Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #1

    Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

    Tere

    Olen 23 aastane ja tegelenud pokkeri kui hobiga 3 aastat. Alustasin trio freerollidest. Pärast paljusid turniire õnnestus ka paar dollarit teenida, mis sai muidugi kiiresti maha mängitud. Täpselt enam ei meenugi aga tegin vist väikseid deposiite ja võtsin osa 3,5 dollarit maksvast 6 handed turniiridest. Sealt ka minu esimene turniiri võit ja üle 400 doltsi auhinnaraha, mis tekitas pokkeripisiku. Loomulikult sai kiirelt alguses välja kanne tehtud ja uuesti vaikselt turnadega proovitud. Mingi hetk aga hakkasin fixed limitit mängima, et saada kokku vajalik arv raketud käsi, et trio kuu lõpus olevast 1000 doltsi freerollist osa võtta. Ning lõpuks saavutasin taas edu ja võitsingi ära selle turna, ning sain 300 doltsi võidu eest. Pidevaid lahinguid pidasin meeldejääva mängija surmakesega, kellega aasta hiljem ka Tartu Olympic casinos kohtusin.

    Eks pokker oli ikka hobikorras ja sai aeg ajalt võidetud väiksemaid summasid turnadelt ja mõnikord olid kaotuste jada päris pikk. Cashi ma ei tahtnud eriti mängida kuna läksin suht kergesti bad beatide peale tilti. Samuti emotsionaalsed rasked ajad tekitasid suhtumist, et rahal ei ole väärtus ja suva kui maha mängib.

    Huvitav juhus oli see, et kui võitsin onlineis pileti trio live turnale, kust rankagi oma pileti sai. Minu esimene live turna ja põrutasin sõpradega Tallinna poole. Närv oli tugev sees aga püüdsin võimalikult rahulikuks jääda. Reval casinos kohal olles sain juhuslikult 5min ka rankaga juttu aetud, kus ta mainis oma blogi, mida olin vilksamisi kunagi lugema sattunud ja seetõttu ka teadsin teda kasutajanime järgi. Tal ju 666 lõpus nagu mulgi ja seetõttu jäi ka paremini meelde. See oli siis 2007 aasta oktoobris kui õieti mäletan. Turniirilt lendasin kogenematuse tõttu 1,5h pärast välja. Sõbrad olid ka kannatamatuks muutunud ja nii lõppeski esimene live turna.

    Jätkasin internetis taas stabiilselt MTT toksimist. Märkimisväärseid võite ei tulnud. 2008 aasta aprillis sai tehtud teatuid elulisi ümberkorraldusi. Ning alustasin PKRis STTga ja MTTga 300 doltsi boonuse vabastamist. Lisaks käisin kord kuus Tartu olympicus live mängu oskust arendamas, seal olen vist 4 mänguga break even. Aga kuna liveis hakkasid mind inimeste negatiivsed emotsioonid häirima, siis otsutasin, et kui väga isu peale ei teki, siis enam sinna ei lähe. PKR boonuse vabastamine läks tõusude mõõnadega. Suutsin u 6000kr maha tildata ka trios kuna tavaelus lõi taas üks juhtum emotsionaalselt paigast ära. PKR sai siis lõpetatud positiivselt:

    Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit Form Network Filter
    Tarq666 634 $2 $12 15% $1,140 - PKR + 300 doltsine boonus

    Pokerstarsis sai vahepeal fixed limitiga 200 tehtud 650 aga pidi ikka ära katsetama kõrgema limiidi, kust sain mõnusalt peksa ja busto. Nägin silverstar leveli ära :o

    Viimasel ajal on tulnud siis trios turnade võite u 7000kr eest + 25 doltsine reload boonus.

    Tegin ülekande monybookersisse 300doltsi, et hakata cashi harjutama. Võtsin ette ladbrokes 50doltsise boonuse et see ära vabastada 1 kuu jooksul. NL10nes läksin aga mingi hetk tilti ja hakkasin üle bankrolli mängima. Õnneks vedas ja fixed limit tõstis kaotatud, tilditud buyinnidest taas jalule. Boonus sai vabastatud 4 päevaga ja kandsin raha 356 doltsi moneybookersisse, sest oli vaja ülekanne teha endale(u 52 doltsi), et see kuu rahaliselt välja tulla. Soome reis pani paraja põntsu rahakotile. Ostsin täna ka Small Stakes Holdem manageri(varem oli abiks poker office) ja plaan siis läbi selle foorumi liituda Toweriga. Bankroll hetkel 250 doltsi. Kavas ette võtta 200 doltsise boonuse vabastamine. Esialgu vist fixed tasemel, sest seal tiltan vähem ja boonus vabaneks ka tõhusamalt. Kuid selle üle otsustan nädalavahetusel.

