Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #46
    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Tervist, kas keegi oskab öelda mis ma No Limitit mängides valesti teen vms et sellised katastroofilised vahed on Pot Limitiga ja NL winrate pea olematu on ??


    [img width=150 height=49]http://img17.imageshack.us/img17/8683/statsssssri3.th.jpg[/img]

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #47
      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

      Ma ei näe mitte midagi koledat. Vaid nl50 winrate võiks suurem olla. 6bb/100 ehk 3PT/100 on korralik winrate.
      Su PL tulemused on hetkel lihtsalt kordades üle keskmise, seega kas crushid neid limiite totaalselt + hetkel ka korralik jooks käimas :).

      Comment

      • McFoldberg
        Grinder
        • Nov 2008
        • 731

        #48
        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

        Sampled on veel väikesed, ehk väikese downswingi tõttu ei tasu kohe liialt kritiseerima hakata end. Otseloomulikult tuleb vigu otsida ja neid parandada, kuid lühikese kaotusperioodi tõttu ei tasu arvata, et kaos kohe lahti on. Grind it through :)

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #49
          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

          Olen nüüd pikemalt eemal olnud, kummaline, ellu saabus üks tüdruk kes kõik mu mõtted eemale viis ja üldse pea sassi ajas, pokkerit ei suuda mängida, rahast ükskõik antud hetkedel, kuugraafiku rikkusin ära ja tegin pausi, nüüd tahaks hakata vaikselt edasi grindima, aga kardan, enesekindlus kadunud..
          Enne mängisin NL50 üpris edukalt juba, aga tänase shoti järel tõmbasin ka nl20 allamäge..
          Vajaks nüüd teie soovitusi, kuidas sellistest olukordadest ikkagi võitjana välja tulla, kas peaksin veel pikema pausi tegema või millised on teised moodused kuidas mindset korda saada.

          [img width=150 height=95]http://img4.imageshack.us/img4/5756/thisfebruaryjl6.th.jpg[/img]

          Aitäh,
          Teie abile lootes,
          Kodanik Dogers

          Comment

          • Foux
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 486

            #50
            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

            .... naised

            Comment

            • volde
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 185

              #51
              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

              Donk ott lõpeta see dokamine ja ära süüdista naisi ;D ;D

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #52
                Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                No, Ott, nii ei saa. :D
                Kes su pea siis segamini ajas?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #53
                  Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                  donka tüdrukut ja tee lapsi. Mõtekam kui grindida päevast päeva. ausalt

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #54
                    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                    Igatahes olen tagasi rajal, teen väga edukalt juba 2 nädalat breakeven mängu ( rahul, sest vähemalt ei kaota enam ), ma ei tea, 20k kätt ja breakeven enamvähem, mingi 50 taala plussis vb.. asi seegi, teenisin natukenegi reigist. :D

                    Tekkisid mõned küsimused, et mida teha kätega nagu AK,AQ ja QQ kui facen 3beti, oletame et teen buttonilt standart 4BB, mis on NL20s siis 80 senti ja saan SB või BB pealt 2.40 peale otsa, kas AK on 4bet AI ? AQ lihtsalt call, aga QQ ??

                    Selliste kätega antud olukordades tunnen ennast väga ebakindlalt..

                    Ootan soovitusi,
                    Kodanik Dogers.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #55
                      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                      Algselt postitas Dogers
                      Igatahes olen tagasi rajal, teen väga edukalt juba 2 nädalat breakeven mängu ( rahul, sest vähemalt ei kaota enam ), ma ei tea, 20k kätt ja breakeven enamvähem, mingi 50 taala plussis vb.. asi seegi, teenisin natukenegi reigist. :D

                      Tekkisid mõned küsimused, et mida teha kätega nagu AK,AQ ja QQ kui facen 3beti, oletame et teen buttonilt standart 4BB, mis on NL20s siis 80 senti ja saan SB või BB pealt 2.40 peale otsa, kas AK on 4bet AI ? AQ lihtsalt call, aga QQ ??

                      Selliste kätega antud olukordades tunnen ennast väga ebakindlalt..

                      Ootan soovitusi,
                      Kodanik Dogers.
                      kui gammelda tahad siis AK pane 4-bet või AI
                      AQ on fold
                      QQ olebnevalt mehe statsidest. dongi vastu lajatan all inni :)

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #56
                        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                        Seoses eelnevaga, mänguline näide tänasest.



                        Kas tegin õigesti, kuidas oleksite teie mänginud?
                        3bettija oli 30/14

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                          Algselt postitas Dogers
                          Seoses eelnevaga, mänguline näide tänasest.



                          Kas tegin õigesti, kuidas oleksite teie mänginud?
                          3bettija oli 30/14
                          palju tal 3 bet oli? palju käsi koos olete teinud? mis imidz sul endal? ma ei tea, ma sellise mehe vastu tavaliselt QQ-d ei foldi.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #58
                            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                            TÜRADEMAA, TÜRIPAIDE VITTU MUNNI TÜRA KURADI VÄRDJAS MÄNG ON SEE POKKER.
                            Siit tuleb lugu kuidas nädalaga 800 euri alla EV joosta. TRA NÜÜD SAAN ARU MIDA LEITS TUNNEB VITTU PUTSI MUNNNNNNNID RAISK TRA ÕPPIGE MÄNGIMA JA SIIS TULGE SIIA KURADI TRIOBET, PUTSI MINGE. Ma tahan selle triobeti serveri tigutorni katuselt alla visata, ronginga jäänustest üle sõita ja selle ülejäänud puru paneks põlema veel, VÄRDJAD RAISK.

