Muusik triost

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #46
    Re: Muusik triost

    Turniirid ongi kõige variatsioonirikkamad. Ise ka vahest võtan mõned ette, pole viimase 3 kuuga ühtegi korda esiviisikusse jõudnud. Final table kohad suurimad saavutused, nii et ei tohiks kohe kindlasti hullu olla :P. Alles võtsid kaks suurt võitu järjest ka, seega küll mingi hetk jälle mõni suurem hit tuleb :).

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #47
      Re: Muusik triost

      IM BACK

      alustasin pokkeriga jälle :D
      olen 2 päevaga teinud trios 10 eurist 280 euri, 3 korda final tables :D
      ja plaan on teha augusti lõpuks 50k eeku. ülikooliks raha vaja.
      loodame et saan hakkama :D suht haige on aga eks näeb :D
      plaan teha turnasid, cashi jms
      head luckboxi mulle.

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #48
        Re: Muusik triost

        Algselt postitas Muusik
        IM BACK

        alustasin pokkeriga jälle :D
        olen 2 päevaga teinud trios 10 eurist 280 euri, 3 korda final tables :D
        ja plaan on teha augusti lõpuks 50k eeku. ülikooliks raha vaja.
        loodame et saan hakkama :D suht haige on aga eks näeb :D
        plaan teha turnasid, cashi jms
        head luckboxi mulle.

        Väga tubli saavutus :)
        Millega sa nii suure rolli tegid siis, cashi või turnadega?

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #49
          Re: Muusik triost

          turnad ikka.

          Comment

          • VinQbator
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 214

            #50
            Re: Muusik triost

            Algselt postitas Muusik
            IM BACK

            alustasin pokkeriga jälle :D
            olen 2 päevaga teinud trios 10 eurist 280 euri, 3 korda final tables :D
            ja plaan on teha augusti lõpuks 50k eeku. ülikooliks raha vaja.
            loodame et saan hakkama :D suht haige on aga eks näeb :D
            plaan teha turnasid, cashi jms
            head luckboxi mulle.
            Luckboxi on sulle tõesti vaja, sest ilma selleta oled sa ju kaotav donk .. ok nali naljaks. Aga ära siis seda bacardi razzi unusta, kui peaks juhtuma, et sa ei suudagi augustis minu bankrollist mööda minna.

            Edu!

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #51
              Re: Muusik triost

              oot oot, ma võtaks ka razzi peale siit sidebeti ja mu BR väiksemgi kui Londil :D

              Comment

              • Muusik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 378

                #52
                Re: Muusik triost

                irw :D ühest piisab :D

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #53
                  Re: Muusik triost

                  kuuga 50k on päris julge eesmärk :D

                  Comment

                  • VinQbator
                    FPP Pro
                    • Dec 2008
                    • 214

                    #54
                    Re: Muusik triost

                    Khmm... Palju sul bankroll on siis juba? Oled minust möödunud?

                    ma juba tunnen bacardi razzi maitset kergelt ;D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #55
                      Re: Muusik triost

                      Ma tunnen ka juba bacardi razzi maitset, päris hea :D

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #56
                        Re: Muusik triost


                        Vinqust rohkem :D

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #57
                          Re: Muusik triost

                          l6puks siis hittisid miskit:)
                          nice!

                          Comment

                          • 50CandyJoe
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 253

                            #58
                            Re: Muusik triost

                            Väga tubli!

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #59
                              Re: Muusik triost

                              Updatei vms ei viitsi teha?
                              olen sind tähele pannud nl50 HU laudades:)
                              äkki räägid kuidas läheb

                              Comment

                              • VinQbator
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 214

                                #60
                                Re: Muusik triost

                                Sain razzi lõpuks kätte. Oli ootamist väärt...

                                Comment

                                Working...