    Igatahes suur tänu rankale, kelle blogi on olnud suureks motivatsiooniks ja eeskujuks, ning sellest foorumist olen saanud rohkem kasulikku informatsiooni, kui kusagilt mujalt.


    Lugupidamisega,
    Tarq666

    Unine, kirjavigade käes vaevlev, üksik hunt :)



    I have registered to play in the WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! You too can Play Poker Online at PokerStars.com and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on WBCOOP to play.

    Registration code: 046439
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: Tarq666 ja bankroll building

    Edu! Eks isegi alustasin Triobeti freerollidest ja nimed tuttavad. Terve see Tartu ja Võru kamp mul kogu aeg silmeees :D

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #3
      Re: Tarq666 ja bankroll building

      Algselt postitas Oliverk
      Edu! Eks isegi alustasin Triobeti freerollidest ja nimed tuttavad. Terve see Tartu ja Võru kamp mul kogu aeg silmeees :D

      Njaa. Sinuga samuti neid lahinguid palju peetud onlineis. Äkki oleme ka liveis kohtunud Tartu olympicus?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #4
        Re: Tarq666 ja bankroll building

        Tere Tarq, va kadunud vend :D

        Soovin sulle jõudu ja jaksu Bankrolli kasvatamises.

        Parimat.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #5
          Re: Tarq666 ja bankroll building

          Algselt postitas PokerDevil
          Tere Tarq, va kadunud vend :D

          Soovin sulle jõudu ja jaksu Bankrolli kasvatamises.

          Parimat.
          Tere terekest,

          Pärast PKR downswingi põgenesin sealt ära teadmata ajaks :D Aga eks graafika meelitab ikka tagasi. Eks näis mis tulevik toob. Saaks seal 30% igakuist rakebacki siis kindlasti tuleks tagasi. Igakuised boonused aga nii väga ei meelita.

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #6
            Re: Tarq666 ja bankroll building

            Tundub, et tänane päev läheb siis HEMi seadistamisele ja katsetamisele tower gamingus. Loodetavasti läheb kõik libedalt.

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #7
              Re: Tarq666 ja bankroll building

              Nuh, esimene päev läks siis ligadi logadi. HEMi seadistamine, loodetavasti sai normilt paika pandud. Panin need statid mis endale tundusid vajalikud, kuid eks tulevikus tuleb juurde lisada. Siis mõned No Disk ebameeldivused sai ka kõrvaldatud. Ja väike stardi kasum ka õhtuks teenitud. Fixed limitis tiltasin bankrollile 8,8$ juurde nii, et kokkuvõttes 22,77$ kasumit. Fixed limitis muidugi kergem boonust avada aga eks sellega hakkan teise kuu keskel tegelema, kui boonuse täielikust vabastamisest hakkab punkte puudu jääma. Võib olla võtan siis isegi STT käsile :)

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Tarq666 ja bankroll building

                Algselt postitas Tarq666
                Nuh, esimene päev läks siis ligadi logadi. HEMi seadistamine, loodetavasti sai normilt paika pandud. Panin need statid mis endale tundusid vajalikud, kuid eks tulevikus tuleb juurde lisada. Siis mõned No Disk ebameeldivused sai ka kõrvaldatud. Ja väike stardi kasum ka õhtuks teenitud. Fixed limitis tiltasin bankrollile 8,8$ juurde nii, et kokkuvõttes 22,77$ kasumit. Fixed limitis muidugi kergem boonust avada aga eks sellega hakkan teise kuu keskel tegelema, kui boonuse täielikust vabastamisest hakkab punkte puudu jääma. Võib olla võtan siis isegi STT käsile :)
                Kas kõik tomib või oled HEMi või millegi seadistamisega veel jännis.

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #9
                  Re: Tarq666 ja bankroll building

                  Tervist,

                  NL10 läks kõikumistega ja 1200 kätt tootsid 22$ kasumit. Siis eile tüütas senditamine ära ja hakkasin double throughtama. Läks kehvasti ja kaotasin 4BInni. Läksin tilti ja igavusest hakkasin fixed limitit mängima, kus kokkuvõtteks halva jooksu ja tildiga panin hakkama 130$. Nii, et kokkuvõte. 13$ sai välja kantud, et starsi rekordist osa võtta. Bankroll kontol 110$. Kaalutlen, et kas minna PKRri tagasi MTTsid mängima, mis mulle enamjaolt on alati meeldivaid summasid sisse toonud või siis kaalun 20NL üle bankrolli mängimist toweris edasi, et NL10 tüdimust leevendada. Tundub, et distsipliini puuduse tõttu ei saa minust stabiilset cashi mängijat. Kahjuks, viibin kodus vähe ja mujal viibimine jätab vähe võimalust cashi mängida. Läpaka peale ma ei hakka oma Hemi koodi raiskama veel, kuna süsteem vajab formattimist.

