Muusik triost

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #61
    Re: Muusik triost

    normal hit (Y) olen isegi sind laudades näinud, ise lasen nl 20 hetkel sest BR 500+ ja nl 40 ei kannata veel, kuid pürgin sinna poole...

    ise sain 3k gtd 4 koha... langesin kahjuks KK välja muidu oleks vast 1-2 koha kätte saanud, aga sellel hommikusel turbo turnal suht soft field ja esimene koht 800+ euri , ise 4 korda FT jõudnud seal ja kordades 42 hulka ehk rahadesse.

    Soovitan soojalt ! buy in 2,50 + 0,25 ainult

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #62
      Re: Muusik triost

      Ilus hit. Mingi 1aasta tagasi, kui ise trios mängisin lasid sa neid turniire juba, mõtlesime veel sõbraga, et kohe näha eestlasest reg. Obv noted ka :D

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #63
        Re: Muusik triost

        Algselt postitas vilkar Vaata postitust
        normal hit (Y) olen isegi sind laudades näinud, ise lasen nl 20 hetkel sest BR 500+ ja nl 40 ei kannata veel, kuid pürgin sinna poole...

        ise sain 3k gtd 4 koha... langesin kahjuks KK välja muidu oleks vast 1-2 koha kätte saanud, aga sellel hommikusel turbo turnal suht soft field ja esimene koht 800+ euri , ise 4 korda FT jõudnud seal ja kordades 42 hulka ehk rahadesse.

        Soovitan soojalt ! buy in 2,50 + 0,25 ainult
        mis 50s kolad siis vahest

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #64
          Re: Muusik triost

          irw, see hit on rohkem kui aasta vana ja rahvas kisab et nice hit :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #65
            Re: Muusik triost

            Algselt postitas Dogers Vaata postitust
            irw, see hit on rohkem kui aasta vana ja rahvas kisab et nice hit :D
            Ma ka ei suuda tajuda, kuidas inimesed korra lugeda ei viitsi .

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #66
              Re: Muusik triost

              wtf, kust see päevik nüüd välja koogiti :D
              aga ma paar päeva olen nüüd proovind nl50 HUd, siiani on hästi läinud, eks ma mängin nädal aega ja vaatab kuidas on. väga fishine on küll trio heads up.
              aa ja orlovile on minek :D

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #67
                Re: Muusik triost

                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                mis 50s kolad siis vahest
                mõned korrad olen piilunud, kas häid laudu on kus mingite imelike poolikute stackidega vendi on siis saab neid abuseda veits...

                kuid üldiselt keskendun nl 20 praegu ja sujub
                Last edited by vilkar; 31.08.10, 11:03.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #68
                  Re: Muusik triost

                  Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                  irw, see hit on rohkem kui aasta vana ja rahvas kisab et nice hit :D
                  Roflcopter see läheks täitsa failtopi . Keegi polnud lihtsalt nii ammu postitanud ja kohe vaatasin ülemist posti ja kuupäeva üldse ei vaadanud....

                  Comment

                  • Muusik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 378

                    #69
                    Re: Muusik triost

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    eile oli ilus päev

                    Comment

                    • Muusik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 378

                      #70
                      Re: Muusik triost

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      täna mitte nii hea päev, ulme mis run mulle vahepeal anti ikka :S

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: Muusik triost

                        teed leedu jaoks $$$ jah :D? väga hea, väga hea...siis on mul kellega autos juua, kui dogers meid vilniusesse roolib :D:D

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #72
                          Re: Muusik triost

                          hahaha just just

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #73
                            Re: Muusik triost

                            kuda tootmine edeneb:D?
                            oled varem vilniuses käinud?
                            laupäeval võiks mingi klubi ära vallutada vms :D (sellise, kus välismaalased nuga ei saa :D)

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #74
                              Re: Muusik triost

                              tootmine ei edene üldse, vist läbi sõitnud olen. ja kluppi lähme kindlasti :D

                              Comment

                              • JUNKER
                                Julm Donk
                                • Sep 2010
                                • 29

                                #75
                                Re: Muusik triost

                                Kena päevik, kuidas pokkeriga alustasid muidu ?

                                Comment

                                Working...