Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #31
    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Selge, leidsin koha üles, keegi teadjam vend äkki siis ütleb mis statse teile siia tuleks kuvada.

    Abi oodates,
    kodanik Dogers.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #32
      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

      W$WSF
      Flop Cbet
      Fold to flop Cbet

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #33
        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

        [img width=150 height=44]http://img160.imageshack.us/img160/5637/uusstatswu7.th.jpg[/img]

        palun, ootan vastukaja

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #34
          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

          Ei tundu väga midagi viga olevat. Kuigi postflopis oled veic rohkem nagu tegutsema hakanud NL10'ega võrreldes, et vb võta bluffamist nats vähemaks :)

          Comment

          • Metsapull

            #35
            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

            Algselt postitas RudiTurbo
            W$WSF
            Flop Cbet
            Fold to flop Cbet
            Sorri, et teise teemat risustan, aga äkki seletaksid mulle lähmalt W$WSF-i kohta, et mida see tähendab ning mida selle abil saab vastase kohta välja lugeda.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #36
              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

              Ka minule oleks see kasulik informatsioon :D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #37
                Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                Algselt postitas Metsapull
                Sorri, et teise teemat risustan, aga äkki seletaksid mulle lähmalt W$WSF-i kohta, et mida see tähendab ning mida selle abil saab vastase kohta välja lugeda.
                Selle stati tähenduse on WON WHEN SAW FLOP, ehk siis kui tihti mängija võidab käe kui ta floppi näeb.

                Sellest annab näiteks välja lugeda, et kui vastane on preflop loose, kuid W$SWF on kõrge, siis järelikult ta peab oma suure VPIPi kõva bluffimisega võitudeni tooma.
                Ning samuti on see kõrgem mängijatel, kes tõstavad enne floppi ja vähemate mängijate vastu floppi näevad tihti, sest vähemate mängijate vastu on obv kätt kergem võita. Nii, et kui näed mingit passiivset tegelast suht kõrge W$WSF'iga, siis ta peab ikka kõvasti riskima, et oma W$WSF kõrgena hoida.

                Selline average Joe on siis tihtipeale kuskil 37-39 kandis. Alla selle, siis lased kas liiga palju mängijaid potti või lihtsalt oled natuke liiga passiivne ja annad alla liiga kergesti, kui üle selle on, aga kasumit ei teeni, siis vb tegeled bluffimisega liiga palju :P

                Comment

                • Metsapull

                  #38
                  Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                  Aitäh hea selgituse eest.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #39
                    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                    Käisin NL50 hullamas, hullasin 5BI plussi ennast ja siiiiiiis no ei suuda foldida selliseid asju ja nüüd mott nii maas lähen nüsin veene ja vaatan filme ja hoian eemale sealt, scared money factor on jube, üldiselt tiltasin pärast seda veel raha maha ja lõpetasin sessi 2BI plussis aga enam ma sinna ei roni :D



                    varastasin buttonilt nagu tavaliselt gayraisega, üldiselt ülitightid vastased ja andisd mulle alati blinde aga seekord läks nii, no kohe kuidagi ei taipand teda sellise käe peale panna...





                    Siin olin küllap ise loll, tegin potise cont. beti, mis on viga eks ja siis arvasin et üks vana üritab lihtsalt potti endale saada ja teise panin flush drawle, tegin nupud ja noh, võta näpust, pot tuli küll minujaoks monster.

                    et siis karjuge, et ma nii enam ei teeks, ma filmile.


                    ahjaa, graff ka

                    [img width=150 height=95]http://img19.imageshack.us/img19/4637/nl50nv2.th.jpg[/img]

                    /Dogers

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #40
                      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                      TPTK-ga pot panna ja siis all-ini callida 3way potis on jah minu arvates räme viga, aga ikka juhtub. Bet/fold.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #41
                        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                        Ma ei callind, surusin, lootes ka õhkõrnale fold equitile, aga valesti mängitud siiski..
                        Tänasest tagasi NL20 grindima, aga aitäh vastukaja eest Keiss.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #42
                          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                          Algselt postitas Keiss
                          TPTK-ga pot panna ja siis all-ini callida 3way potis on jah minu arvates räme viga, aga ikka juhtub. Bet/fold.


                          sellepärast ma neid potiseid pette hitingi 3way pottides :/
                          Ise istusid ka lauas.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #43
                            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                            See miksugolf oli jobu või lihtsalt bot. Räme donkar fish. Selliste vastu tuleb muidugi potiseid bete panna ja iga üle keskmise kaardiga re-raiseda, sest ta mängib ju iga kaardiga suurt poti.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #44
                              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                              Kas keegi oskab öelda kust HEMist näeb seda set %i ?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #45
                                Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                                Reportside alt klõpsa sealt + märki. Siis seal erinevad kastid/tulbad or smth. Kolmas kast Flop ning sealt alt flop set%. :)

                                Comment

                                Working...