Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #46
    Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

    HUSNG esimese nädala jooksul sai first 100 mängu mängitud. Ja tulemusega olen rahul.



    ps: kui mu nime otsingusse panna, siis all data on 174 mängu. Need 74 mängu sai 4 kuud tagasi mängitud ja tol ajal põrusin, läksin tilti ja lõpetasin põhjas. Nüüd loodetavasti uued tuuled.



    Käisin üle pika aja ka Tartu olympicus live turnat mängimas. Kolmapäevane 150kr bonus chip added turniir. Mäng oli huvitav. Vastased heal tasemel. Sai bluffitud ja korrektset ABC mängu tehtud. Kahjuks langesin 7ndal kohal(5 rahalist kohta), kui võrdsete average stackidega sai pre-flop all in mindud ja mu KK kräkiti ära JJ poolt. Aga peaeesmärk oli oma algajast pokkerisõbrantsile näidata live mängu. Tal oli väga vähe kogemusi pokkeri alal ja nii palju kui kõrvalt jälgisin, siis ta blindis ennast surnuks ja langes 22 mängija seast 11nendana välja. Pole paha nii väheste kogemustega mängija poolt.

    Comment

    • Tarq666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 814

      #47
      Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

      Husng 6,25$ FTP, kokku 200 mängu. Viimased 100 mängu katastroof? Hem näitas, et 100 mängu mängimiseks läheb 9h. Selle järgi saab nii mõndagi välja arvutada.







      Vähemalt Take 2 promos õnnestus maximum võtta ja 50$ peaks konto peale peatselt saabuma.

      Comment

      • Tarq666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 814

        #48
        Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

        Juhuu! Tänu cashile ja cashoutidele busto. Mis seal ikka rääkida. Korteri ostu puhul sai 90% bankrollis välja kantud. Siputasin, mis ma siputasin selle järgi jäänud 10% aga cashi proovimine ja väike downswing HU sngdes tegi oma töö. Kui keegi on näiteks huvitatud sellised soodsast stake andmisest nagu 100% guaranteed money back KO 90 sngde või HU sng jaoks, siis andke teada. Arutame asja detailideni läbi. Plaan roll uuesti üles ehitada.

        Kui stakei keegi ei paku, siis depostin ise 50$ fugu pokkerisse, kus lisatakse mulle 20$ ja hakkan seal ennast HU sng ja turnadega üles töötama.

        Tarq777 37 $2 $5 43% $56 Tilt 70 FullTilt Sch. Only x
        Tarq777 806 $0 $6 8% $261 - 62 FullTilt SNG Only x

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #49
          Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.



          I have registered to play in the WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! You too can Play Poker Online at PokerStars.com and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on WBCOOP to play.

          Registration code: 046439

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #50
            Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

            Fugu pokkeri projekt ebaõnnestus ja sain busto laksu. Vanadest aegadest oli õnneks igal pool lehekülgedel jäänuseid ja tegin freerollidest endale uue bankrolli. Vahepeal isegi cash outisin paartuhat kr, kuna jõulud, sünna ja mööbli ostud. Hetkel järgi vaid 60euri, kuid roll seegi. Pesitsen nordic betis ja mängin boonust lahti. Mis kujunes mõtetuks kuna lootsin ka rakebacki saada nagu see toimis trios. Pettumuseks see nii aga ei toiminud. Seega boonuse näol ajan 30% rakebacki taga. Fail. Hästi on läinud Euro 6max 4NL laudades. Samuti normilt ka 5 handed turbo SNGdes. Aga jah tildiga on lollusi tehtud ja seega bankroll käib üles alla. Õnneks olen tildile paremini piiri pannud kui varasematel aegadel. Niipea kui boonuse vabastan, põrutan tagasi FTPsse kus siiani olen ikkagi kõige rohkem teeninud ja mängude valik mulle sobivaim.

