Dogers - Working Class Hero

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    Dogers - Working Class Hero

    Tervist.
    Lugu järgmine, aasta-kaks tagasi nakatas klassivend gümnaasiumi viimastes klassides minusse pokkeripisiku ja sellest ajast saadik olen vaikselt toksinud, lugenud mõningad raamatud, uurinud internetist ja mänginud prodega :D Võidud-Kaotused olen rahaliselt mällu ja paberile kirjutanud ning enesegi üllatuseks olen kokkuvõttes kopsakalt plussis, aga selle plussi toovad turniirid ja live mängud, internetis cashiga kohe üldse hakkama ei saa, va kui pacificus mingi haige run oli kaartidel ja 3s lauas NL10s mõne tunniga 150 taala kokku ajasin ja hitnrunnisin. Sõber juhatas mu siia foorumisse, lugesin, vaatasin, imestasin ja mõtlesin, et proovin kohe Primas järgi, hittisin 500 eeku sisse ja hakkasin NL4grindima, proovisin ülitight olla ja mitte regularide, khmkhm "Keiss" ja teiste selliste tüüpidega mängida. Sain ideaalselt hakkama, nädalaga oli BR 120euri peal, võtsin NL10 lisaks, lisasin natukene agressiivsust ja hopstigi oli järgmisena BR 160 euri, sain oma elu esimese rakebacki ja aasta lõppeski kenasti, nüüd aga, totaalne kätesurm, mitte midagi ei ole, kõik mis tuleb biiditakse paremaga, tilt tahab nii tulla ja AQ muutub juba reraise käeks, võitlen elueest, AA-ga ei julge flopil enam reraise isegi callida, sest no see AA on ikka niipalju biite saand, KK-d ma ei taha enam nähagi. Igatahes 2 päevaga kukkusin hopstigi -60 euri 97-100 euri peale, kus ma hetkel olen, nätaki arvuti kinni lõin ja välja autoga sõitma läksin, et mõtteid vähegi eemale saada. Nüüd teise hooga tagasi tulles, viskasin uuesti foorumile pilgu peale, vaatasin mõned ranka videod, näppisin veits HEMi ja olin muidu lahe, igatahes nägin igasuguseid õpetaja-õpilase teemasi ja neid lugedes tundsin, et vb oleks ka karmi kätt vaja, ma ei tea, ma tahaks teada mida ma valesti teen ja miks mul see online cashgame eriti ei lähe, longrunis ei suuda kasumit teenida, lives saan edukalt hakkama ja õhtuti saab nii mõnedki sajad või tuhanded tasku pandud.

    HEMist tuhkagi ei jaga veel, aga mingi ühe graafiku oskan panna :D
    Ma ei tea, kui keegi viitsib minuga jännata, mind natuke juhendada või suunata oleks tänulik, hetkel ei oska küll midagi rohkemat öelda.
    Päikest ja head uut aastat.
    Kodanik Dogers.

    [img width=150 height=96]http://img228.imageshack.us/img228/5619/graafikfy1.th.jpg[/img]
    Last edited by Dogers; 30.08.10, 17:43.
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #2
    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

    Kui kõik need 20k kätt mängitud ühe ja sama viisiga, siis selle non showdown joone puhul tundub, et vastastel ei ole viimased 7k kätt eriti olnud, kui sul juhtub olema. Paanikaks pole mitte mingit põhjust ja see kehvem run võib sul vabalt veel 50k+ kätt kesta.

    "Thats poker you just have to learn how to deal with it"

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #3
      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

      Viska oma statid, siis kergem abiks olla teistel.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

        davy on pessimist! (nagu mina)

        aga 2kki ei ole asi selles, et vastastel polnud k2tt, vaid kodanik Dogers lisas agressiivsust juurde nagu ta mainis? :D

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

          Nii, ma loodan, et need on need statid,mida küsiti :)

          Paanikaks ei ole põhjust aga 50k kätt võib olla kohutav jooks ? Ma arvan, et siis just on paanikaks põhjust :D

          [img width=150 height=34]http://img90.imageshack.us/img90/629/statidmb7.th.jpg[/img]

          vaatasin et mingi positionsite asi kah, panen selle ka siia, et siis tehke kurja häält ja õpetage mulle positsioonidest midagi

          [img width=150 height=50]http://img156.imageshack.us/img156/4839/positionstn7.th.jpg[/img]


          läksin nende piltidega hoogu nüüd, sõber soovitas ainuüksi NL10 graafiku ka panna sest see ülihale üritus NL20 mängida rikub graafikut jne.

