Hi all pokerpros and wannabe`s!:)
Mõtlesin ka ükskord korralikuks hakata (pokkerimängimises) ja päevikut pidama hakkama.
Pokkerit olen vahelduva eduga mänginud nüüd juba pea 2 aastat. Ikka ja alati olen
seda teinud kas kooli, või nüüd juba töö kõrvalt.
Enamus minu rollidest erinevates tubades on kadunud bustoland-i pärast tiltamist. Aga
kuna enamus rolle olen võitnud ja mitte deponud ja mõni cashout-gi on õnnestunud teha,
siis kokkuvõttes peaks siiski pluss sees olema:)
Endale eredalt meelde jäänud pokkerijuhtumisi viimse 2 aasta jooksul:




1)Esimene raha peale mäng triobet pokkeritoas, pärast 6€ võitmist oli tunne nagu oleks
lotoga 50 000kr võit.
2)Alustasin pokkerimängimist kuskil 11:00 Unibet pokkeritoas kontol 1€ õhtu kella 23:00
paiku ilutses seal 79€ millest enamus oli tehtnud NL4-s.
3)Esimene suurem võit oli unibetis 5.5bi turboturna 2 koht auhinnarahaks 316€ (tunne oli ülev)
4)Tegin Everesti konto, et sõber saaks boonust ja igavusest laenasin talt 5 usd et samuti mõni
mäng teha, nädala pärast oli kontol 190USD millest 80 protsenti tuli NL10 HU laudadest. Läks vaid 2h
et kogu see raha maha tildata:(
5)Mängisin Everestis NLHU alustades nl10-s ja roll oli 10USD, 24h pärast(vahepeal ikka magasin ja käisin poes jne)
Mängisin NL200 rolliks 440 USD. Ka selle summa maha tiltamiseks kulus vaid paar tundi.




Üldiselt selliseid mõtetute olukordade peale tilti minemisi ja maha donkamisi on suhteliselt palju
ja tean, et see kindlasti mu suurim leak. Ja sellest üritangi koos päeviku ja teie abiga üle saada:)
Kuna olen tähtkujult jäär siis alla nii kergelt ei anna!
Alustan nüüd puhtalt lehelt ja teen Everest pokkerisse deposiidi (20-30bi) ja mängima hakkan NL10HU.
Heads up cash-i olen enda jaoks avastanud suhtelisetl hiljuti aga see on miski mis mulle sobib(meeldib agrotseda ja donkata:D)
ja milles mul ka everestis hästi läks kuni BR managment paigas oli.
Everest pokkeris pole küll rakeback-i ja nii madalas limiidis HU on üldse jube idee nagu enamus arvavad:D aga
mulle everest meeldib ja üritan omal nahal kindlaks teha kas beati-in rake või ei:)
OK praeguseks kõik, mängima hakkan nii kuidas töö lubab ehk siis graafik mul 10 tööl ja 4 vaba, ehk siis vabadel päevadel rohkem
ja tööpäevadel õhtuti, kui tunnen et vaim veel ergas:)
Edu laudades ja oma esimesi käsi loodan postitama hakata juba homme õhtu poole!:P
NB! Kui keegi viitsib visata mõne lingi kus mõni hea HU video või artikkel oleksin väga tänulik:)
Ja samuti, kas keegi teab mis lehel saab Everest-i käsi convertida?
Mõtlesin ka ükskord korralikuks hakata (pokkerimängimises) ja päevikut pidama hakkama.
Pokkerit olen vahelduva eduga mänginud nüüd juba pea 2 aastat. Ikka ja alati olen
seda teinud kas kooli, või nüüd juba töö kõrvalt.
Enamus minu rollidest erinevates tubades on kadunud bustoland-i pärast tiltamist. Aga
kuna enamus rolle olen võitnud ja mitte deponud ja mõni cashout-gi on õnnestunud teha,
siis kokkuvõttes peaks siiski pluss sees olema:)
Endale eredalt meelde jäänud pokkerijuhtumisi viimse 2 aasta jooksul:




1)Esimene raha peale mäng triobet pokkeritoas, pärast 6€ võitmist oli tunne nagu oleks
lotoga 50 000kr võit.
2)Alustasin pokkerimängimist kuskil 11:00 Unibet pokkeritoas kontol 1€ õhtu kella 23:00
paiku ilutses seal 79€ millest enamus oli tehtnud NL4-s.
3)Esimene suurem võit oli unibetis 5.5bi turboturna 2 koht auhinnarahaks 316€ (tunne oli ülev)
4)Tegin Everesti konto, et sõber saaks boonust ja igavusest laenasin talt 5 usd et samuti mõni
mäng teha, nädala pärast oli kontol 190USD millest 80 protsenti tuli NL10 HU laudadest. Läks vaid 2h
et kogu see raha maha tildata:(
5)Mängisin Everestis NLHU alustades nl10-s ja roll oli 10USD, 24h pärast(vahepeal ikka magasin ja käisin poes jne)
Mängisin NL200 rolliks 440 USD. Ka selle summa maha tiltamiseks kulus vaid paar tundi.




Üldiselt selliseid mõtetute olukordade peale tilti minemisi ja maha donkamisi on suhteliselt palju
ja tean, et see kindlasti mu suurim leak. Ja sellest üritangi koos päeviku ja teie abiga üle saada:)
Kuna olen tähtkujult jäär siis alla nii kergelt ei anna!
Alustan nüüd puhtalt lehelt ja teen Everest pokkerisse deposiidi (20-30bi) ja mängima hakkan NL10HU.
Heads up cash-i olen enda jaoks avastanud suhtelisetl hiljuti aga see on miski mis mulle sobib(meeldib agrotseda ja donkata:D)
ja milles mul ka everestis hästi läks kuni BR managment paigas oli.
Everest pokkeris pole küll rakeback-i ja nii madalas limiidis HU on üldse jube idee nagu enamus arvavad:D aga
mulle everest meeldib ja üritan omal nahal kindlaks teha kas beati-in rake või ei:)
OK praeguseks kõik, mängima hakkan nii kuidas töö lubab ehk siis graafik mul 10 tööl ja 4 vaba, ehk siis vabadel päevadel rohkem
ja tööpäevadel õhtuti, kui tunnen et vaim veel ergas:)
Edu laudades ja oma esimesi käsi loodan postitama hakata juba homme õhtu poole!:P
NB! Kui keegi viitsib visata mõne lingi kus mõni hea HU video või artikkel oleksin väga tänulik:)
Ja samuti, kas keegi teab mis lehel saab Everest-i käsi convertida?





Comment