[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #61
    Re: Camu NL50

    Videolink kah!
    Midagi erilist tegelt ei ole ja mõned küsitavad kohad ka.
    Nõu võib alati anda, kui midagi valet näete toimuvat.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #62
      Re: Camu NL50

      Pokkeri isu läheb täiesti ära!

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #63
        Re: Camu NL50

        Ei läind kuidagi paremaks!


        Kuu ka obv pikalt miinuses!

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #64
          Re: Camu NL50

          Mängisin nl4-ja! Jäin plussi!
          Parimat!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #65
            Re: Camu NL50

            Swong FTW!
            Soovitan sulle vahelduseks midagi muud pelada , mtt, sng, plo cash vms

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #66
              Re: Camu NL50

              Nah pole hullu, olen cashiga rahul hetkel. Pacis pole päeval eriti laudu lihtsalt, mõtlesin siis, et kasvatan oma tasuta saadud 20 euri seal. Sõber maksis veidi võlga ka ära, seega on 10bi nl10 jaoks koos, vaatan mingi päev tolle ka üle.
              Kuu obv endiselt miinuses.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #67
                Re: Camu NL50

                Panin täna nl50 cashis 11 bi mutiauku! Lihtsalt. Showdowne ei võida, ma ei teagi, mis viga see viimane kuu on, aga sd winnings on alla 50-ne. Kas callin liiga lihtsalt ise maha ja ei anna respekti või lihtsalt ei võida neid. Igatahes.
                Peale seda ränka swongi ja enda täispasandamist otsustasin, et hakkan miami vs celticsi mängu vaatama, alates teisest poolajast. Olen küll mega väsinud ja mingi 28h üleval olnud, aga kogu see swing ajas niivõrd tilti, et jube. Ühesõnaga, vaatasin mängu ajasin spewmonkeyt msnis närvi oma mölaga ja jõin alkot. Üks õlle, rummikoks ja 4 viinakoksi. Sarve hakkas kenasti. Õnneks celtics võitis, olgu see lebron nii kõva kui tahes.
                Olles parajalt vindine juba otsustasin et kas kõik või mitte midagi. Tegin lahti mõned fishisemad nl100 lauad ja sekka ka nl50-nd. Ja siis oi kuidas hakkas andma. Flopatud nutflush vs set turnist nuppe, pidas. Turni flopatud set vs aa, pidas. Jne. Ühesõnaga 550 miinusest sai aind 100 miinust, mis mind ei tapa veel. Tilt insta läind. Vähendan ilmselt veidi laudu ja püüan tilti ennetada.
                Pean rsk nüüd magama mine, homme töötukassas jälle veidi valetama ja siis üritame oma paska heastama hakata.
                Niipalju sitta mängu see kuu, et see on jube. Obv jooksen ka mingi 22 bi alla ev.
                Rohkem siia tükk aega ei kirjuta. Ja parandame mängu!
                Parimat!

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #68
                  Re: Camu NL50

                  Keegi foldiks?

                  Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1000626
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  SB: $33.01
                  BB: $50.00
                  UTG: $16.75
                  MP: $41.14
                  Hero (CO): $50.00
                  BTN: $47.95

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A K
                  UTG calls $0.50, MP calls $0.50, Hero raises to $3, 3 folds, UTG calls $2.50, MP raises to $41.14, Hero calls $38.14, UTG calls $13.75 all in

                  Flop: ($99.78) 8 K A (3 players - 1 is all in)

                  Turn: ($99.78) Q (3 players - 1 is all in)

                  River: ($99.78) 3 (3 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $99.78
                  UTG shows 6 6
                  MP shows J J
                  Hero shows A K
                  Hero wins $48.45
                  Hero wins $47.33
                  (Rake: $4.00)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #69
                    Re: Camu NL50

                    jah, kui vastane oleks 6/6

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #70
                      Re: Camu NL50

                      Ma ise tegelt oleks foldind, kui oleks tehtud mingi imelik 4bet, mis karjub nende puhul tugevusest, aga antud hetkel olin päris kindel, et shortfish callib ka selle allinni ära. Õnneks tuli läbi sel korral.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #71
                        Re: Camu NL50

                        Tere üle pika aja!

                        Otsustasin ka taaskord päeviku avada, kuid võtaks sel korral veidi teisi suuna ning üritaks mitte enam niivõrd palju vinguda, vaid pigem postitada käsi, kuulata targemate tagasisidet ja saada paremaks mängijaks.

                        Paljude siinsete mängijate blogid on väga meeldivad lugeda ning loodan, et sellest päevikust erand ei kujune.

                        Mis on vahepeal toimunud?
                        Eelmisest kevadest alates cashoutisin rolli suhteliselt peeneks. Oli halb jooks, tilt, motivatsioonikriis jne. Mängisin suhteliselt shallow rolliga (alla 20bi) nl20 888-s. Suvel tegelesin kõige muuga. Aitasin vennal ehitusel paar objekti valmis teha ning pokkerit peaaegu ei puutunud. Augusti keskel jäin oma HEMi databaasist ilma, sest koomas peaga suutis sõber arvuti umbes meetri kõrguselt käest pillata. Tõele au andes tegi kõvaketas juba üle umbes aastake imelikku häält niikuinii ning ilmselt oleks see olnud aja küsimus, kuna ta lõplikult maha kooleb.
                        Sügisest olen tagasi Tallinnas ning olude sunnil peab jälle kord mängima, sest kooli kõrvalt palgatöö ei pealu kohe mitte.

                        Oktoobri alguses sundis Ranka poolvägisi mind Starsi proovima, andis veidi rahagi. NL10 katsetus oli suhteliselt BE, aga Starsi soft paneb endasse armuma. Otsustasin 888 kõrvalt väikese deposiidi (100€) Starsi teha. Kuna Pacificus langetati mängitavate laudade arvu 6ni, siis tundus suheliselt ok mõttena mõned lauad lihtsalt Starsist lisaks võtta. Peagi muidugi tekkis motivatsioonikriis (888s mängisin nl30), sest NL10 nühkimine tundus ajaraiskamisena. Tegin 7BI-ga (lol) shoti NL25 ning jäin pidama. Obv jooksen üle ev ka.

                        Kogu Stars
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kuna 888s HUD ka hetkel ei tööta, siis ilmselt mängingi Starsis veidi rohkem nüüd.

                        Tegin ka pisikese sessi suuremas osas coolerdasin rege.
                        Parimat!

                        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2024838
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


                        UTG: $3.52
                        Hero (CO): $25.47
                        BTN: $11.39
                        SB: $17.77
                        BB: $22.72


                        Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 5 5
                        1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, BB calls $0.50


                        Flop: ($2.25) 6 9 5 (3 players)
                        SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, SB folds, BB calls $1.50


                        Turn: ($5.25) 2 (2 players)
                        BB bets $2.25, Hero raises to $7.25, BB raises to $20.47 all in, Hero calls $13.22


                        River: ($46.19) 7 (2 players - 1 is all in)


                        Final Pot: $46.19
                        Hero shows 5 5 (three of a kind, Fives)
                        BB shows 8 K (a straight, Five to Nine)
                        BB wins $44.19
                        (Rake: $2.00)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: [NL25] camu päevik

                          sõber, mis nimega sa oled starsis? saada pm-ga. Tänud ette!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #73
                            Re: [NL25] camu päevik

                            edu camu!
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #74
                              Re: [NL25] camu päevik

                              Soovin sulle edu Siim!

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #75
                                Re: [NL25] camu päevik

                                minumäletamistmööda varjub ta nime taha Camuflaaz

                                Comment

                                Working...