                            Kõik algas ühel ilusal hommikul kui see sitane rakerace algas, bankroll kenasti 2500 euri, mõnusalt 10 lauaga nl 50 grind sai alguse. JA SIIIIIIIIIS Burget saadab kirja, oled VIP klubi liikmeks saanud, ma oh jess, päris äge, AGA TÜRATKI, VÕTA PUTSIST RAISK, vana pani kohe doomswitchi peale..
                            HAKKAS TULEMA, set % selle värdjaliku ligi 30k käe peale oli 9, WOW, polegi kõige sitem eks. Pmst asi oli nii, kui ma hitin top 2, on vastasel set, kui ma hitin seti siis vastane floadib vähemalt rea välja, kui mul rida, siis 2 varianti, teistel kas kõrgem rida või mast obv, kui ma 3betin siis obv callib maha mind 34s SEST SEE ON JU SUITED. TRA kui ma saan masti siis vastasel obv maja ning kui mul lõpuks see nutine maja SIIS ÜLLA ÜLLA, KURADI TÜRASTUNUD NELIK..........
                            Obv kõik oma setid hittisin nii drawi boardile et paris hilton ka ei panustaks..
                            Cont beti mõte kadus ammu ära sest teatavasti said kõik regularid ja fishid emailid et mul doomswitch ja ta ei hiti kunagi midagi. JA OBV KUI MA HITIN, siis telefonikõnekaugusel mingisugusest onust kes mu kaarte näeb tulevad insta foldid.
                            PUTSIS, türa. ahjaa, siis ma hydrotiltis leian ässad ja vajutan insta all ini mingi random 6BB raise peale, donk obv teab et ma tiltis ja callib maha mingi 68s-ga ja kuidas muidu, 2 paari floppi ja 50 euri taevasse jälle. KK vs 108 preflopist, väga normaalne, read mastid tahavad tulla. MA EI SAA ARU SELLEEST TÜRASTUNUD SAIDIST, selline run ? mida putsi, ma ei julgegi enam mängida.
                            väärakas rakerace, oma 4100 raked handiga saan arvatavasti 200 euri, JESSSSS ainult -1000 siis ju , rakebackist veel oma 400 taala ja ikka on miinused suuremad kui kuradi punamütsikese korv vittu.


                            vaatame korraks hemi, viimase 500 käe 2 suuremat kaotust.



                            ÜLLA FAKING ÜLLA, mis kuradi türapärast teha selline call riveril, obv ta teadis et ma ei hiti kunagi midagi..
                            65 euri läks taevasse.




                            no vaadake flopi calli, mida putsi see vana mõtles ? :S
                            runner runner mast tahab tulla ?
                            täitsa putsis, värdjas pederast.
                            rahakotid lõkesse.


                            nüüd kui ma juba hydrotiltis olin, MIS KURADI TÜRA PÄRAST EI VÕI ÜKS REGULAR USKUDA ET MUL ON SEE SITANE ÄSS või mingi sitane sett või rida või mida iganes.
                            Miks on vaja sellist herocalli, obv te võite siin öelda et hea calli tegi, minusilmis pederast.

                            PANEKS SIIS GRAAFIKU JA



                            niikena NO NII KENA, ma ei tea, kui keegi teile kirja saadab et vipid olete SIIS HUI HUI RAISK, doomswitchi vajutab teile, ma ei saa aru

                            Ma sõidan praegu linnast välja ja viskan kiviga kellegi akna sisse türa, imestan et kõik asjad kodus terved on, AAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHH, kuskil peab välja elama ennast. täiesti putsis, ma ei taha seda hemi vaadatagi et sealt haigemaid biite otsida see ajab veelrohkem hydrotilti..

                            OHOOOOOOOOOOO, mis ma leidsin, cooleritega oli ka obv nii et cooler tuleb 200bb-selt deepstacked 90 / 40 vanalt, kes on lihtsalt munnimängides endale stacki saanud...



                            Tra tahaks talle kannaga näkku peksta


                            Slowplayga on ka nagu on, ürita kuidas üritad, muidu raha ei saanud lihtsalt :S


                            no ikka, korralik asi , täiesti türastunud run, ma ei saa aru :S

                            ma ei viitsi rohkem otsida näiteid siia, nii hydromaxisuperhyperrimi tiltis neid vaadates, hyvasti nl50 TERE nl20, arvatavasti ka hüvasti TÜRAPEAD MICROS, hoidke oma VIP staatus endale sitased munniddd

                            agadigjdsagdsõpgdsgds
                            gds
                            gds
                            gds
                            gdsaaaaaaaasdgasdgasdg

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #59
                              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                              kuld.

                              hakkame vendadeks?

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #60
                                Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                                Ouch, kui see ka TILT ei ole, mis siis veel on!?

                                Comment

                                Working...