            Tükk aega pole kirjutanud, kuna tõesti aega on vähe olnud(ja teatud tilt masendus pokkeris), ning eraelus palju muutusi toimunud. Tekkis korter tekkis ka naine

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

              Parandasin su bloggerite freerolli kutse ära. Lisan siia ka koodiread, kui keegi tahab kasutada. NB! Foorumikoodi kasutades kindlalt muutke ära oma registreerimiskood!

              Kood:
              [url=http://www.pokerstars.com/blog_tournament/][img]http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/180x150.gif[/img][/url]
              
              I have registered to play in the [b]WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker[/b]! You too can Play Poker Online at [url=http://www.pokerstars.com/?source=10146033]PokerStars.com[/url] and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on [url=http://www.pokerstars.com/blog_tournament/]WBCOOP[/url] to play.
              
              Registration code: [b]046439[/b]

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #52
                Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

                eks nüüd tuleb see aeg kui pead naisele seletama hakkama miks sa pokkerit mängid ja mis sellega saavutada on võimalik,sest nende väike peake ei biidi seda juttu mida sa seletad ju

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #53
                  Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

                  Algselt postitas ranka
                  Parandasin su bloggerite freerolli kutse ära. Lisan siia ka koodiread, kui keegi tahab kasutada. NB! Foorumikoodi kasutades kindlalt muutke ära oma registreerimiskood!

                  Kood:
                  [url=http://www.pokerstars.com/blog_tournament/][img]http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/180x150.gif[/img][/url]
                  
                  I have registered to play in the [b]WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker[/b]! You too can Play Poker Online at [url=http://www.pokerstars.com/?source=10146033]PokerStars.com[/url] and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on [url=http://www.pokerstars.com/blog_tournament/]WBCOOP[/url] to play.
                  
                  Registration code: [b]046439[/b]
                  Tänan paranduste eest! Loodan, et läheb läbi :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

                    Algselt postitas Tarq666
                    Tänan paranduste eest! Loodan, et läheb läbi :)
                    Nende töö lihtsustamiseks võiksid sama koodi ka esimesse postitusse panna.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #55
                      Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

                      Algselt postitas Owner85
                      eks nüüd tuleb see aeg kui pead naisele seletama hakkama miks sa pokkerit mängid ja mis sellega saavutada on võimalik,sest nende väike peake ei biidi seda juttu mida sa seletad ju
                      Oi jummal. Seda mitu korda seletatud. Kasutasin PokerTableRateingsit, et näidata kuidas ühed on kaotavad ja teised võitvad mängijad. Raske on tõestada kui ise iga kuu ei biidi ja break evenit lasen. Aga õnneks neiu mul suht mõistlik ja laseb mul mu hobiga tegeleda v.a juhtudel kui vaja välja minna
                      Last edited by Tarq666; 03.03.10, 19:19.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #56
                        Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik.

                        Nii, sain Nordicust rahad kätte. Kasumit sain siis kokku kuu peale 1500kr, vähe eksju(kahjuks boonusele lisaks rake backi ei makstud >:()! 60$ jätsin FTPsse ja Investeeritud summa pluss ülejäänud kasumi kandsin välja. Ausalt öeldes ei teagi mida grindida. Hetkel mõtlen KO 90 player sngsid, 5NL 6maxi, aeg ajalt heads upi. Samuti plaanis mõnest väikese buy inniga 6 max MTTst osa võtta ja kedagi kõrvale stakeida(lihtsalt, et lõbusam oleks).

                        Peale öise vahetuse tööd on suur isu magamata peaga mängida ja oi kui kiiresti tilt tuleb, eriti kui nina super turbodesse pista :D Tegelikult suht masendav. Aga hobi on hobi ja see hobi on mind rahalistest raskustest korduvalt ja korduvalt päästnud. Kui raha väga vaja on, siis mängin keskendunult ja motiveeritult, ning saavutan ka häid tulemusi. Kui aga pohhuissmi hood üle võtavad, siis suurema bankrolli puhul kaotan enesekontrolli ja hakkan shotte võtma seal, kus ma ei ole pädev.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #57
                          Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

                          võta ennast kokku ja ära kanna raha välja paar kuud.. jõuad oma BRi ja tasemega kõrgematesse limiitidesse... iga väljakanne pikendab sinu teed suurte kasumiteni..

