Muusik triost

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #31
    Re: Muusik triost

    Ega sa pikka juttu vist ei armasta aga väikesed nipid võidu saavutamisel oleksid teretulnud. Tuli ära siis lõpuks! Vaatasin sa viimasel ajal turnasid mängidki vist ainult? Mul endal sellised probleemid, et top5 olen see kuu 3 x jõudnud, aga võita pole suutnud paraku ühtegi suuremat garanteeritud auhinnafondiga turniiri veel. Neid väheste osavõtjate turnasid pole nagu mõtet arvestada. Küllap sinule omasel agressiivne stiil lõpuks tagas edu?

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #32
      Re: Muusik triost

      tänud.. ega siin midagi väga erilist pole.. hakkasin mängima siis kui 17 minutit oli mäng käinud vist.. algus oli jube üldse ei läinud.. oli seal viimaste hulgas.. sest ma ei riskinud üldse.. ega võtnud coinflippe. siis tuli mingi lucky periood kus mul tuli järjest 10 käe jooksu 4 korda 1010 ja QQ nendega sain chipid 3-4k pealt 39k peale :D 10 käega kuskil. ehk siis esikolimikusse.. edasi võtsin väga tightiks.. natuke varastasin.. ega keegi mu raise eriti ei callind. vaikselt stack kasvas ja oligi final table.. olin samamoodi väga tight.. suckoute ei teinud.. lihtsalt minu parem käesi võitis enamuskorrad. ja nii ta läks. heads up läks nadisti alguses. mul oli mingi 100k chippe tal oli 800k.. aga noh.. tulin välja ja võitsin.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #33
        Re: Muusik triost

        Höhö kui nii võita siis on nagu parim tunne üldse. Ei rabistanud flipide ja haige agrotamisega ning kindel mäng ja käed, mis makstakse kinni. HU-s pidid vast alguses võtma ikka paar flipi ette ma pakun kui selline stackliider vastu jäi.

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #34
          Re: Muusik triost

          loomulikult.. aga noh.. ta oli hull agressor. ootasin oma hetked ära ja sain ta chipid :P

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #35
            Re: Muusik triost

            Jutt on Sul hea :D

            HU läksid chipliidrina ja keeldusid tema diilist raha splittida, said QQ vs AA pähe talt ja jäid 100 / 800 seisu, siis jobistasid runnerrunner maste ja muud sellist ning noh, hiljem tõesti mängisid hästi. :)

            Ise vaatasin alates sellest kui 3kesi olite.

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #36
              Re: Muusik triost

              kurat.. ma ei mäleta runner runner masti :D aga palju lucky oli küll mul hu-s

              Comment

              • Muusik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 378

                #37
                Re: Muusik triost


                miks?

                +
                suurim pot cashis siiani :D

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #38
                  Re: Muusik triost

                  Hittisid küll selle turniiri, kuid oled kindel, et nl50 on +EV mängida?

                  Esimene käsi on suht kehvalt mängitud, minu arust.
                  PF fold igatemoodi. Peale minraiset, veel enam peale 3beti.
                  Kui seda ei teinud, siis raise flop :/.

                  Ma ei räägi paha pärast, eks ise tunned kõige paremini, kuida limiit on :).

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #39
                    Re: Muusik triost

                    proovima ju peab.. kusjuures saan hakkama küll seal :P alguses oli küll -EV nüüd juba + :P harjumise värk

                    Comment

                    • Muusik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 378

                      #40
                      Re: Muusik triost

                      [img width=750 height=569]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/voit3.jpg[/img]

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Muusik triost

                        jama, kui sellistel hetkedel flip ära ei tule :( Aga teine koht ka hea ja õnnitlused.

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #42
                          Re: Muusik triost

                          20K guarantees oli 46 alles.. ma seal 30s midagi. 45 saavad raha.. ma all in JJga ja 55 callib.. 5 lauda ja out.. ilma rahata.
                          see ajab lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiii närvi

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #43
                            Re: Muusik triost

                            mingi mees istus just NL100's lauas +500 taalaga. Mis värk on?

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #44
                              Re: Muusik triost

                              seal kingiti raha..

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #45
                                Re: Muusik triost

                                täiesti haige.. nädal aega järjest kõik turnad on fail.. ja päevas teen mitu tükk.. alati lendan mingi 3 outeriga või muul haigel viisil välja. mis toimub? täiesti haige luck. mänguisu võtab nii ära. teed küll kõik õigesti aga ikka tehakse suckout. võimatu

                                Comment

                                Working...