Niisis, sain Pokerstrategy'st 50$ stardikapitali ning mõtlesin, et proovin pokkerimängu võtta veidi tõsisemalt. Eelnevalt olen mänginud vaid mõned SNG-d ja sõpradega live's toksinud. Seadsin endale novembrikuu eesmärgiks kasvatada bankroll 150$ peale. Nüüdseks, kui november läbi, tuleb tunnistada, et plaan kukkus kolinal läbi. Esiteks olid alguses mängus suured leak'id, mille sain vist foormulaste abiga kõrvaldatud (loodan vähemalt). Teiseks ei leidnud kooli kõrvalt piisavalt vaba aega, et korralikult volüümi anda.
Graafik ka siis:

Kusagil 3500-da käe juures on see koht, kus foorumist nõu küsisin.
Siis veel üks jaotus tänasest mängust:
Graafik ka siis:

Kusagil 3500-da käe juures on see koht, kus foorumist nõu küsisin.
Siis veel üks jaotus tänasest mängust:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Q
2

Comment