[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #196
    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei viitsi googeldada aga kas tõesti selliseid asjad olemas ja kas aitavad ka ?
    Igas apteekis saada ja mul igatahes mõjusid. Samas olen kuulnud, et mõnel on jubedamaks teinud olemise.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #197
      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

      Oktoober (NL50 HU 50bb, keskel natukene ka 100bb):
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Lisaks tegin suhteliselt palju livet:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Lõppu satikad:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by MeelisV; 01.11.12, 18:11.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #198
        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

        Eile jõudsin OPEM HU evendil siis poolfinaali ja tasuks 485 eurot.
        Samal ajal algas Triobetis Superweekend satikas, mille pilet läks mul pm prügikasti, sest Trio soft keeldus koos Pokerstarsiga töötamast ja asi ajas üsna tilti. Tegin küll restarte ja panin kõik muu kinni, aga ikkagist oli Trio üks lagi pundar, samas Stars töötas laitmatult.

        Lisaks- Varsti peaks selle päeviku ümber nimetama Royal Flushi päevikuks
        (AI PF, überfishi vastu)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #199
          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

          OPEM siis läbi! Päris ei ebaõnnestunud, kuid ME ja holdem 6max oleks võinud paremini minna.
          6maxis kukkusin kiirelt välja kui umbes pool stacki oli vaikselt ära tiksunud ja otsustasin vastase dry flopi (266) cbeti peale A9ga nuppe panna. Kahjuks nuts (JJ) vastas ja out.
          PLO6maxis asja ei tunne väga, üsna tight olin, aga enamus flope läks mööda. Korra foldisin turnis seti kui Herlio panustas suurelt ja näitas nut rida. Suur pot läks ka kui barreldasin flopis ja turnis nut reaga, aga riveris laud paardus ning vastane pani suurelt ning ma foldisin.
          ME- sai just läbi. Kõige hullemini ei läinud, aga rahul ei ole. Kohaks 25/119. Korra foldisin pre QQ. Stack mingi 35bb. UTG avab kiirelt, ma BB ja 3betin nii 2,3x, ta üsna kiire 4bet 2x. Ma tangin ja foldin. Hiljem uurin ta käe kohta ja ta andis teada, et oli AA, KK, QQ või JJ. Ei olnud põhjus sellest kahelda ja usun, et õige fold oli.
          Peale 3h pausi, 25 järel, UTG üsna agro vend shoveb oma 16,5bb, ma BTNilt callin TT, 16bb. Lauda nii A kui ka Q ja out. Vastasele top10 stack, mille ta paari järgneva käe pärast Laurile bluffis (flopist AI, villainil KQo, Lauril AA, flop Axx) :D

          Nett on üsna halvasti paar viimast päeva. Jooks on ülihalb. Eile tegin 3k kätt NL25 FR ja see ka mingi 150 taala miinuses. 2x sain KKga pre AI ja mõlemad korrad vastasel AA -.-
          Last edited by MeelisV; 11.11.12, 20:55.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #200
            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

            Nii juhtub kui öösel kell 2.24 und ei tule ja arvuti sisse pannakse:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #201
              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

              Kuidas Olympsis turna läks?:)

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #202
                Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                Finaallauda ühe suurema stackiga (mingi 32k), aga 8. koht. Pärnu Olympsi turnasid ei biidi :D Viimase laua kasin jooks ja ise tegin ka paar viga. Out lendasin mingi 8bb shovesin A8 ja vastane leidis KK.
                Nädal tagasi jäin ka 8. Siis langesin sb pealt 68s kui mp pealt tuli limp, laud Q668 ja vastane näitas QQ -.-
                Ehk siis Pärnu Olympsis same shit, different day, aga jätkame võitlust :D

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #203
                  Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                  Täna plaanis teha Micromillionsi päev. Osalen kolmel turniiril:

                  MicroMillions-095: $2.22 NL Hold'em [Heads-Up, Hyper-Turbo, $20K Gtd, No Late Reg]

                  MicroMillions-097: $11 NL Hold'em [Sunday Storm Special Edition, $300K Gtd]

                  MicroMillions-098: $22 NL Hold'em Main Event [$1M Gtd, $150K+ to 1st!]


                  Lisaks teen ka 10th PCA Sat:$10 Qualifier, 10 Packages Gtd
                  Last edited by MeelisV; 25.11.12, 14:45.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #204
                    Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                    Tänud hindi eest. Endalgi PCA ticket vedels ja tee nka selle 10 paketi oma.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #205
                      Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                      Ainuke jama on selles, et see turna (ja Main event kah) peaks hommikuni kestma, aga homme on tööpäev. Aga noh, eks tööd saaks ikka pokkeri nimel ohverdada :D

                      Praegune HU turna update: Olen jõudnud kolmandasse vooru.
                      Edit: Olen jõudnud viiendasse vooru.
                      Edit: Olen jõudnud seitsmendasse vooru.
                      Edit: Olen jõudnud üheksandasse vooru. Viimase vastase puhul tekib küsimus, kuidas ta üldse nii kaugele jõudis? Kindlasti nõrgim vastane seni! 11 taalases co pealt avasin 3bb with AK, fish shoves mu 44bbd, snapisin ja vastasel AA. Imesin välja
                      Last edited by MeelisV; 25.11.12, 19:21.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #206
                        Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                        nagu näha siis flipid tulevad ära A potsatab alati sulle :)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #207
                          Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                          HUs out 33rd to 64th ja $78.22. Vastane oli hea ja 4 lauda hakkas natukene segama.
                          Kui flipid tulla ei taha, siis polegi kuhugi võimalik jõuda

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #208
                            Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                            MicroMillions-097: $11- Out

                            MicroMillions-098: $22- Stack 13800, avarage 12100

                            10th PCA Sat: $10- Stack 13300, avarage 10300, koht 964/2980/10305

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #209
                              Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                              10th PCA Sat: $10- Out 1357/10552

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Main eventil u. pooled alles ja late reg (3h) hakkab alles lõppema. Ma istun nii 18bb peal. Et varsti ootaks dubble upi või ka player outi :)

                              Just sain kirjutada kui langesin :D btni pealt AJs vs sb AK :D

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #210
                                Re: [Tomster "The Donkster" EST pokerdamas]

                                November:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Turnad: +$600
                                Boonused: +$100

                                Kokku: $918

                                Kuu lõpus sai siis NL100 HU 50bb lauad ka sisse toodud, sest roll hakkab seda vaikselt lubama. Kui dets hästi läheb, siis toon ka sisse NL100 100bb laua.

                                Lives õnnestus eile Pärnu Olympsist esimene cash- 3. koht. Edasi plaanin crushima hakata ja iga kuu teha 2-5 live turnat seal :)

                                Comment

                                Working...