[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • markosa
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 186

    #241
    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Sa vahetad neid erinevaid mänguvorme nagu sokke :D kuidagi ei jää ühe peale pidama...

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #242
      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

      Vähemalt ma vahetan neid edasi tagasi. Ju siis ei talu rutiini ja sama asja liiga kaua :) Tundub, et mulle sobikski kui mängiks mitut erinevat formaati regulaarselt. Samas leian, et see ka suur pluss kui suudan erinenevates olukordades (formaatides) optimaalset playd teha :)
      Kuidas muidu endal läheb? Pokkeriga ka ikka tegeled? Silmad pole juba kitsamaks muutunud ja nahavärv kollasemaks? :D

      Comment

      • $Lauri$
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 479

        #243
        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

        Kui pikas perspektiivis eesmärk palju $$$ teenida pokkeriga siis oleks mõistlikum ühele formaadile kindlaks jääda. Kui rutiini ei talu, võid ju paar päeva teist formaati mängida, aga põhiformaadi juurde tagasi tulles.

        Comment

        • markosa
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 186

          #244
          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

          Rahulikult läheb, vahest ikka mängin. Silmad ning nahavärv ikka endised, aga lõhet saan siin küll niipalju süüa et karv läigib :D

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #245
            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

            ''Järgmine kolmapäev plaanin Pärnu Olympsi turnat teha''
            ära seda tee
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #246
              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
              rigged
              +1, confirmed.

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #247
                Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                Mul kuidagi ongi nii, et kui downswing tuleb, siis kaob mott üsna kiirelt ja volüüm/mängutunnid vähenevad. Vast sellest ka tingitud, et ei ole väga sügav bankroll, siis hoiangi iga päev seisul silma peal. Muidu see töötab mul päris hästi, et sessi keskel ei vaata graphi/balanceit. Kindlasti olen liiga result oriented ja tahan koguaeg olla teenistusega career high.

                Muidu ise olin ka esimesed 10-15 Pärnu Olympsi turnat veendunud, et rigged :D Viimasel ajal on asi natukene paika loksunud ja see aasta on kohad tulnud #2/14, #2/20 ja #6/22. HUs on muidugi vajalikud flipid tulemata jäänud ja käed pole pidanud.
                Kolmapäeval tahan juba sellepärast mängida, et pole pool kuud livet teinud ja reedel EMV.
                Homme ka Starsis jälle Main Eventi satikas. Eelmine nädal magasin maha selle, aga homme üritan meeles pidada :)

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #248
                  Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  + boonused $125

                  Kokku: $147.22


                  Selline tagasihoidlik kuu ja viimased 5 päeva ei mänginud üldse midagi (va live). Järgmine kuu teen vastavalt tujule nii NL50(NL25) FRi ja NL50 HUd.
                  EMV Rahvakal jõudsin teise päeva ja lvl 20 esimese käega kukkusin välja kui olin BB peal 92 500 ja blindid olid 4k/8k. MP pealt avas vastane 77ga, ma panin AKs nuppe ja flipin` skill vedas alt :) Päris haige hyperturbo ikka kui average oli siis 105k/110k ja 170 inimest järgi.
                  Last edited by MeelisV; 02.03.13, 10:53.

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #249
                    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                    Haige turbo ta oli tõesti. Kui 1c hakkas siis meie lauast läks 6 käega 5 inimest :D

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #250
                      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                      U mean Day 2 (lvl 20)?

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #251
                        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                        Jup.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #252
                          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                          Märts:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Cash $118
                          Rake $150
                          Turnad -$50

                          Kokku: $218


                          Graafikul esimesed 4k kätt on NL50 FR/HU, ülejäänud NL25 FR. Väga vaikne kuu on olnud. Sellele graafikule lisaks lasin veel nii umbes 3000 kätt five card Omahat. Tulemust täpselt ei tea, sest hem seda ei tracki, aga nii palju kui bankrolli jälgisin, siis umbes nullis.

                          Aprillis oleks õnnelik kui suudaks ainult NL25/50 FRi mängida ja midagi muud ei näpiks. Samuti loodaks mingitki volüümi näidata :D

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #253
                            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                            ja eestikatest ei kirjutagi sõnagi?:( näiteks kui 25 mängijat järg ia sa 2x keskmise stackki omades ütlesid no sõidame AK64-ga AA63 vastu?:) ez game

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #254
                              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                              Aga ma kirjutan päevikus ainult positiivsest, siis jääb teistel parem mulje
                              Tegelikult osalesin EMVl ainult rahvaturniiril ja osalen ka tulevasel HUl :D
                              Last edited by MeelisV; 01.04.13, 17:32.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #255
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                Cypher0 Motiveerib!


                                On aeg ennast motiveerima hakata ja pokkeri mindseti parandada!

                                Aeg on eesmärgid seada ja nende poole püüelda!

                                Otsustasin rakendada Cypher0`i mindseti õpetust!


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Panen paika aprilli eesmärgid ja planeerin mängimist ja elukorraldust ning üritan sellest kinni pidada!

                                Miks ma seda teen?
                                Et tõsta volüümi, ennast motiveerida rohkem mängima. Lühidalt öeldes- kiiremini, kõrgemale, kaugemale.

                                Mida ma mängin?
                                NL25/NL50 FR (ja NL50 HU)


                                Planeerimine:

                                Kuna sportimises väike paus sees (saalivõrkpalli hooaeg lõppes), siis tekkis natukene rohkem võimalust volüümi teha. Plaanin küll ka jõusaalis jätkata, aga selle graafik on vaba ja paindlik. Tahan iga nädal postitada tulemust ja ilusti 40k käe graafikus olla. See tähendab seda, et kui nädalas olen mänginud 10k+ kätt, siis ilusti ree peal. Plaanin mängida tööpäevade õhtuti 1-2 tundi ja nädalavahetusel rohkem. Kindlasti tuleb ka selliseid päevi sisse kui ei mängi (nädalas 1-2).

                                Teen seda kõike töö kõrvalt. See võib tähendada paljudele, et eesmärk ei ole just väga kõrge, kuid minu jaoks on see täitsa paras. Sean ka endale "auhinnad", mida eesmärgi täitmise eest saan.


                                Eesmärgid ja premeerimine:

                                Eesmärk #1: Mängida 26. aprilliks 40k+ kätt
                                Preemia: Kui see õnnesutb, siis osalen Pärnu Pokkeriklubi kevadisel karikaturniiril, 27. aprill.
                                Special: Kui see õnnestub ja graafik on plussis, siis 10% selle graafiku tulust läheb Raiko «Cypher0» Murulauk`ule (graafik, mis on 1. aprill kuni 26. aprill 2013). Seda teen ma sellepärast, et kui suudan eesmärgid täita, siis oli tema õpetusest nii palju kasu, et see oleks vaid aus teda ka kuidagi tänada!

                                Eesmärk #2: Kogu kuu profit $1 000+ (Rahalist eesmärki ei taha eriti seada, sellepärast jääbki kõige olulisemaks esimene eesmärk)
                                Preemia: Kui kogu aprilli profit, koos boonustega tuleb $1 000 või rohkem, siis premeerin ennast €100+ väärtuses tellimusega SportsDirectist


                                Lõpetuseks:

                                Kutsun kõiki ülesse minuga ühinema ja samuti endale eesmärgid/preemiad seadma ja oma aega planeerima Cypher0`i artikli alusel. Kindlasti suudame ka üksteist motiveerida ning tagant utsitada.
                                Parandame ühte eduka pokkerimängimise alustala, mindseti, koos!

                                Peaceout!

                                Comment

                                Working...