Tervitus!
Sellest saab siis minu päevik või midagi sellist.
Esimene kokkupuude pokkeriga oli siis eelmise talve algul. Aasta siis hakkab täis saama. Mingil pimedal reedeõhtul oli plaan sõpradega napsu võtma hakata, keegi pakkus välja, et võiks kõrvale pokkerit ka mängida. Ma polnud sellest eriti vaimustatud, polnud seda kunagi mänginud ja üleüldse puudus huvi kaardimängude vastu. Aga kui chipside välja jagamiseks läks, siis mõtlesin, et võiks proovida ikka, mis ma niisama ikka kõrvalt vahin, kuidas teised mängivad. Mängisin. Ei võitnud. Aga tundus huvitav. Ja nii hakatigi peaaegu igal reedel või laupäeval mängima. Mingi aeg hakkasin isegi rahadesse jõudma:) 25 krooni sisseost.
Jaanuaris tõmbasin omale PokerStarsi softi alla ja hakkasin mängurahadega mängima. Sellest algsest tonnast kasvatasin miljoni. Tundus päris äss värk:) Kevadest hakkasin freerolle mängima, seda sai siis kuni suve lõpuni teha. Tekkis isu ka päris rahaga mängima hakata. Teades, et mängurahadega ja freerollidega mängu ei õpi, otsustasin teema kohta pisut lugema hakata. Ka siinsesse foorumisse sai kasutaja tehtud ja seda ikka aeg-ajalt sirvimas käidud.
Mingeid suuri võite mul ette lugeda pole. Siin seal jõudsin freerollidega vahest ikka rahadesse ka. No Starsi Lamborghini finaali sain ka sisse. Aga see on ka kõik.
Augusti lõpu poole tegin Full Tilti deposiidi $100 ja sõbra abiga sai ka HEM omale muretsetud ning olingi suurteks pokkeri kangelastegudeks valmis. Paraku aga mingeid kangelasetegusid reaalselt toimunud pole. On vaid üsna suur miinus, räige toos tilti. Ei saa kuidagi asja tööle.
Täna siis otsustasin, et hakkan vähem mängima ja rohkem lugema ning õppima. Oleks pidanud sellega juba varem algust tegema. Ja siin päevikus hakkan hakkan kajastama oma õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Kindlasti tuleb minu poolt palju rumalaid küsimusi, aga eks ma pean nad ära küsima, et nad hiljem kunagi ei korduks:) Lisan siia oma graafikud ja statsid. Mõned toredad või vähemtoredad käed kindlasti ka. Ja ootan kriitikat ning nõu:)
Sellest saab siis minu päevik või midagi sellist.
Esimene kokkupuude pokkeriga oli siis eelmise talve algul. Aasta siis hakkab täis saama. Mingil pimedal reedeõhtul oli plaan sõpradega napsu võtma hakata, keegi pakkus välja, et võiks kõrvale pokkerit ka mängida. Ma polnud sellest eriti vaimustatud, polnud seda kunagi mänginud ja üleüldse puudus huvi kaardimängude vastu. Aga kui chipside välja jagamiseks läks, siis mõtlesin, et võiks proovida ikka, mis ma niisama ikka kõrvalt vahin, kuidas teised mängivad. Mängisin. Ei võitnud. Aga tundus huvitav. Ja nii hakatigi peaaegu igal reedel või laupäeval mängima. Mingi aeg hakkasin isegi rahadesse jõudma:) 25 krooni sisseost.
Jaanuaris tõmbasin omale PokerStarsi softi alla ja hakkasin mängurahadega mängima. Sellest algsest tonnast kasvatasin miljoni. Tundus päris äss värk:) Kevadest hakkasin freerolle mängima, seda sai siis kuni suve lõpuni teha. Tekkis isu ka päris rahaga mängima hakata. Teades, et mängurahadega ja freerollidega mängu ei õpi, otsustasin teema kohta pisut lugema hakata. Ka siinsesse foorumisse sai kasutaja tehtud ja seda ikka aeg-ajalt sirvimas käidud.
Mingeid suuri võite mul ette lugeda pole. Siin seal jõudsin freerollidega vahest ikka rahadesse ka. No Starsi Lamborghini finaali sain ka sisse. Aga see on ka kõik.
Augusti lõpu poole tegin Full Tilti deposiidi $100 ja sõbra abiga sai ka HEM omale muretsetud ning olingi suurteks pokkeri kangelastegudeks valmis. Paraku aga mingeid kangelasetegusid reaalselt toimunud pole. On vaid üsna suur miinus, räige toos tilti. Ei saa kuidagi asja tööle.
Täna siis otsustasin, et hakkan vähem mängima ja rohkem lugema ning õppima. Oleks pidanud sellega juba varem algust tegema. Ja siin päevikus hakkan hakkan kajastama oma õnnestumisi ja ebaõnnestumisi. Kindlasti tuleb minu poolt palju rumalaid küsimusi, aga eks ma pean nad ära küsima, et nad hiljem kunagi ei korduks:) Lisan siia oma graafikud ja statsid. Mõned toredad või vähemtoredad käed kindlasti ka. Ja ootan kriitikat ning nõu:)






Comment