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #58
                            Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            võta ennast kokku ja ära kanna raha välja paar kuud.. jõuad oma BRi ja tasemega kõrgematesse limiitidesse... iga väljakanne pikendab sinu teed suurte kasumiteni..
                            Pean alles nüüd õigeks Sulle vastata, kuna nüüd olen omale soetatud korteris ennast kenasti sisse sättinud. Loomulikult Sul on õigus aga jätkuvalt tekivad kulutused ja uued kulutused jne. Naine tahtis korterisse mööblit ja rulood ja köögitehnikat. Kommunaal maksed on talvel suuremad, kui algul arvasin. Hambaravi läheb mitu tuhat kr maksma. Ning laenu iga kuine makse võtab poole palgast jne. Mis siis hädas teha Bling Bling! Pokkerist cashoutida Aga jah, ma tõesti püüan ennast kokku võtta ja cashoutimise miinimumini viia, et ei tekiks harjumust, et kui häda käes, siis sõltun vaid pokkeri sissetulekust. Tööl kõvasti ületunde tehtud ja järgmine kuu saab vast ka vastavat tasu, mis aitab hädast välja.

                            Pokkerist: Lendasin 60$ bustosse. Teenisin Trios väikse uue rolli, ja kandsin 240kr monybookersi. Ülla ülla. FTPsse saab alles alates 30$ üle kanda. Kandsin 20$ hoopis starsi. FTPs saabus busto järgne rakeback. Üllatus, grindisin ennast suuri riske võttes HU sngdega ja KO 90 player turniiridega 106$ peale. Starsis sai Millestoni promo ajal grinditud ja 40 man sng 1$ omasid mängitud. 2esikohta, mille lisa $ ootan. Otsustasin, et starsi bankrolli kannan endale panka. Ja FTPs jätkan tava grindi, nii tore oleks mõelda, et nüüd suudan sellest 4$ rakebackist lõpuks ometi korraliku rolli grindida. Peksan ennast, et rohkem rulli välja ei kannaks. Wish me luck!

                            ps: Hetkel pärast kõiki neid pokkeriaastaid tunnen ennast, kuidagi väga pokkerirotina. Ei vaidle vastu, kui mind selliseks ka peetakse.
                            Last edited by Tarq666; 03.03.10, 19:22.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #59
                              Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

                              Sai üle pika aja väike HU shootout 5,5$ buy-in turnavõit koju toodud.



                              Üldiselt olen HU 6,25$ tasemel break even või isegi väikses kahjumis aga see ei heiduta, kuna sain mõneks ajaks ligipääsu HUSNG.com´ile ja enam vähem kõik videod downloadida. Nüüd tuleb aega nende vaatamiseks leida. HU kaotan põhiliselt siis kui olen väsinud või liiga pikke sessioone teinud. Raskesti kurnav, sest mäng vajab pidevat mõtlemist ja ei ole lihtsat strateegiat, mis kindlakäeliselt raha sisse tooks või siis ma pole seda veel avastanud. Nüüd on vähemalt bankroll korralik 360$ ja võib hakata kindlakäelisemalt grindima. Tore mõelda, et kahe nädalaga sai 4$ rakebackist uus bankroll kasvatatud.

                              Edit: Et mitte fancy played teha, siis patustasin ja kandsin 100$ välja.
                              Last edited by Tarq666; 01.03.10, 10:39.

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #60
                                Re: Tarq666 ja... selgusetu tulevik. (NL - Low limits)

                                Viimasel ajal läheb paremini. Tiltasin Breakfast Bounty turniiril teise koha. Lõpp oli ebatavaline, kolmas mees kaotas connectioni ja suur stack hakkas iga käsi pushima. Võtsin ohutuma tee ja lasin connectioni kaotanud vennal surnuks blindida. Endal jäi paar blindi järgi ja sellega ei olnud enam midagi teha. Arvan, et tegin õige valiku.

                                Comment

                                Working...