Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #16
    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Erilist vahet pole.
    Ma isiklikult PTR-ga rahul. :)

    Comment

    • JohannesJ
      Grinder
      • Jun 2010
      • 684

      #17
      Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

      Ok, plaanin ise ka PTR kasuks otsustada:D


      No see mis nüüd juhtus on midagi rohkemat kui sick:D
      mäng lõppes idiootdonkluckerbot-iga minul käes nl100 stäkk ja kõik see pm. minu enda sisse pandud.
      Sellist lucky pole ammu saanud
      Tüüp tõmbas esiteks mingi 3-4bi lihtsalt riverdades ors ära ja siis ma muidugi tiltis ja lahmisin 99 pre nuppe jne ja tüüp callib aj-ga no ok.
      üritasin siis kokku ennast võtta ja jee flopist 2 paari aga no mis sest et 2 daalased panused j7s ju hea leht et turni mast kokku tõmmata
      olin juba 7bi maha laksinud kui arvasin et peaks vist lõpetama aga no oli näha et vend on idioot ja mõtlesin et mina ka alla ei anna.

      Kokku suutis vend mult võita ÜHEKSA BI!!! Ja alles siis hakkasin tagasi võitma kuni lõpuks raisa ära cleanisin!!!

      Kiiruga toon sellest sick "battlest" ka mõned käed, ilma convertimatta obv. sest everest ja muu maailm ei käi kokku!
      Ajaa teenisin seal nl10 lauas 191 summon pointsi hahaha

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




      Üks bi läks selle jama peale rake ja teistes laudades obv. ei teinud ka normaalset mängu sel ajal. Lõpus jätsin küll ainult selle 1 laua aga jah balance on 170 oli 189 hommikul.
      Peab vist rahul olema olin väga väga lähedal nl50 lahti tegemisele!
      Küll kõik tagasi grindib ja kasum tulema hakkab, kus ta pääseb!


      Igastahes tegin praktilise kinnituse et short term luck võidab aga long term võitis seekord küll rake aga ka mina?:D

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #18
        Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

        Eile libises asi jälle näppude vahelt ära
        Ennem mängima hakkamist veel mõtlesin, et tänase päeva peaks vahele jätma, kuna tööpäev kestis 12h ja haige tamp oli koguaeg peal.
        Aga siiski tahtmist oli ja muidugi igasugune beat tekitas tilti tänu väsimusele.
        Nii ma siis kaotasin paar bi nl10-s siis läksin nl25 kaotasin seal ühe bi ja edasi nl50 kus kaotasin samuti 1 bi ja siis hakkas õnneks mäng enam vähem liikuma, suutsin teha paar head calli ja sain rolli tagasi 182 usd peale(vahepeal oli see 50)
        Vastane muidugi läks minema, muidu oli täitsa mängitav vastane

        Loodan, et enam sellist jama ei tee ja suudan oma limiidis siiski püsida, kuigi jh 180 on väike isegi nl10 jaoks eritu HU ja vb. see ka üks põhjustest miks tilt kerge tulema.

        Täna vist proovin 1k guaranteed turnat ka 10+1 sisseostuga kuna seal field suhteliselt väike:)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #19
          Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

          Sedasi jätkad siis on varsti üks otsin stake teema jälle juures. Pane endal bankroll managment paika, kas siis üldse ei suuda distipliini pidada?

          Comment

          • JohannesJ
            Grinder
            • Jun 2010
            • 684

            #20
            Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

            Suudan aga olin eile üliväsinud jne, tean vabandused, vabandused aga enesedisipliiniga on mul küll probleeme jh ja seda mainisin ka esimeses postis.
            Aga üritan sellega tegeleda, sest lõpuks peab ju rehavars puru ka minema!

            Aga stake küsimist ei maksa karta, ennem depon ise uue raha sisse:)
            ja turnas sain just doble up-i:) 11min mängitud ja 96 inimest alles 109-st.
            Ma siis hetkel 6-s

            Muide olen kuulnud, et poker mindset raamat pidi kõvasti kaasa aitama tildi vältimiseks jne, on kellegil sellega endal kogemusi?
            Äkki keegi laenaks nelipaki eest?:P

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #21
              Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

              Jess turnas veel üks duble up+
              1500 chipsist saanud 7400 ja pos on 1/69.
              Üritan ülikorralikult mängida nüüd:P

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #22
                Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                Mingi suur turka? Palju bi oli?

