Project "F*ck your alcoholic dad" & NL5

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Foux
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 486

    #1

    Project "F*ck your alcoholic dad" & NL5

    Asi selles: Kahe ja poole aastaga, mis ma olen pokkerit mänginud, oleks ma juba väga kaugele jõudnud, kui ei oleks nii metsikult cashoute teinud. Natuke järele mõeldes on ilmselge, et kõiges on süüdi alkohol ja naised. Siit ka projekt "F*ck your alcoholic dad". Projekti mõte on ca. 1'e kuune võõrravi kõikidest peamistest segavatest faktoritest. Ei joo end täis, ei suitseta, ei sõida Tallinnasse(sest sealt ma tavaliselt naasen alles paari-kolme päeva pärast täiesti rahatult). Kui täitsa mase peale tuleb, siis luban endale max. 2 õlle.

    Olen omal ajal mänginud kõiki limiite alates NL2st kuni NL50ni. 18ndal saatsin oma Unibeti rolli riismed(44$) Starsi ja olen alustand nüüd täitsa algusest.

    Alles aastavahetusel luban endal lõõgastuda. Kui olen selleks ajaks NL10sse jõudnud, siis on 5+bueno meel.
    Last edited by Foux; 08.12.10, 17:12.
  • Foux
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 486

    #2
    Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

    Progress siiani:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    +24$ SnG'dest ja turnadest

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

      Algselt postitas Foux Vaata postitust
      Asi selles: Kahe ja poole aastaga, mis ma olen pokkerit mänginud, oleks ma juba väga kaugele jõudnud, kui ei oleks nii metsikult cashoute teinud. Natuke järele mõeldes on ilmselge, et kõiges on süüdi alkohol ja naised. Siit ka projekt "F*ck your alcoholic dad". Projekti mõte on ca. 1'e kuune võõrravi kõikidest peamistest segavatest faktoritest. Ei joo end täis, ei suitseta, ei sõida Tallinnasse(sest sealt ma tavaliselt naasen alles paari-kolme päeva pärast täiesti rahatult). Kui täitsa mase peale tuleb, siis luban endale max. 2 õlle.

      Olen omal ajal mänginud kõiki limiite alates NL2st kuni NL50ni. 18ndal saatsin oma Unibeti rolli riismed(44$) Starsi ja olen alustand nüüd täitsa algusest.

      Alles aastavahetusel luban endal lõõgastuda. Kui olen selleks ajaks NL10sse jõudnud, siis on 5+bueno meel.
      hahhaha, hea intro

      edu !!

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

        lol @ luban 2 õllet :D

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #5
          Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

          aastavahetusel lased teenitud rolli bustoks uuesti?

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

            Edu ! meil üks ühine tuttav ka

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #7
              Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

              Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
              aastavahetusel lased teenitud rolli bustoks uuesti?
              Eiei. Ma teenin kõrvalt ka ikka raha. Kuu ajaga koguneb seda ilmselt ikka päris korralikult, niiet rolli ei pea näppima

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #8
                Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                ok, hea

                Comment

                • jep18
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 49

                  #9
                  Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                  Hää, et asja käsile oled võtnud. Millal algab võõrutus ravi (1 Kuune)? Teeks homme õlli ja laseks live cashi ? :)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                    edu foux!

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #11
                      Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                      Algselt postitas jep18 Vaata postitust
                      Hää, et asja käsile oled võtnud. Millal algab võõrutus ravi (1 Kuune)? Teeks homme õlli ja laseks live cashi ? :)
                      Just 10min. tagasi tegin oma viimase suitsu. Aastavahetusel näeme. Või siis kossumatšil.

                      Tänks, Timo. Edu tarvis.

                      Comment

                      • Foux
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 486

                        #12
                        Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                        Jube okse päev olnud. Ei oleks arvand, et ainult aastase suitsetamise järel on see harjumus nii sisse sööbinud. Täna vist esimene kaine reede ka. Tuhat korda täna mõelnud, et nahhuj mul seda projekti alustada vaja oli...

                        Ülehomme või homme näpin NL5te.

                        BR: 136$

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #13
                          Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                          Lihtsalt terve päev naernud hüsteeriliselt.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kuna eilne päev oli ka päris haige, siis hOmme ja ülehomme hoian laudade arvu väiksemana, panen statte juurde ja ei kuula võibolla muusikat sessi ajal. Kui ei aita, siis kukun jooma ja suitsetama
                          (not)

                          Comment

                          • sawcrish
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 166

                            #14
                            Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                            Edu sulle Foux, enne NL200 ära cashoudi.

                            Comment

                            • Foux
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 486

                              #15
                              Re: Project "F*ck your alcoholic dad" & NL2

                              Kristian, kui sa mulle hiire ja monitori ostad, siis luban, et ei cashoudi enne NL200't :D

                              Comment

                              Working...