$ HT'si mängima, joppas, grindisin rolli 200$ ja hakkasin PLO HU 50, 50bb buy in mängima ja nüüd mängingi seda formaati :)
Nüüd kuskil pea kuu aega seda mänginud, väike graafik kah [ PLO 50 - 100, 50bb ja PLO 200 ( kust tuli -368$, abiks seegi
]
Panin kuskil 2 kuud tagasi Pokerstarsi 10 € ja hakkasin 3.5$ HT'si mängima, joppas, grindisin rolli 200$ ja hakkasin PLO HU 50, 50bb buy in mängima ja nüüd mängingi seda formaati :)
Nüüd kuskil pea kuu aega seda mänginud, väike graafik kah [ PLO 50 - 100, 50bb ja PLO 200 ( kust tuli -368$, abiks seegi
]
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

TC
A
T



ja siis eriti mängida ei viitsi.
Comment