Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #31
    Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

    Ja ja, see ärigeenius meenub nüüd küll jah, good 1 Codecci

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

      Ma mõtlesin, et mis see spoileri pilt sul oli - kas Oru Kodu tüüp eemaldatud tätokaga.

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #33
        Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Ma mõtlesin, et mis see spoileri pilt sul oli - kas Oru Kodu tüüp eemaldatud tätokaga.
        See olen mina... peale kolmapäevast napsu :/

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #34
          Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

          omaha grindereid foorumis niigi vähe, kas grindid veel? kak edeneb?

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #35
            Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

            Läksin 6maxi peale, hetkel stake + coach diil käsil

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #36
              Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

              ok. gl.

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #37
                Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

                O well o well..Proovib siis korra veel, ehk aitab motti tõsta.

                Alustasin uuesti FullTiltPokeris, mänginud nüüd tõsisemalt umbes 4 kuud Rush MTT'si ja vahel donkan PLO100 6max shallow laudades ka.
                2013 so far(tegelikult ~2600$, millegipärast Rushed Suture(HT rush MTT) rebuysi ei tracki :/ )
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Eelmine kuu (FTOPS jooksis, muidu ikka 200-300$ per turna ei swingi, obv ei hittinud midagi tho.)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Omahat ka vahel(vajab veel kõvasti arendamist, been lucky tho :D)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                FAQ:
                How can you play at FullTilt?
                - Well, i don't live in Estonia.

                //Kuidas päeviku nime saab muuta ?

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #38
                  Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

                  Algselt postitas Dzuu Vaata postitust

                  //Kuidas päeviku nime saab muuta ?
                  esimest posti pead editeerima, sealt saad pealkirja ka muuta

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #39
                    Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    esimest posti pead editeerima, sealt saad pealkirja ka muuta
                    Cheers

                    Comment

                    • Dzuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 445

                      #40
                      Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                      Ajee ajee, hiiter is coming.

                      Polegi ammu juhtunud..


                      ...


                      LoL.. justice?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2. koht, good for 800$ ja $5k gtd'l 3way chop for 1000$. All together +1800$ :)
                      Last edited by Dzuu; 04.09.13, 21:41.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #41
                        Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                        FTP ka ikka suht mõnus soft :D

                        Comment

                        • Dzuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 445

                          #42
                          Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          FTP ka ikka suht mõnus soft :D
                          Jep, the best imo :)

                          Comment

                          • Dzuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 445

                            #43
                            Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                            This is Me
                            __|
                            __|
                            __|
                            _ V



                            Ajeeeah!
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                              lol. Graz! Muru vol 2.

                              Comment

                              • Dzuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 445

                                #45
                                Re: Dzuu @ FTP[ Rush MTT's & PLO100 ]

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                lol. Graz! Muru vol 2.
                                I wish :(, the Man's a beast :D

                                Comment

                                Working...