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #23
                  Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                  1k daala guaranteed freezout turna 10+1 bi-ga
                  Inimesi tuli 109 ainult, mis everesti puhul tavaline et jääb kas overlay või sinna lähedusse.
                  Hetkel siis stäkk 7200 ja pos 3/53
                  13 saavad raha aga esimesed 5 saavad juba palka ka mängimise eest:D
                  EDIT: 4k alles:( callisin turnis donk-i all in-i masditõmbe, open-endedi ja middle pairiga maha ja tema top pair jäi püsima ka riveril:(
                  Last edited by JohannesJ; 16.10.10, 18:26.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #24
                    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                    god deeem!!! langesin 23ndana no ei saa, readin täpselt välja et vennal mid pair aga ikka all in-i peale seda maha ei pane:(
                    täna küll gashi ei tee, mast maas.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #25
                      Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                      Yo!
                      Täna mängisin jälle mingi palavikus vennaga:S
                      vaadake põhikäsi ja saate naerda ja nutta:



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      isiklik lemmik:P

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      olin juba tiltis ja teadsin et cally saan any twolt ja no sain väga soodsa calli aga...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      Jällegi tiltis käsi aga seekord imesin ise ära riverisse:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      no ta oli liiga palju bluffiga vahele juba jäänud ja ilmselgelt ta hea käega et teinud pot, pot pot reise:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      lol seekord slowplay ei maksnudki kätte ja sain max valuet:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      siin sin aru et poisil on tõsiselt paha olla:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Selle käega ka asi lõppes, see juba teine selline vastane see nädal:D
                      kahju et nad rebuy ei tee:(

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #26
                        Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                        Ok aitab tänaseks, sain rolli 212 peale ehk siis täna 4bi ja natuke peale kasumis:)
                        Saaks veel ainult ptr3 käsi importima oleks elu lill!

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #27
                          Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                          Veider...PT3 trackib Everesti ju ( minul on Importi all Everesti ikoon olemas igatahes ).

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #28
                            Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                            Trackib jh ja olen varem kasutanud aga nüüd millegipärast tahab et andmebaasi updateks ja kui üritan uptadeta tuleb mingi error, et mingi fail on juba sama nimega ors ma PTR teemasse postitasin ka juba täpse info ja loodan et keegi aitab.

                            Aga pokkerist endast niipalju, et eilne sess oli jälle edukas ja roll üle pika aja jälle plusspoolel.
                            Kuigi jh lõpp oli jälle väga mage kui idioodi vastu ise idiooti mängima hakkasin
                            roll siis 244 hetkel ja katsun väheke tightimaks oma stiili muuta sest natuke liiga eny twoga lasen hullu hetkel
                            Tänane sess algab kohe varsti ja loodan et tuleb lisa

                            Comment

                            • JohannesJ
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 684

                              #29
                              Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                              Nii, väike grind tehtud ja tunne on ülev, sest maadlesin ühe vastasega pikalt, pikalt kellega olen ka varem korduvalt maadlenud ja jäänud suht break-even või isegi kaotajaks aga seekord sain ta luckyst võitu ja kuigi tema raha sain vb kuskil ainult 1.5bi siis ülejäänud 2 lauda tootsid hästi

                              Täna mängisingi 3el laual ja tänu sellele vist suutsin natuke tightim ka olla aga no dongata mulle meeldib ja kui vastase kohta piisavalt infot saan (jätan meelde mis tegi jne mitte ei vaata progrega) meeldib herocallida ja betida pm. õhuga sest seal toas ja seal limiidis leidub ka neid kes maksavad ilma kaarti vaatamatta




                              Päris hästi ikka herocallitakse seal

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              Eks ta üritas teha midagi sellist :

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                              Roll siis nüüd 323 usd ehk siis täna ca 8bi kasumit.
                              Peab meeldima!
                              Last edited by JohannesJ; 19.10.10, 21:04.

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #30
                                Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

                                Muhahahaha, mis te arvate miks niikaua pole midagi postitanud?
                                Obv. lasin järjekordselt ennast bustosse.
                                No 5 komadega jäi alles usd-e aga pole kuskil 5-6 päeva pokkerit üldse puutunud ja ei kavatse seda niipea teha ka.

                                Mis juhtus?
                                Mis ikka juhtus mu nõrk mindset ei pidanud jälle vastu ja pärast mõningasi beate lõpetasin obv. nl100 hu lauas:S
                                brrrrrrr.... see hakkab juba masendavaks muutuma, kuidas inimene ei suuda ennast kontrollida olin küll ka natuke joogine aga seda väga vähe ja seda ei saa põhjuseks tuua.

                                Igastahes teen nüüd pikema pausi, enne jõule vist ei mängigi.
                                Loen ehk mõne raamatu, artikli läbi ja siis uuel aastal üritan uuesti tulistada.

                                Pole varem vist pokkerist nii pikka pausi teinudki maks 2 päeva tavaliselt kui ei mängi, niiet seegi katsumus omaette:D
                                Aga edu laudades teile seni!

                                [YOUTUBE]VDvr08sCPOc[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...