Virukunn starsis NL10 FR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #31
    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Nl2 ongi -EV limiit,flippamist on sitaks ja pre ja postflopis olukordi palju kui nuppe pead litsuma ja ees oled aga ikka imetakse kokku,ei ole endal ime kui 5-10BI alla EV olen sessiga!limiit ise on sitaks lihtne!
    selle kohta käis lol.

    ja järgneva postituste kohta ka.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • SimbaM
      FPP Pro
      • Oct 2010
      • 237

      #32
      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      SimbaM, ise ka aru saad mis räägid ?



      Btw, esimene sess üle pika aja lõppes plussiga täna. + 2BI siis, 14 lauaga. Paar biiti sain ikka ja alla EV veits, aga poh.


      Üks naljakas käsi, vend ütles peale kätt "nh" :)

      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 964124
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BB: $3.07
      UTG: $2.00
      UTG+1: $0.71
      Hero (MP): $2.01
      CO: $1.91
      BTN: $0.34
      SB: $2.98

      Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with T T
      2 folds, Hero raises to $0.06, 2 folds, SB calls $0.05, BB calls $0.04

      Flop: ($0.18) 7 4 9 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.14, SB folds, BB calls $0.14

      Turn: ($0.46) T (2 players)
      BB bets $0.30, Hero raises to $0.86, BB calls $0.56

      River: ($2.18) K (2 players)
      BB bets $0.24, Hero raises to $0.95 all in, BB calls $0.71

      Final Pot: $4.08
      BB shows 8 7 (a pair of Sevens)
      Hero shows T T (three of a kind, Tens)
      Hero wins $3.89
      (Rake: $0.19)
      Klassikaline lolliks minemine, liigagi tihti juhtub seda ( see on hea muidugi) :). Ma saan kusjuures väga hästi aru, mida ma räägin aga enamus on siiski nali. Sellise mõttetu lehega kräkitakse väga tihti minu monstereid(mittepocketeid). Suhteliselt külmaks jätab.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #33
        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

        Midagi mõnusat oma Eesti poisilt.
        [YOUTUBE]px1mw5VE-Cs&feature=channel[/YOUTUBE]
        Last edited by virukunn; 05.10.10, 12:09.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #34
          Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Midagi mõnusat oma Eesti poisilt.
          Mix täiega kvalifitseerub.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #35
            Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Mix täiega kvalifitseerub.
            No ma pole kursis, aga osad lood on sealt raudselt tema omad.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #36
              Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

              Tänane päev:



              Kindlasti mängin täna veel. Tundub, et mindset sai l6puks korda, eile lugesin paar head artiklit ja vaatasin ühe video, aitas. Täna loen kindlasti veel.

              Btw, suur vahe on kas mängid 12 või 14 lauaga, vähemalt minujaoks. 12 lauaga teen hoopis teist mängu, 14-ga läks kohati kiireks ja ei suutnud enam statse nii palju jälgida.
              Loodan nüüd lähipäevil rolli NL5 jaoks valmis grindida ja teisel katsel limiiti vahetada õnnestuda.

              PS: Hommikuti (enne kella kaheksat) tunduvad lauad eriti fishised, easy money. Hakkangi vist nüüd enne kooli iga hommik jõuluvanasid üle kaema. Vennad panid lihtsalt iga käega nupud keskele (arvamus ei põhine ainult tänase hommiku põhjal), õhtuti küll sellist donkamist pole täheldanud.
              Last edited by virukunn; 06.10.10, 14:51.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #37
                Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                Põhi edusamm mis viimastel päevadel on toimunud on see, et suudan nüüd non-showdown winnings joonel minna lasta. Enne lihtsalt oli vaja bluffida kui tundus, et vastane suudaks foldida, aga l6puks on vist kohale jõudnud, et micros pole sellel mõtet, vähendab winratet lihtsalt


                E: Kuidas mängiksite teie seda kätt ? Kas river on alati must-call ?
                UTG vend oli 20/8 150 käe peale, otsustasin setmineda mitte 3bettida. Teise venna kohta statse polnud.

                Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 967342
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                UTG+2: $4.52
                MP1: $3.00
                Hero (MP2): $2.00
                CO: $0.78
                BTN: $1.22
                SB: $2.14
                BB: $1.84
                UTG: $5.77
                UTG+1: $4.84

                Pre Flop: ($0.03) Hero is MP2 with J J
                UTG raises to $0.06, 2 folds, MP1 calls $0.06, Hero calls $0.06, 4 folds

                Flop: ($0.21) J 7 K (3 players)
                UTG checks, MP1 bets $0.12, Hero calls $0.12, UTG folds

                Turn: ($0.45) 7 (2 players)
                MP1 bets $0.40, Hero raises to $1.18, MP1 calls $0.78

                River: ($2.81) K (2 players)
                MP1 bets $1, Hero calls $0.64 all in
                Last edited by virukunn; 06.10.10, 15:44.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #38
                  Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                  obv call. riveris sul nii vähe alles ja seal betib iga 7 ka.

                  aga jah. micros bluffida pole mõtet. enamus on fishid ja nagu vanasõna ütleb, siis fishe ei blufi!

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #39
                    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                    Päev lõppes 2300 käega ja +17.6$, 37bb/100. Statsid 10/6 :D, tundub, et nitistun iga sessiga.
                    Aga noh, kaardijooksu üle ei saa kurta :)
                    Head mängu tegin ka imo, oleks see vaid iga päev nii.
                    Last edited by virukunn; 06.10.10, 19:53.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #40
                      Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                      Sain ka l6puks starsis asjad korda ja HEMi databaasi ühest arvutist teise.

                      Tekkis imelik olukord. Mul suht standard flopil FD-ga shoveda, aga kuidas jõhkrad regularid seda kätt mängiks ? Statse polnud vastase kohta

                      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 974329
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      Hero (CO): $2.00
                      BTN: $2.21
                      SB: $1.05
                      BB: $1.23
                      UTG: $3.03
                      UTG+1: $1.98
                      MP1: $1.40
                      MP2: $5.00

                      Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with A 4
                      UTG calls $0.02, 3 folds, Hero calls $0.02, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, BB checks

                      Flop: ($0.10) Q 6 5 (5 players)
                      SB checks, BB checks, UTG checks, Hero checks, BTN bets $0.42, SB folds, BB folds, UTG folds, Hero raises to $1.98 all in, BTN calls $1.56

                      Turn: ($4.06) K (2 players - 1 is all in)

                      River: ($4.06) 7 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $4.06
                      Hero shows A 4 (high card Ace)
                      BTN shows J A (high card Ace - King+Queen+Jack kicker)
                      BTN wins $3.86
                      (Rake: $0.20)

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #41
                        Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

                        Tänane päev +1.5$ mis on isegi hästi, arvestades, et 4BI alla EV 2300 käe peale.
                        Tuleva nädala eesmärk: NL5 roll kokku ja NL5 PÜSIMA JÄÄDA!

                        Mõned käed:


                        Vastane 117 käe peale 66/2/0. Vihkan flopi minraise ja üritasin venna kohe ära karistada, aga ei tulnud välja :S. Kas shove on seal õige ?

                        Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 974682
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        SB: $2.46
                        BB: $5.06
                        UTG: $1.04
                        UTG+1: $1.89
                        Hero (MP): $4.26
                        CO: $2.77
                        BTN: $0.77

                        Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with 6 6
                        2 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, SB calls $0.07, 1 fold

                        Flop: ($0.18) 6 Q K (2 players)
                        SB checks, Hero bets $0.12, SB raises to $0.24, Hero raises to $4.18 all in, SB calls $2.14 all in

                        Turn: ($4.94) K (2 players - 2 are all in)

                        River: ($4.94) 3 (2 players - 2 are all in)

                        Final Pot: $4.94
                        SB shows K Q (a full house, Kings full of Queens)
                        Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Kings)
                        SB wins $4.70
                        (Rake: $0.24)



                        Donk shoves juba mingi 10x järjest pf sisse, 1 korra callisin Ax-ga ära ja vend kobistas rea, siis ootasin veel paar roundi ja saingi ässad.

