[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #16
    Re: Camu NL50

    74/2 mees siin. Tule Tallinna jooma

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #17
      Re: Camu NL50

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      tuleb hea päevik raudselt:)ilmselgelt poiss magab praegu ja obv,et
      lased tna peale:D:D
      Tubli poiss! Ära tabasid!
      Ärkasin päeval, tundsin, et head pead ei saa raisku lasta. Kutsusin ema järgi ja läksin maale vanemate juurde, lootes et saab vennaga täna ka kerge sto teha. See ei saand ilmselgelt üles enne kella 6te. Pidin vanamehega õlle panema, aga kuna ta oli minust juba päris mitmega ees, siis praeguseks hetkeks on ta omadega läbi. Ühesõnaga ilmselt selle hooaja viimane grill, kerge saun, piisavalt õlut ja olek on hea.
      Täna käisid naabrid ka sünnipäeval vennal. Kuna nad mind ka õnnitlenud polnud, mis sellest et minu sünnipäev oli augusti alguses, siis sain ka kingituse.
      Üritan vist täna nl10 panna, õlle kõrvale.

      PS! Freaky, plaan on olemas kunagi, eks annan teada:D

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #18
        Re: Camu NL50

        Väga laia silmaringi ja suurepärase huumorimeelega härra on hakanud blogi pidama. Loodame kvaliteetset materjali igal juhul...

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Camu NL50

          rohkem graphe ja teksti 888st

          loen ja ootan postitusi huviga.
          ps! lähiajal crushin paci nl50s...seega ära ette jää :D

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #20
            Re: Camu NL50

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            ps! lähiajal crushin paci nl50s...seega ära ette jää :D
            I lol'd

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #21
              Re: Camu NL50

              Suutsin jälle kord tilti minna!
              Kenad -6 BI ja natuke peale. Puhkan vähe, rahunen ja üritan edasi. Enda vigu pakun puusalt umbes 4bi jagu (2 olid neist tildi omad).
              Käsi ei viitsi toppida, kuna endal on ka häbi!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #22
                Re: Camu NL50

                Miinus siis tõsiasi! Täitsa rõve tunne on, et ühtegi showdowni ei võida, olgu siis põhjuseks enda väga loll mäng või muud asjad aga jama ikka. 5 BI alla ev ka loomulikult.

                See ei vaja kommentaare, puhas spew!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Loomulikult mängisin ma seda kätt nagu geenius!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Seda kätt ka!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Ei Suutnud dongi vastu foldi leida.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Paar rõvedat spewd on ka aga neid ei pane.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #23
                  Re: Camu NL50


                  Panen graafiku ka ikka!
                  Tahtsin tegelt sõna võtta veidi non-sd kohta. Imo on see ülimalt ülehinnatud joon. Jah, mingeid järeldusi saab sellest teha, aga kui ma vaatan oma graafikut, siis siin oleks kenasti olnud mõned kohad, kus punane joon oleks pidanud alla minema ja sinine jääma samaks. Selle asemel agrotasin ja spewesin mõned BI-d maha, sest ma lihtsal ei foldind mingeid marginaalseid olukordi või vajutasin seal, kus Fold Equety anyway puudub. Tore muidugi on kui see punane joon enamvähem sirgelt liigub, aga imo jääb kohati seetõttu ka value saamata. Seega, lugege ja mõelge ise veidi oma mängu kohta, otsige leake jne, mitte ärge ajage joont taga.

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #24
                    Re: Camu NL50

                    i agree with non-sd, see et ta langeb tähendab seda et sa suudad foldida turnis/riveris isegi kui sa oled raha matnud sellesse potti. KUI ME AGA EI FOLDIKS RIVERIS, SIIS ME KAOTAKS VEEL RAHA AGA VÄHEMALT PUNANE JOON EI LANGEKS! :D :D :D

                    pmst kuni 50bb deep laudades on see üsna normal, et non-sd ei lange, sest flopi cbet, turni 2nd bullet ja me olemegi ju AI

                    mina ei usu, et te (mängijad, kellel non-sd on plussis või ei lange) riveris olete alati ees ja saate showdownile minna.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #25
                      Re: Camu NL50

                      teine variant muidugi kuidas non-sd PÕHJA lasta on pre 4bet/folde teha päev otsa, aga see on juba mängija leak, kui ta ei tea keda bluffida ja keda mitte.

                      e: või siis tõesti kõik runnivad nii hästi, et kunagi ei pea hilisematel tänavatel foldima, TAHAKS KA! :)
                      Last edited by onuark; 04.10.10, 23:40.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #26
                        Re: Camu NL50

                        Algselt postitas onuark Vaata postitust
                        i agree with non-sd, see et ta langeb tähendab seda et sa suudad foldida turnis/riveris isegi kui sa oled raha matnud sellesse potti. KUI ME AGA EI FOLDIKS RIVERIS, SIIS ME KAOTAKS VEEL RAHA AGA VÄHEMALT PUNANE JOON EI LANGEKS! :D :D :D

                        pmst kuni 50bb deep laudades on see üsna normal, et non-sd ei lange, sest flopi cbet, turni 2nd bullet ja me olemegi ju AI

                        mina ei usu, et te (mängijad, kellel non-sd on plussis või ei lange) riveris olete alati ees ja saate showdownile minna.
                        Ma agreen ka...
                        Aga kui see metsikult langeb,siis on see leak IMO...
                        Mul vahepeal oli periood,kus ma keskmiselt 1k käe kohta lasin üle 1BI NON-SD alla...Ilmselgelt ei suuda nii normaalselt winrate näidata...

                        Lol...pea võimatu on ju ALATI riveris ees olla

                        Comment

                        • vass
                          Jube Noob
                          • Jan 2010
                          • 181

                          #27
                          Re: Camu NL50

                          krt ja kui ma eile sind korra railisin vaatasin et võtsid ilusaid pote maha....aga noh paar täitsa lahedat coolerit:)... ja see AK on nii vahva spew...äratundmisrõõm missugune:P

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #28
                            Re: Camu NL50

                            Üks käsi ka laiale ringile. BTN random donk kelle 3bet 2.9.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Üks kahtlane käsi ka, mis oleks pidanud ilmselt kuidagi muud moodi minema, aga ei suutnud overcalleri vastu muud lahendust leida. Samas suht suva:d

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            4bet size reetis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by camu; 05.10.10, 19:12.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #29
                              Re: Camu NL50

                              Minge *****, jälle maha mängitud kogu päeva kasum ja paar BI peale ka!
                              **** ma ei biidi neid 80-10 poisse. Mitte mingit respekti ei anna neile ning kui mul ka käsi satub olema, tõmbavad loomulikult kokku nagu muiste. *****

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #30
                                Re: Camu NL50

                                know the feeling, really.

                                Comment

                                Working...