[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #226
    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Ty! Edu teilegi! :)

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #227
      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

      Sai netipokkerist siis 3 päeva pausi tehtud ja korra Pärnu Olympicus käidud. Õnnestus saavutada 2. koht. Ikka ja jälle suudavad fishid mind üllatada. See jutt, mida seal toodeti on ikka nii wtf, retarded ja ilma igasuguse loogikata, et kohati jäi lausa karp lahti :D Küll oli diiler süüdi, siis oli asi "soojas kohas", siis mingi kindel käsi võidab iga kord (turniiriti erinev), küll siis calliti AI halvema kaardiga ja folditi natuke parem käsi pm samas situatsioonis- põhjendus, et meeldis too nõrgem rohkem. Jne, jne..
      Pausi ajal rääkis 1 "live regular" ka, et ta on kuulnud ka sellistest mängijatest, kes mängivad protsentide järgi ning on kinnisemad. Ja et kui tema flopis midagi pihta saab, siis ta ei karda kui vastane järjest panustab, vaid ikka maksab! Kui ikka 5h järjest sellist "kulda" kuuled, siis hakkab juba tunduma, et ma getting seriously mindfucked
      Muidugi mul midagi selle vastu ei ole ja see igati tervitatav, aga tihti tekib küsimus, et kuidas inimesed saavad nii rumalad olla ja loogiliselt üldse ei mõtle.

      Täna alustasin ka NL50 FR. Käsi tuleb isegi rohkem kui tase madalamal. Koos sessi alustamisega on 2k käsi juba enne kahte tundi koos. Esimene sess oli üsna actionirikas ja olukordi oli ning jooks oli ka hea. 2049 kätt, kasum +203 taala ja EV +37. Imelik oli ka see, et 4 päeva tagasi jätsin kontole täpselt 1.5k, aga täna alustades oli 1502.63 taala. Ma pole ju midagi mänginud, aga kust need paar dollarit tulid? :D

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #228
        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

        hea jutt

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #229
          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

          vaata historyst järgi, mingi scammer vahele jäänd ja refund äkki

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #230
            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

            Point selles ongi, et history ei näita midagi. Vahepeal mõtlesin, et asi võis selles olla, et mul on arvel nii eurod kui ka dollarid ja lihtsalt kurss muutus/arvutati ümber.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #231
              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

              Üks põhjustest miks ma live kunagi kainelt pole ilmunud, ei jõua neid bad beat ja muid rigged ja cool storysid ära kuulata lihtsalt.

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #232
                Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                Krt, ajate mul live isu peale :D

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #233
                  Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                  Esimesed 5 sessi:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Algus tehtud NL50 full ringis! Jooks ilmselgelt hea. Mäng on küll hoopis agressiivsem kui see oli NL25s. 3betid, 4bet blufid, squeezid, meta jms. Endalegi imestuseks pole ma laudu vähemaks võtnud, vaid isegi tunnen end mugavalt grindides 17-18 lauda. Tihti on jäänud ka 19-20 lauda, kuid kui suured olukorrad tulnud, siis ajahätta jäänud. Mõned missklickid ikka tulevad. Kõige tavalisem on numbripocketite foldimine pre kui kiirelt laudu läbi klikkan.
                  Ning nagu Cypher0 ütles, siis vahepeal näeb ikka korralikku wtf showdowni selles limiidis :)

                  1 näide tänasest:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Suurim pot võidetud- tunnistan, et flopi call oli liiga loose:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  $50 Stellar ka käes ning roll hetkel $1968. See kuu tahan PlatinumStari ära teha ja $200 boonuse võtta. Selleks peaks mängima nii 50k- 55k kätt NL50s. Kolme päevaga koos 1435/7500 VPPd. 10k käe mängimiseks kulub 9h praeguse seisuga.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #234
                    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                    Nagu õpikust võetud:)

                    WD!

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #235
                      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                      tänu sellele et mõlemad vastased checkisid turnil mängis action nii ilusti ise end kätte viimases, nh:D

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #236
                        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                        Ilusad käed ja graph, jätka samas vaimus! Aga ole valmis pm kõigeks, muidu hakkad nagu Nozzu pükse puruks käristama varsti.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #237
                          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                          Tnx! Pragu on asi üsna hästi küll jah. Mul tildi tagajärjel pole veel mitte midagi purunenud :D Pigem väljendub tilt nii, et panen lauad kinni ja ei taha mängida. FRis on ka tilt suht minimaalne, sest laudu nii palju ja lihtsalt ei jõua tildile mõtelda :) Pealegi teen ka nii, et sessi keskel hetkerolli kunagi ei vaata, sest see võiks mängu mõjutada ja panna mind mängima result oriented. On ka sesse olnud, kus mõtlen, et hea kui nullis olen ja sessi lõpp on näiteks kena 100 taala plussis.. :)
                          See kuu üritakski NL50s bankroll sügavamaks grindida- NL100 peale veel ei mõtle.
                          Võibolla siis selline küsimus huvitaks: Milline on NL100 võrreldes NL25 ja NL50ga? (erinevused, mida silmas pidada, roll vast kindlasti vähemalt 40BI-50BI)

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #238
                            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                            NL100 regularid on kõvasti parema tasemega ja suht raske neilt raha kätte saada. Samas vastutasuks on nad üsna solid abc ja kui ise ka normaalset mängu teed siis nad sinu raha ka väga ei puutu. Tahavad rohkem fishiga mängida, mis väljendub ka selles et kui fish lauda istub, on sekundiga terve laud kohe scriptimehi täis. Et laudu valides peab suht käbeda näpuga olema. Muidu täitsa biiditav tundus mulle.:)

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #239
                              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                              Pool kuud läbi ja väike update:

                              Käsi kokku 22k at NL50 FR. Ehk siis olen u. 5k kätt Platinum Stari graafikust maas. See on tingitud sellest, et paar õhtut on live turnat tehtud, nädalavahetustel tegemisi olnud ja muidu ka oli 10k kätt väga halb jooks. Isegi showdown winnings oli negatiivne. Siiski kuu praegu plussis nii 200 taala ja shot jätkub :) See nv väga plaane ei ole ja üritan volüümi näidata. Just lõpetasin kahe tunnise sessi, kus kogunes 2400 kätt.
                              Järgmise kuu alguses ka EMVle. Rahvaka pileti ostsin juba ära 1. märtsiks ja Main Eventi satikat proovisin Starsis, aga ei õnnestunud. Läksin kerge late regiga ja sattusin flopis 3way AI kus mul oli ülepaar KK, ühel vastasel AA ning pre 3beti callinud 55 kes flopas seti. 2 korda saan seda veel proovida. Kui kuu läheb edukalt, siis vast osalen Main Eventil anyways..

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #240
                                Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                                Praeguseks jätsin FRi kõrvale. Sai 30k kätt tehtud ja pisike miinus. Jooks oli väga halb ning vastased ikka tunduvalt paremad kui NL25s. Regid mängivad väga palju vastu/tagasi. Eile hakkasin jälle laskma NL50 HUd ja jookseb kenasti ning fishid on head. Platinum Stari mõtted matsin praegu maha, sest HUs ei gene raket niikuinii nii palju kui 18tabeldes FRi. Boonustega siis kuu kergelt positiivsel poolel..
                                Järgmine kolmapäev plaanin Pärnu Olympsi turnat teha ning reedel EMV Rahvakale.
                                Last edited by MeelisV; 22.02.13, 20:33.

                                Comment

                                Working...