Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #121
    Re: lenC @ Stars

    PartyPoker, $5.00/10.00 No Limit Hold'em Cash Games, 2 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    CO: $1,000
    Button: $491.80

    Dealt to CO J 3

    Pre-flop:
    Button raises to $486.80, CO calls $481.80

    Flop: ($983.60) A 2 4 (2 Players)

    Turn: ($983.60) J (2 Players)

    River: ($983.60) 9 (2 Players)

    Results:
    CO Showed J 3
    Button Showed J 9
    Button wins $983.10

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #122
      Re: lenC @ Stars

      serious gämbler

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #123
        Re: lenC @ Stars

        mingi fake pask :D?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #124
          Re: lenC @ Stars

          Ei ole fake

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #125
            Re: lenC @ Stars

            Algselt postitas Codecci
            Ei ole fake
            Obs ei tea Codecci sellest käest tegelikult ööd ega mütsi (kuskil keegi kunagi ütles niimoodi )

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #126
              Re: lenC @ Stars

              gämbler jah , tegelt ma käisin ise ka siin nädal aega tagasi, mõtlesin palgapäeval, et riskin 200 dollariga kui kaotan siis kaotan,midagi pole teha läksin nl200 ja tulin tagasi 800 doltsiga ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #127
                Re: lenC @ Stars

                Algselt postitas marguzz22
                gämbler jah , tegelt ma käisin ise ka siin nädal aega tagasi, mõtlesin palgapäeval, et riskin 200 dollariga kui kaotan siis kaotan,midagi pole teha läksin nl200 ja tulin tagasi 800 doltsiga ;D
                lol ... see ajab naerma, aga no offence see on teh dongi mõtlemine (ma ei väida et sina donk oled :D:D:D) .. nad mõtlevad ka ju lauas, et fck tõmban 50'st 200 ja l2hen minema .. 10 minuti pärast on enamasti tagasi :D

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #128
                  Re: lenC @ Stars

                  miks see dongi mõtlemine on kui ma võtan palgapäeval sihilikult palgast 200 doltsi ja rolli väliselt veic gämbeldan? kui ma lähen tiltis peaga kaotsi tagasi tegema see on donk, kui ma läheb gämbeldama rolli väliselt siis see on ma ei tea ajaviide ;D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #129
                    Re: lenC @ Stars

                    Peale flippi räme doomswitch.

                    countdown to busto.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #130
                      Re: lenC @ Stars


                      Tegelt oli 5-way chop ja sain "kõigest" $4.2k. GG ja kahju, et vsiu nii tobeda kohaga välja lendas.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #131
                        Re: lenC @ Stars

                        Päris hea töö.
                        congratulations

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #132
                          Re: lenC @ Stars

                          Ilust tulemus!

                          Gratz!

                          Mis limiiti nüüd liigud või keskendud rohkem turnadele või on mingid pokkerivälised plaanid hoopis?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #133
                            Re: lenC @ Stars

                            obv nl400 on minek .. 10bi+´juba olemas :D

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #134
                              Re: lenC @ Stars

                              Algselt postitas Vapsik
                              Ilust tulemus!

                              Gratz!

                              Mis limiiti nüüd liigud või keskendud rohkem turnadele või on mingid pokkerivälised plaanid hoopis?
                              Aitäh!

                              Plaan on nüüdsest lebomalt võtta, cashis palju kvantiteeti tõenäoliselt lähiajal ei tule, pigem keskendun analoogsetele turniiridele. Ja muidugi kohustuslik välja tegemine - otsige rabarockil mind üles

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #135
                                Re: lenC @ Stars

                                Ilus, lase samamoodi edasi :)

                                Comment

                                Working...