[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #31
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Võime Starsis teha playmoney laudades 200bb deep. Kui võidad hoian oma suu foorumis nii kaua kinni kui soovid. Kui mina võidan, siis teed vähemalt 1h pikkuse HU video, mille postitad kõigile vaatamiseks foorumisse.

    Kaua peaks ootama siis kui vastane sitout istub? Endal vähemalt auto reload töötas väga ilusti täna.

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #32
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      draamat foorumisse!
      ma barreldaks turni hero asemel.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #33
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata
        Peace! Küll võib ikka kellegi au pihta käia kui korra dongiks kutsutakse. Sul pole vaja seda mingi väljakutsega tõestada, ma usun sind. Ma ei mängi pokkerit, et kellegile konkreetsele midagi tõestada, vaid et raha teenida. See oleks mulle -EV kui sinuga mingit challengeit tegema hakkaks. Parem mängin vastaste vastu kes kaotavad 10BB/100.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #34
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          See dongi asi ei häirinud üldse. Lihtsalt kui mingid vennad arvavad, et ma mingi HR jne olen ja kardan mängida, siis võin seda vabalt teha.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            Oletame, et mul on põhimõte, et FR laudu avades regularidega ei mängi. Kogemata jätsin automaatse blindipostituse sisse, oman JJ ja vastas reg, kellega saame stackid sisse. Võidan AK, JJ flipi ja kas ma pean nüüd edasi mängima temaga või JJ foldima tema vastu?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #36
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              Mina isiklikult sain ka täna targemaks, et kui lahkuda lauast 1 buy-innilise või väiksema kasumiga, siis tituleeritakse sind sitakotiks

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #37
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                Mina isiklikult sain ka täna targemaks, et kui lahkuda lauast 1 buy-innilise või väiksema kasumiga, siis tituleeritakse sind sitakotiks
                Obv räisk, regid peavad nii kaua chippe omavahel kõlisatama, kuni rake mõlema stacki ära sööb :)

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #38
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Oletame, et mul on põhimõte, et FR laudu avades regularidega ei mängi. Kogemata jätsin automaatse blindipostituse sisse, oman JJ ja vastas reg, kellega saame stackid sisse. Võidan AK, JJ flipi ja kas ma pean nüüd edasi mängima temaga või JJ foldima tema vastu?
                  Hehee, mul on korduvalt endal sama situatsioon olnud. Ükskord rääksiin chatis loo ära ja ütlesin, et ok, 10 kätt teeme veel ja siist sittin outi. Villainile sobis :)

                  Vabandan päeviku omaniku ees OT pärast.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #39
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Päris nõrk nende poolt, kes metsapulli väljakutset vastu ei võta. Mina oleks iga kell valmis mängima ja sellest räigest peksust video tegema. Lihtne mäng, see pokker!

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #40
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      Peale selle on minu arvates rüütelik, et metsapull ära läks ja vihast vahutavalt eestlaselt veel rohkem raha ära ei võtnud. Majanduses on niigi kehvad ajad!

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #41
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        Lol at vihast vahutav :D Sa võid ju ise temaga mingi challengi teha kui huvi on. Küll puhutakse ikka mingi mõttetu teema suureks ja kõigil on midagi õelda. Saage üle juba.

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #42
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          Kuid peab siiski nentima, et taipupole eneseväljendusoskus on meeldivalt üle keskmise. Well played, Sir!

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #43
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Mõne päeva pärast tuleb esimese 20 000 käe kokkuvõte minu NL50 HUst, aga seni minu suurim pot võidetud NL50 HUs!

                            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (SB) ($129.50)
                            BB ($87.85)

                            Preflop: Hero is SB with 2, A
                            Hero bets $1.25, BB calls $1

                            Flop: ($3) 2, 6, A (2 players)
                            BB checks, Hero bets $2, BB raises $9, Hero raises $20, BB calls $13

                            Turn: ($47) A (2 players)
                            BB bets $64.35 (All-In), Hero calls $64.35

                            River: ($175.70) K (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $175.70

                            Results:
                            Hero had 2, A (full house, Aces over twos).
                            BB had 9, A (three of a kind, Aces).
                            Outcome: Hero won $175.20

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #44
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Kuidas vastase tilti süvendada:

                              No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (BB) ($51.75)
                              SB ($29.35)

                              Preflop: Hero is BB with K, A
                              SB bets $1.25, Hero raises $4.50, SB calls $3.50

                              Flop: ($10) 2, 10, 5 (2 players)
                              Hero bets $6, SB raises $12, Hero raises $40.75 (All-In), SB calls $12.35 (All-In)

                              Turn: ($58.70) 10 (2 players, 2 all-in)

                              River: ($58.70) 5 (2 players, 2 all-in)

                              Total pot: $58.70

                              Results:
                              SB had 8, 4 (two pair, tens and fives).
                              Hero had K, A (two pair, tens and fives).
                              Outcome: Hero won $80.60


                              Järgnev tekst:

                              CezWho: lucky goof
                              CezWho: Your really are stupid
                              TomsterEST: luv u 2
                              CezWho: most people that live in poor coountries do play pretty Stupid dont they
                              CezWho (Observer): Good luck u moron.
                              TomsterEST: tnx
                              CezWho (Observer): Estonia, LMFAO LOLOLOL Poor guy
                              CezWho (Observer): ESTONIA???? LOLOLOLLOLOLOLOOOOOLLLO
                              TomsterEST: aww, so sweet (:
                              CezWho (Observer): AAHHHHHHHHHHHHH HHHAAAA HAA HAAA LOLL Tooo funny
                              CezWho (Observer): Estonia??
                              TomsterEST: wanna play again?
                              CezWho (Observer): LOL Feel real sorry for ya, u might as well be in Iraq
                              TomsterEST: and what do u know about Estonia? :)

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #45
                                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                                Sellise jutu peale loodan, et teda tabab räme downswing

                                Comment

                                Working...