Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #46
    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    blufi vähem, 3.käes vastasel üsna keeruline sind 3/7 peale panna, nonsense suht. ma sian ilusti ka bluffimata ja isegi barreldamise ja float flop to steal turnita nl5s profit näidata.
    nl5 steali ja cbeti nii palju kui saad. obv stealides valid vastast, ma varastasin nittedelt kõigega kui vastu ei hakatud, kasuta statse. cbeti samuti vastavalt statsidele ja kindlasti blindidelt cbeti flopis rohkem kuna oled oop.
    gl
    Last edited by con; 28.10.10, 13:31.

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #47
      Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Need Sklansky raamatud on ju mitukümmend aastat vanad ka ?
      Ära nüüd solvu, aga ma sügavalt kahtlen selles, kas Sa selles "cashimängijate piiblis" kirjas olevaid kontseptsioone õigesti (100 %) kasutada oskad ja neid maks evga realiseerid. Kui arvad et aegunud raamat, siis ega Sa ju ei pea seda lugema. Lihtsalt su enda analüüsivõime paraneb märgatavalt ning sa asud käte juures oluliselt rohkem faktoreid arvesse võtma. Imho pole NL 5-10 jaoks vaja mingeid advanced concepte lugeda kuskilt professional no limit holdemist. Nende kasutamine on micros -ev. No ja kui asi ainult Sinus endas ja tunned, et teooria poolest on kõik paigas, siis Poker mindset on paljukiidetud raamat.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #48
        Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

        Okei, eks võtan ette millalgi. Mõtlesin ise ka praegu, et kui paar kuud pokkeriga tegelnul ka sealt midagi saada ei ole, siis kellele neid raamatuid üldse kirjutatakse

        Ja eelmisele, tegelikult ei blufi ma ka üldse enam. See käsi lihtsalt juhtus nii, peale seda pole vist ette tulnudki ühtegi olukorda. Selliseid on kindlasti, kus vastase betsizest ja statsidest lihtsalt ei pane teda antud laual kõva käe peale ja panen 2 barrelit õhuga ja võtan poti, see on standard.
        Vb stealin jah veel liiga vähe, NL2-s ei stealinud pmst üldse. 2+2-s öeldi ka, et steali rohkem, aga muu on OK. Viimastel päevadel olen vaikselt praktiseerinud ka seda.

        Tänud tagasiside eest muidu

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #49
          Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

          Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
          Ära nüüd solvu, aga ma sügavalt kahtlen selles, kas Sa selles "cashimängijate piiblis" kirjas olevaid kontseptsioone õigesti (100 %) kasutada oskad ja neid maks evga realiseerid. Kui arvad et aegunud raamat, siis ega Sa ju ei pea seda lugema. Lihtsalt su enda analüüsivõime paraneb märgatavalt ning sa asud käte juures oluliselt rohkem faktoreid arvesse võtma. Imho pole NL 5-10 jaoks vaja mingeid advanced concepte lugeda kuskilt professional no limit holdemist. Nende kasutamine on micros -ev. No ja kui asi ainult Sinus endas ja tunned, et teooria poolest on kõik paigas, siis Poker mindset on paljukiidetud raamat.
          endal on Theory and Practice käsil ja kohati on seal ikka total bullshit minuarust. ala openlimpimine ja mingi mõttetute kaartidega mulyway flopi nägemine jne. muidugi külgi mööda see raamat maha ei jookse ja uusi huvitavaid teadmisi saab ikka. lihtsalt ise proovi olla kriitiline lugeja ja küll leiad aspekte, mis on nüüdseks aegunud. :)

          edu päevikuga ja limiitide crushimisel!

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #50
            Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

            T2na (tegelt juba eile) +25$, 3k kätt

            L6pp l2ks ikka persse..
            Misclick 4bettisin ja flopil mõtlesin, et millega ta ikka mu 4betti flatib ja donkasin sisse. Eks ta ilmselt vale ole, aga v2sind ka juba ja kerge tilt vms..
            Vend ise solid 16/14/4 reg
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja panen laudu kinni, viimases lauas KK, mingi tohman shoveb JJ-ga pf ja egas ma pea seda võitma..


            Roll 220$, homme üritan 230 ära teha ja NL10 proovida. GL me.
            Last edited by virukunn; 28.10.10, 22:35.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #51
              Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

              Hommiku grindisin kiirelt 230 kokku ja nüüd õhtul võtsin nl10 lauad lahti, aga HUD ei tööta. Ei saagi täna grindida enam , NL5 ka tagasi ei viitsi ronida.

              On kellegil veel starsis limiidivahetusel HUD-iga probleeme olnud ?

              Comment

              • n2xxi
                Julm Donk
                • Sep 2010
                • 37

                #52
                Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                huvitav mul keeldus eile pokertrackeri HUD t88le minemast suvalisel hetkel ja hiljem suvalisel hetkel l2ks uuesti k2ima nagu tavaliselt.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #53
                  Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                  Esimene päev NL10-s täna, -2BI.
                  Mängisin suht sitasti, rõvedaid setuppe tuli ka omajagu.