          [img width=150 height=96]http://img356.imageshack.us/img356/3231/graafik2ck9.th.jpg[/img]

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

            Inglise keelt muidu oskad?

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

              Jah, inglise keel on väga perfektselt suus, töötan Sinu antud artikli läbi, olgugi, et esmamuljel tundus, et juttu on 6stest laudadest.
              Postitan oma arvamuse mõne hetke pärast.

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                Algselt postitas Dogers
                Jah, inglise keel on väga perfektselt suus, töötan Sinu antud artikli läbi, olgugi, et esmamuljel tundus, et juttu on 6stest laudadest.
                Postitan oma arvamuse mõne hetke pärast.
                Aa ok 9maxi mängid, siis on sul eraldi filtrit HEMi vaja korralikku 9max pos stattide jaoks. Ei mäleta kust seda sai...

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #9
                  Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                  Isegi 10 istub meid primas ühes lauas, proovin leida selle filtri ja täpsemad statid.
                  Artikkel oli huvitav ja õpetav, mõistsin out of position olukorda ja avastasin, et kaotangi seal väga palju raha.
                  Ma nüüd ei tea, see HEMi filtride süsteem on lihtsalt liiga mahukas, et sealt ilma viiteta midagi üles leida, kel HEM selge nagu oma tasku, võiks natuke juhendada, kust saan selle full ringi jaoks positsioonide filtri.

                  Ahjaa, kasutan ranka config faili HEM jaoks, mille siit foorumist kuskilt leidsin, aga olgugi, et panen need statsid paika ja siis table windowst vms salvestan positsioonid, siis pärast on ikkagi statsid valede nimede juures ja ajab väga segadusse.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #10
                    Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                    nii, uurisin siis ise ringi natukene ja vaatasin mõned videod ja sain isegi HEMi korda ja tööle, uurisin hemi vaatasin vigu, piirasin mängu varajastest positsioonidest ja hakkasin ennast NL10s kodusemalt tundma.

                    Siin siis viimase 3-4 päeva graafik.

                    [img width=150 height=96]http://img368.imageshack.us/img368/8748/viimasedp2evadac3.th.jpg[/img]

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                      jajaa.. olen sind triobetis kohanud ja mõned madinad edukalt pidanud.. aga no krt.. vähe raskeks hakkab minema kui koguaeg siinse foorumi asukate vastu hakkab komistama:-/

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #12
                        Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                        Algselt postitas Dogers
                        nii, uurisin siis ise ringi natukene ja vaatasin mõned videod ja sain isegi HEMi korda ja tööle, uurisin hemi vaatasin vigu, piirasin mängu varajastest positsioonidest ja hakkasin ennast NL10s kodusemalt tundma.

                        Siin siis viimase 3-4 päeva graafik.

                        [img width=150 height=96]http://img368.imageshack.us/img368/8748/viimasedp2evadac3.th.jpg[/img]
                        Näitad äkki statistikat ka, sellesmõttes paari päeva õppimisega selline kannapööre teha on muljetavaldav :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #13
                          Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                          Algselt postitas Dogers
                          Nii, ma loodan, et need on need statid,mida küsiti :)

                          Paanikaks ei ole põhjust aga 50k kätt võib olla kohutav jooks ? Ma arvan, et siis just on paanikaks põhjust :D

                          [img width=150 height=34]http://img90.imageshack.us/img90/629/statidmb7.th.jpg[/img]

                          vaatasin et mingi positionsite asi kah, panen selle ka siia, et siis tehke kurja häält ja õpetage mulle positsioonidest midagi

                          [img width=150 height=50]http://img156.imageshack.us/img156/4839/positionstn7.th.jpg[/img]


                          läksin nende piltidega hoogu nüüd, sõber soovitas ainuüksi NL10 graafiku ka panna sest see ülihale üritus NL20 mängida rikub graafikut jne.

                          [img width=150 height=96]http://img356.imageshack.us/img356/3231/graafik2ck9.th.jpg[/img]
                          Ära muretse, ainult Davy runib 50k kätt sitasti. Üritas siin mängu õppida, sai foorumi üledoosi ja läx hoopis fishiks kätte ära :D Enne oli Jummala äss :)

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                            seni kuni bb/100 alla kümne ei lange ei ole kunagi oma mängus kahelda vaja, parandada kindlasti , kuid kahelda mitte

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: Dogers - uus tulevane pokkerihuligaan

                              need siis selle sama ajaperioodi statid

                              [img width=150 height=38]http://img360.imageshack.us/img360/2140/statid22xl4.th.jpg[/img]

                              Comment

                              Working...