RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RaidoR
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 21

    #1

    RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

    Niisis, sain Pokerstrategy'st 50$ stardikapitali ning mõtlesin, et proovin pokkerimängu võtta veidi tõsisemalt. Eelnevalt olen mänginud vaid mõned SNG-d ja sõpradega live's toksinud. Seadsin endale novembrikuu eesmärgiks kasvatada bankroll 150$ peale. Nüüdseks, kui november läbi, tuleb tunnistada, et plaan kukkus kolinal läbi. Esiteks olid alguses mängus suured leak'id, mille sain vist foormulaste abiga kõrvaldatud (loodan vähemalt). Teiseks ei leidnud kooli kõrvalt piisavalt vaba aega, et korralikult volüümi anda.

    Graafik ka siis:


    Kusagil 3500-da käe juures on see koht, kus foorumist nõu küsisin.

    Siis veel üks jaotus tänasest mängust:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #2
    Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

    Minu jaoks oleks see easy fold.

    Comment

    • kuusässa
      Räme Fish
      • May 2010
      • 16

      #3
      Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

      Vastik koht see party nl2 , raske setmining käib ja alati on neil set olemas kui sul AA, KK

      Comment

      • RaidoR
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 21

        #4
        Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

        Nii ta paraku on jah. Endalgi tulnud mitmeid kordi AA/KK maha panna liiga ägeda flopi actioni peale.

        Mõte oli selline, et kogun 100 party pointi kokku ning kolin mujale ümber.

        Comment

        • RaidoR
          Räme Fish
          • Mar 2010
          • 21

          #5
          Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

          Tänane päev 3BI miinuses.
          Ei saa korraliku kätt ja kui saabki, siis kellelgi ikka set.

          Comment

          • RaidoR
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 21

            #6
            Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

            Tänase sessiga võib rahule jääda.

            Comment

            • RaidoR
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 21

              #7
              Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

              Jälle mõned BI plussi.



              Ning üks huvitavam käsi ka:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

                Panustamine paigast ära,aga muidu ilus käsi.

                Comment

                • RaidoR
                  Räme Fish
                  • Mar 2010
                  • 21

                  #9
                  Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

                  Mis arvate, palju peaks bankrolli olema, et limiidis üles liikuda (NL4)?

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #10
                    Re: RaidoR [NL2 FR @ PartyPoker]

                    Oleneb kuidas tunneb mõni läheb 30bi võtma shotte teine 20bi. Aga soovitatav siuke on vast 30bi

                    Comment

                    Working...