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #10
                    Re: Tarq666 ja bankroll building

                    Esimene üritus siis FAIL :( Aga alla ei anna. Tegelen MTTga, et bankroll jälle kasvatada ja uuesti üritada. FAILisin tänu oma lollusele, sest tiltasin vahepeal ja mängisin bankrolli fixed limit 2/4 maha. NL10nes aga läks põhimõtteliselt hästi 3000 käega umbes 60$ kasumit. Põhiprobleemiks siis mindset ja distsipliin korda saada. Seepärast turnad sobivadki, et algus ja lõpp ja tulemus. Aga siiski siiski, ei saa paigale jääda ja cashi uued üritused ootamas.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #11
                      Re: Tarq666 ja bankroll building

                      Kuna sai vahepeal turnadega natuke teenitud, siis kandsin towerisse 85$ ja hakkasin uuesti 10NL mängima. Siiani on kenasti läinud ja olen suutnud tilti vältida. Bankroll hetkel 167$. Loodan, et siinse foorumil õnnestub need freerollid ja added prize pool turnad ära korraldada. Need võivad osutuda väga tõhusateks bankrolli boostijateks. Eks näis.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #12
                        Re: Tarq666 ja bankroll building

                        Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                        Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                        Jaanuari kuu graafik ja NL10 mängu statid all hands(9118), et sample suurem oleks. Kui keegi targem oskab mu mängu analüüsida, siis oleksin väga tänulik.

                        Kuna algselt kandsin üle 85$ bankrolliks, siis selle osa kannan oma pangakontole tagasi. Mängimiseks jääb siis kuu kokkuvõtlik kasum 152,39$, mis sisaldab ka turniire võite ja boonuse rahasid lisaks cashile. Nii, et saan hakata teenitud raha kasvatama. Tegelen boonuste lahtimängimisega ja vaatan, kuidas käekäik läheb. Esialgu ei plaani towerist lahkuda. Märtsi lõpuni olen kindlalt veel toweris.

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #13
                          Re: Tarq666 ja bankroll building

                          Kuna cashis grindimine tüütas ära, siis otsustasin towerist enamus rahast välja võtta, ning minu jaoks uutesse, vanadesse erinevatesse saitidesse investeerida ja turniire toksima hakata. Valisin Sportsbook.com, kus tegelen tournament indicatori litsetsi vabastamisega, siis poker nordica kus anti 20$ lisaraha, siis veel ladbrokes, ning mõne toa võtan veel juurde. Põhjuseks, miks ma nii paljusid tubasid kasutan on lihtne. Kavatsen mängida overlayga turnasid ja häid freerolle mistõttu peavad olema päris paljud pokkeritoad hõlmatud. Võivad hiljem lisanduda WSEX poker, PKR(puhtalt sümpaatia pärast), Pitbull(samuti depositile 25$ added) lisaks paganduse kaudu on hõlmatud ka triobet. Saab parimatest pakkumistest osa võtta ja vaheldus rutiinile. Towerisse jätsin 16$ et siis nädalas üks punkt teenid ja igakuistest ja nädalastest freerollidest osa võtta. Üldiselt sai suur saitide uuring ette võetud ja põnev saab olema uue ja huvitava katsetamine.

                          Tänane päev algas muidugi mõnusalt sportsbookis. 1 alguse staadiumi kaotus ja kaks raske leppida bubbelit.

                          ps: tournament indicatoriga üritan oma M zone oskusi parandada.

                          EDIT: just sain bubble boy rõõmudest kurta, kui saavutasin 3 koha väiksel bounty turniiril, ehk siis bankroll hetkel 12$ kasumis sportsbookies :D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: Tarq666 ja bankroll building

                            Anna meile ka teada, kui kuskil mingid huvitavad pakkumised.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #15
                              Re: Tarq666 ja bankroll building

                              Väiksemaid prize pool money added pakkumisi on päris palju. Vast kirjutan eraldi teema pakkumiste rubriigi alla ja kirjutan kõik sinna mida avastan.

                              Comment

                              Working...