"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #346
    Re: "375"

    Täna kandsin siis Rakerace jaoks raha Triobeti ja noh, softi ja keskkonna vahelduse mõttes ka.
    Loomulikult ei ole 320 euri piisav NL50 mängimiseks, lootsin pigem "hea jooksu peale sattuda"
    või siis üldse see nädal aega breakevenis mängida, et rakebackist ja Rakerace boonusest elatuda.
    Ei tulnud välja:

    FH vs FH, 150 taalane pot.
    AJ vs 9J, sain kaks paari, tema sai rea 100 taalane pot.
    A4 vs AA, flop A46. 60 taalane pot.
    KK vs QJ preflop allinid, ta sai rea, 50 taalane pot.
    88 645 flopis JJ vastu. 40 taalane.
    AQ vs 46, runnerrunner kolmik talle, 66 taalane.
    KK vs 98, rida talle. 50 taalane.

    ja
    nii
    edasi.

    Have fun ja edu laudades.

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #347
      Re: "375"

      Nii palju kui mulle silma on jäänud, siis litid 88-ga kaotamist 7 5 4 flopil ka coolerite sekka... Kui sa mitte ühtegi overpairi ei suuda ära visata, pole ime, et raha kaotad. Jah, downswingi jooksul läheb alati suur osa raha otseste beatide taha, aga mulle vähemalt tundub, et lekid mitmest kohast veel.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #348
        Re: "375"

        Eh, need minu viimases postituses "beadid ja coolerid" on kõik NL50s.
        Tsiteerin:

        "88 vs 645 flopis JJ vastu. 40 taalane."


        Ehk siis stack $20. Sa ei läheks bustoks siin?




        Mis puutub leakidesse, siis obviously neid on ja ilmselt palju, muidu konkureeriks
        ma ju rankaga NL600s. Aga lihtsalt veider on see, kuidas eelmine kuu läks terve kuu
        peale hästi ja nüüd kahe päevaga pool eelmise kuu kasumist läinud ja lõppu ei näe
        sellistel jaburdustel. See on see kõige veidram asi. Ning kuigi ei tee võib-olla ma oma A
        mängu, siis ei tahaks nõustuda, et teen mängu, millega pikema aja jooksul ei peaks
        beatima mikrolimiiti.

        Seega milles asi? Kas terve eelmine kuu oli upswing? Kas Triobetis eelnevad veedetud aastad,
        kui oli väga edukaid kuid(jah, turna tulemusi mitte arvestades neid kuid ikka oli), need kõik
        tegelikult olid kuuajalised upswingid? Selle peale olen ma mõelnud varasematel  aegadel ka
        korduvalt...ja ei suuda läbi hammustada seda keissi.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #349
          Re: "375"

          pmts peaksid abi leitsi käest saama:)
          tal oli sama teema...

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #350
            Re: "375"

            ma ei saanud küsimusele vastust...


            ...kas pestud või pesemata ?:D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #351
              Re: "375"





              http://www.youtube.com/v/jwZCLyL4e_M&hl=en&fs=1



              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #352
                Re: "375"

                Algselt postitas hotcocacola
                video

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #353
                  Re: "375"

                  ahhaaaaaa

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #354
                    Re: "375"

                    Päeva kokkuvõte:


                    Haisu tunnete? Ma küll tunnen. Mu luckbox haiseb, päris katki vist teine.
                    No proovisin sellest viimase depoka jäätmetest midagi teha ikkagi Triobetis.
                    Teate, mõttetu üritus. Lihtsalt ei ole mõtet noh. See on lihtsalt nii hämmastav,
                    kuidas need NL50 "regularid" seal nii haledalt imevad, ma isegi ei viitsi täna
                    teile neid käsi siia panna, pointless.

                    Siis sättisin end aeda istuma, väike õlle ja peale vihmatibutamist mõnus värske
                    õhk, mõtlesin, et teen turnat. valisin 2,75k Guarantee, freezeout. Sain kena 15
                    minutit mängida kui laua donk veidi üle poole algstackiga openshoveb. Ma herocall
                    JJga, sain flipi AQ vastu, aga siiski turn ei aitanud mind turniirivõidule. Jäi siis mul
                    veel alla poole algstacki alles, keegi paneb allin 440ga, ma 880 reraise allin, aga etskae,
                    kolmas kutt avastab, et tahab ka allin tulla - avas taaskord AQ, esimesel vennal A6, ehk
                    noh eeslitel kahepeale 2 outi kogunisti kokku, kõva. A keskel ja A6 vend sai masti ka.
                    Tsau. Nüüd istun siin aias nagu tropp, õlled lahendamata.

                    KURADI IDIKAD. TRA KUST AUGUST NAD VÄLJA ROOMAVAD?! WTF? KURADI MAJANDUSSURUTIS
                    SEE ON, KUI DONKEYD ON IKKA KONSTANTSELT KÄMPIMAS OMA DRAWDEGA? Mitte, et ma ei
                    tahaks donke oma laudu, jumala eest, terve fucking päeva tegelesin table selectimisega, selle
                    asemel, et 9 lauda tuimalt lahti teha ja rake race jaoks hande koguda. Aga no siiski? Mis neil
                    idiootidel on nii head töökohad, et saavad lubada Triobetis munnimängimist? Või on rikkad
                    vanemad? KUST TRA NAD TULEVAD?!?!?! KES NAD ON?! TUUUUULNUKAD??????????

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #355
                      Re: "375"

                      sa mängid sng või cashi või headsuppi?Ei saagi nagu aru. Selles võibolla probleem, võta 1 mäng ja saa selles kõigepealt heaks

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #356
                        Re: "375"

                        Olen kõigis sinu nimetatud mängudes üldiselt plussis.


                        Aga miks ma mängin erinevaid asju, on just seepärast, et
                        olen tildilembene inimene ja sellega saan vähendada üht tildiliiki - tüdimustilt.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #357
                          Re: "375"

                          ravimatu lifetilt on lebovennal :( :o

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #358
                            Re: "375"

                            tüdimustilt, elutilt, avatartilt, mine tee keppi hakkab parem

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #359
                              Re: "375"

                              Algselt postitas marguzz22
                              tüdimustilt, elutilt, avatartilt, mine tee keppi hakkab parem
                              Mina tänan soovituse eest.

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #360
                                Re: "375"

                                fullcat -
                                pane see sõna eestikeelde otsetõlkes, vb saate aru.

                                tähendab, sellist masendust pole olnud juba kuid..tunne pole hea.


                                Viimaste riismete eest Triobetis tegin turniire ja entertainmentvalue jaoks
                                PLOd, nii et coca seletas, mida teha.
                                Samal ajal kui omahas kaotasin stacki, nii et mingi vend kobistas oma r22bisega fullhouse,
                                t2pselt sel hetkel kukkusin turniirist teise tunni poole peal keskmise stackiga KK vs AQ preflop
                                allinidega..need kaks pauku korraga panid ikka hea p2ris hea l6pppaugu ja nyyd tahaks pikemaks
                                ajaks sellest sitast eemal olla, ilmselt peaks panema starsis peale praeguse exlucsioni l6ppu kohe
                                uue n2dalase exclusioni.

                                fuck
                                it.

                                soovin teile, foorumikaaslastele toredat grindi
                                ning nautige elu.

                                Comment

                                Working...