                  Postitan tänased suuremalt kaotavad käed:


                  Vastane 21/13/AF:0.8 235 käe peale
                  Keegi oleks teisiti mänginud ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Vastane 39/13/AF:2.2 31 käe peale
                  Jällegi, keegi oleks teisiti mänginud ? Oleks riveril call parem ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Vastas 55/18/3bet:4.8 69 käe peale. Keegi foldiks siin QQ ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  vastane 29 käe peale 10/3/3bet:0
                  Kõik täiesti standard ju ? Keegi mängiks teisiti/paneks vastase KK peale ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  + Veel mitmed käed kus fishid callisid gutshotiga lõpuni maha ja pool BI jälle läks etc. Tundub biiditav limiit, tunnen ennast üsna mugavalt kuigi NL5-st on asi raskem. Trapitakse rohkem, regulare rohkem, fishe vähem etc. Raskem valuet võtta, KK-ga flatitakse 3bette jne. Vajab natuke adjustimist, aga enne NL5-te tagasi ei roni kui roll 180$, hetkel 215$.

                  Ja türastunud HUD ka ei tööta, pean selle table finderiga taidlema. Raske on niimoodi laudu vahetada koguaeg.. Korda ka ei saa, vaja HEM-i updeitida mida mina ei saa teha, kuna mul piratud HEM. Esimesel võimalusel ostan ära selle.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #54
                    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                    NL10-t ma ei biidi.
                    10k käe peale -7BI.
                    Vajan coachi, sest ma ei saa aru miks ma kaotan, peale selle, et kaart jookseb võssa ja tiltan.

                    Praeguseks ronin NL5-te tagasi

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #55
                      Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                      Ei biidi enam mitte midagi..
                      Ainult mingeid geisi setuppe lendab kus foldi ma ei leia.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #56
                        Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                        no coolereid biitida ei annagi...

                        Kui BR väga ei kannata,siis lase aga edasi...

                        kui suure käte arvu kohta neid donke siin nimetad,kui saladus pole?

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #57
                          Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                          Esimeses käes ei olnud palju, miski 20 vms.
                          Kolmandas käes 160
                          Keegi oleks neid käsi teisiti mänginud ?


                          mõttes kui bankroll ei kannata siis lase edasi ?
                          E: Ah selles mõttes, et ei saa kannatada, mõtlesin vastupidi :D
                          Last edited by virukunn; 08.11.10, 18:29.

                          Comment

                          • armand0
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 358

                            #58
                            Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                            standard setupid & coolerid.


                            Kuigi selle nuts rea oleks võinud isegi maha panna ja uskuda seda masti.


                            pole mõttet riskida kui potis 0,57$.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #59
                              Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                              Buttonilt ja cutoffilt peaksid tunduvalt rohkem avama.
                              Treat cut off as button..
                              Kui tight mängijad on vasakul võid pmst any2-ga tõsta cutoffilt ja btn-lt.
                              Endal on cutoffi VPIP 20 (PRF 17%) ja buttoni oma 25(PRF 21%),mis võiks veel tglt törts suurem olla.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #60
                                Re: Virukunn starsis NL10 FR

                                Olen vaikselt edasi grindinud ja vahepeal jõudsin omadega päris võssa, täpsemalt kirjutasin sellest siia: http://forumserver.twoplustwo.com/17...er-unl-915679/

                                Aga peale tolle teema tegemist võttis asi kannapöörde. Mängin teistsugust mängu, ei rapsi enam iga sess vaid ootan rahulikult, küll see koht tuleb kust poistelt raha kätte saada. Olen oma BTN/CO range laiemaks tõmmanud ja rohkem stealima hakanud.
                                Eile ja täna tegin esimesed edusammud NL10-s, +5BI praeguseks.
                                Ehk siis limiidist tõusmine õnnestus (ptui ptui) jälle teisel katsel nagu eelmine limiitki. Õpin järjekordselt oma vigadest. Kui nl2-te ilusti biitisin, arvasin, et vallutan nl5 kohe ja kiirelt, aga downswing lõi mu kohe tagasi ja hiljem teist korda üritades sain aru, et tegelikult ma polnud siiski valmis seda limiiti veel biitima. Praegu on täpselt sama olukord, peale esimest katset olen kõvasti targemaks saanud, kuigi olin esimesel katsel ülikindel endas.

                                Kohe saan parema neti ja siis postitan graafiku ja statsid ka.


                                Kavatsen muidu 2+2-te lähiajal mingi kõva challenge-päeviku püsti visata ja sinna regulaarselt aru andma hakata oma tegemistest, loodetavasti motiveerib nii mind kui teisi, aga ei tahaks ka seda plärakasti siin unarusse jätta. Kui leidub vähemalt 1 inimene kellele see kuidagi abiks on, siis jätkaks ka siin aegajalt postitamisega, sest mulle olid ja on kõrgemate limiitide päevikud küll abiks, annavad motivatsiooni jne.


                                Ei tea, mis sündroom see on, aga kui nii ideaalne olukord on siis ma lähen bustoks ka siin 3 barreliga. Õnneks juhtub selliseid olukordi üliharva.
                                Aga muidu olen hoogu maha võtnud ja reeglina üle 1 barreli ei pane.
                                Vastane oli standard 15/14/AF:4 TAG
                                Imo oleks ta AK-ga flopis või vähemalt turnis nuppe pidanud panema, seega ei pannud teda AK-le. Võimalik, et seal oli mõni kehvem äss või pocket, aga võimalik, et uskuski, et mul set ja foldis AK. Riveris pmst FE-d enam pole, aga ei suuda seal alla anda enam.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Väga sitasti mängitud käsi, flopi call oli mõttetu, oleks pidanud seal juba alla andma või siis pärast enam mitte alla andma ? Samas normaalne mängija ei shoveks riveris mutiga, sest mis teda seal calliks ? Igatahes andke teada kuidas teie seda kätt mängiksite.
                                Vastane 14/14/9 50 käe peale, stealinud kahest korrast kahel.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...