KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #961
    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

    ambitsioonikas call

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #962
      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

      läksin väga väga thin bluffcatchima, sest oli bubble ja see vastane polnud kordagi vahele jäänud millegagi ja oli 2x veel pannud oma stacki basically riskile bubble ajal ja kordagi ei vaadatud teda.

      Olukord oli selline, et vastasel on kas nuts või sittagi ja absolute nutsi vastu oli mul 2 blokkerit (mul 66, laud 578K kahe ruutuga) ja otsustasin ta lõpuni callida. Vastasel oli 88.


      pluss ma olen retard.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #963
        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

        Pmst saame süüdistada andut, sest kui temaga kuidagi diile teeme on kuldne reegel, et ma pean kaotama.
        Isegi kui on olukord nagu praegu, kus on suht võimatu kotada on mul kohustus leida see viis.
        Ma leidsin.

        Ma arvan, et ta on uhke ja sisimas me kõik lootsime seda.
        eriti nõme oleks kui oleks kaugele jõudnud ka.
        2x maksin täna turnil hititud setid kinni. Korra 70% oma stackist ja teine kord 100%. Umbusklik olen.

        Las siis teen enda lollused enne TCOOPi ära.

        fxgfdüp, ööd.

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #964
          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

          tema käsi oli ikka väga set, nutsi seal vaevalt on

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #965
            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

            Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
            tema käsi oli ikka väga set, nutsi seal vaevalt on
            Oot mis asja?? xD
            Kui laas ütles, et vastasel kas nuts või mitte midagi, siis ta mõtleski pmst, et kas väga tugev hand või õhk. Mitte nagu sõnaotses mõttes, et tal kas 69 või air.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #966
              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

              Kas sa HU cashi ei mängigi enam?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #967
                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                Mäletate, et ma ütlesin kunagi, et ma ei mängi enam live cashi?

                Ha haa! Ma mängisin And joke´s on you! Ma käisin kohal, tundsin end super konditsioonis. Tegin komissaar Rexlikke otsuseid ja tulemus.... Ma kaotasin ainult 18 buy ini.


                Käige kõik *****.

                Pokker tapab mu elu.

                Olen nüüd elust eraldatud kuni TCOOPini ja seal annan endast kõik.

                Peale TCOOPi teen kokkuvõtte mis saab.
                Last edited by KristjanLaas; 17.01.12, 00:19.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #968
                  Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                  "Ha haa! Ma mängisin And joke´s on you! "
                  haha lol

                  Kas sa räägid pargi cashist ?

                  Gl @ TCOOP aka elu 19-29jan

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #969
                    Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                    Kahjuks TCOOPil hävin ja hoian head runi "valedeks" turniirideks.

                    PokerStars Pot-Limit Omaha, 4.4 Tournament, 10000/20000 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    BB (t173662)
                    Hero (SB) (t679338)

                    Hero's M: 22.64

                    Preflop: Hero is SB with 3, 10, A, 9
                    Hero bets t40000, BB raises to t120000, Hero raises to t200000, BB calls t53662 (All-In)

                    Flop: (t347324) 10, J, 10 (2 players, 1 all-in)

                    Turn: (t347324) 7 (2 players, 1 all-in)

                    River: (t347324) 9 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: t347324
                    Main pot: t347324 between BB and Hero, won by Hero

                    Results:
                    Hero had 3, 10, A, 9 (full house, tens over nines).
                    BB had 5, 7, A, Q (two pair, tens and sevens).
                    Outcome: Hero won t347324

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #970
                      Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                      kristjan sul starsis varikas v :D

                      krlaas 01( estonia )

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #971
                        Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                        tavai laaspoiss süsti oma päevikusse elu sisse

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #972
                          Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                          Arvan, et ei oleks huvitav päevik hetkel ja varsti vägi ka.

                          Kui degenereerimisruumi jälle, siis loodetavasti teen aktiivseks jälle:)

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #973
                            Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                            praegu käib lihtsalt kuiv grind jah ?

                            Comment

                            • Blackbirds
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 206

                              #974
                              Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                              Mis pataljoni lähed?
                              Last edited by Blackbirds; 01.07.12, 18:12.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #975
                                Re: KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

                                sõja lol

                                Comment

                                Working...