Dzuu @ FTP[ Rush & Regular MTT's ]
Collapse
X
-
Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]
Jep, kohe Jaanuaris tulebAlgselt postitas Madis_89 Vaata postitustUus hooaeg hakkab uuel aastal eks?
Comment
-
Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]
Sai kah eile esimene osa sarjast ära vaadatud, väga hea sari :)
Gl laudades :)
Comment
-
Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]
Kuu lõpp vajus kuidagi ära:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/resultsz.png/]
Järgmiselt aastalt ootan FT avanemist, et saaks mängida Rush turniire ja $$$ printida, need olid nii hea stabiilne papp :/
Toredat uut aastat kõigile :)
Comment
-
-
-
Re: Dzuu [ PLO HU50-100 ]
vana nali.Algselt postitas Dzuu Vaata postitust??
Kui pole kuulnud, siis pohhui.
// lasi tätoka teha otsa ette, et saada maja miski 0-20% odavamalt or somt. ei mäleta täpset %.
Comment



Comment