                        Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 974651
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (CO): $2.02
                        BTN: $1.26
                        SB: $0.88
                        BB: $2.02
                        UTG: $0.52
                        UTG+1: $4.62
                        MP1: $2.18
                        MP2: $2.00

                        Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with A A
                        2 folds, MP1 raises to $0.06, 1 fold, Hero calls $0.06, BTN calls $0.06, SB raises to $0.88 all in, 1 fold, MP1 calls $0.82, Hero raises to $2.02 all in, 1 fold, MP1 calls $1.14

                        Flop: ($5.00) 6 T 3 (3 players - 2 are all in)

                        Turn: ($5.00) 8 (3 players - 2 are all in)

                        River: ($5.00) 8 (3 players - 2 are all in)

                        Final Pot: $5.00
                        Hero shows A A (two pair, Aces and Eights)
                        SB shows A 9 (a pair of Eights)
                        MP1 shows K Q (a pair of Eights)
                        Hero wins $2.16
                        Hero wins $2.59
                        (Rake: $0.25)


                        Vastane 16/4/af:8, kammisin vähe segi oma üheksatega, oleks pidanud hoogu maha võtma. Aegajalt juhtub selliseid asju kus lajatan poti 3 tänavat mõtlematta mis oleks vastase calling range.

                        Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 974685
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        CO: $3.78
                        BTN: $3.88
                        SB: $0.81
                        BB: $1.70
                        UTG: $2.50
                        UTG+1: $1.42
                        Hero (MP): $2.00

                        UTG posts a big blind ($0.02)

                        Pre Flop: ($0.05) Hero is MP with 9 9
                        UTG checks, 1 fold, Hero raises to $0.08, 3 folds, BB calls $0.06, 1 fold

                        Flop: ($0.19) 7 3 3 (2 players)
                        BB checks, Hero bets $0.14, BB calls $0.14

                        Turn: ($0.47) 6 (2 players)
                        BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

                        River: ($1.27) K (2 players)
                        BB checks, Hero bets $1.08, BB calls $1.08 all in

                        Final Pot: $3.43
                        BB shows 7 7 (a full house, Sevens full of Threes)
                        Hero shows 9 9 (two pair, Nines and Threes)
                        BB wins $3.27
                        (Rake: $0.16)
                        Last edited by virukunn; 10.10.10, 19:06.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #42
                          Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                          Nonii, selle nädala eesmärk oli NL5 jõuda ja jääda. Arvan, et olen praeguseks hetkeks selle saavutanud. Graafiku kõige madalamas punktis vaatasin nikitheone nl10 videot ja tulemus on näha. Lihtsalt tohutult aitas mind see video, tegi mindseti täiesti korda jne. See nädal olen hakanud 2+2-te käsi postitama jne, mäng on paranenud kõvasti ja ise olen rahul.

                          NL5 graafik selle nädala algusest:



                          Hetkel üritan kõvasti volüümi anda ja nl10 roll kokku ajada. Br hetkel 137$

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #43
                            Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                            Nii, kirjutan ka vahepeal midagi.
                            Siiamaani olen NL5-te vaikselt edasi grindinud ja enamvähem asi edeneb. Vahepeal juhtub küll siiamaani donkamist, aga kui A-mängu teen, siis see on tavaliselt edukas. Pole väga palju mängida jõudnud, aga üritan nüüd selle nädala lõpuni kõvasti volüümi näidata (koolivaheaeg, w00t) ja novembris NL10-s grindida. Aasta lõpuni kavatsen starsis mängida ja jaanuaris Fulltilti kolida kuna siis 18. eluaasta kukub. Saan ma õigesti aru, et aasta lõpus nullitakse starsis VPP-d ja FPP-d jäävad alles ? Ja kuskilt mäletan midagi, et FT-s micros rakebacki ei saa ?! Keegi võiks täpsemalt seletada..


                            NL5 statsid siiamaani. Olen megatight ja viimasel ajal olen vähe loosemaks asja tõmmanud, eriti CO-lt ja BTN-ilt. Palun tagasisidet statside kohta, mida parandada, mis on okei jms.





                            NL5 graafik siiamaani. Midagi erilist pole. Winrate võiks suurem olla, aga kuna limiidivahetusperiood kärpis omajagu winratet + olen teadlikult paar BI maha donganud ja jooks pole ka nagu kardaaniristil, siis üldiselt olen rahul. Roll hetkel 186$ ja 230$ pealt võtan NL10 shoti. Vahepeal sai väheke rolli MTT-de alla ka pandud maal.





                            Mõned huvitavad käed viimasest sessist:


                            Vastane 13/6/AF:1.7 146 käe peale. 5-te tema ranges küll ei näe, pigem TT-QQ millega omaarust kõvasti ees on.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            UTG+1 on 24/16 24 käe peale. Paningi ta AQ+, TT-QQ peale, sest mille muuga ta mu 3betti IP callida tahaks. CO-st olin enda arvates kindlalt ees, statse küll polnud, aga c/shove pole just standard muuv pf IP, ilmselt kammis segi ja nii oligi. Mängisin kõik õigesti ?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            vastane 15/3 46 käe peale. Tema nõrkadest cbettidest järeldasin, et teeb seda mingi nõrga kunniga. Läksin blufi peale välja ja river klappis minu plaaniga. Tavaliselt enam eriti kuskil ei blufi (NL2-s tegin seda kõvasti) aga kui antakse reaalne võimalus ette, siis 3. bulletit panna ei karda.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Keegi võiks soovitada mõnda raamatut microgrinderile, või mingit saiti/videosi kust uusi mõtteid saaks.
                            Edu laudades!

                            Comment

                            • Strateeg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2009
                              • 303

                              #44
                              Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                              No limit holdem theory and practice by sklansky and miller on väga hea cashi raamat just põhitõdede õppimiseks ja ka nende õigeks rakendamiseks. Videotest vaata ESTPatricku NL 10t ntks. GL!
                              edit: Statsid on okeid, tundub et saad hakkama küll, nüüd laienda BTN ja CO range, selle arvelt tõuseb ka steal, mis on sul liiga madal. Siit peaks juba 2-3 bb/100le juurde tulema.
                              Last edited by Strateeg; 28.10.10, 10:51.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #45
                                Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

                                Estpatricku videod ja ka kõik muud saadaolevad mikrovideod on ammu läbi vaadatud. Põhitõed peaks ka nagu omandatud olema. Pigem on mul probleeme endaga, koguaeg A-mängu tegemisega jne. Need Sklansky raamatud on ju mitukümmend aastat vanad ka ?

                                Eelmises arvutis oli mul üks hea kirjutis. Keegi poolakas vms kes biitis midstakesi tegi mingit projekti, et hakkab 0-st uuesti peale ja tõusis uuesti läbi mikro üles.
                                Kahjuks kadus see mul ära, muidu kasutaja Poku saatis selle mulle kunagi .
                                Tahaks selle läbi lugeda, äkki kellelgi on ? "Pkr" oli vist failinimi.


                                Hetkel on mul selline kollektsioon arvutis:


                                Oskab keegi siit midagi veel soovitada mikroballale ?:D
                                Last edited by virukunn; 28.10.10, 11:09.

                                Comment

                                Working...