5gww bustosse

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #61
    Re: 5gww nl50-s hängimas

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mitme bi'ga nl50 shotte võtsid?
    Muidu aga norm areng olnud sul lühikese aja jooksul. ;D
    krt ma ei mäletagi, 21bi-ga vist.

    viimasel ajal olen teinud lihtsalt vastu kui mulle tehakse sellised väärakaid raise. ega see tegelt õige pole.
    Last edited by 5gww; 22.11.10, 16:34.

    Comment

    • 5gww
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 333

      #62
      Re: 5gww nl50-s hängimas

      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
      nl50 ja 100 imo küll suht sama tasemega pole :D
      ok, lihtsalt jäi silma kunagi ühes teemas, kus osad rääkisid, et nl25 on veel totaalne vaba raha, aga et nl50 ja nl100 on juba kõvasti raskemad ja nende kahe limiidi vahe on suht väike.

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #63
        Re: 5gww nl50-s hängimas

        täpipealt sama teema on tagasi nagu nl25-es oli. mingist hetkes enam ei saa plussi jääda, kõik sessioonidmiinuses, võtad krdi 6 lauda lahti, ikka miinus, ühtegi suurt potti ei saa enam pm, kõik väiksed potid lähevad ka vastastele.
        kõik oli enamvähem ilus, sinnamaani kuni eestlane pf mu AAvsKk ära crackis ja nüüd läheb joon ainult allamäge, nice.

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #64
          Re: 5gww nl50-s hängimas



          läksin n25-te tagasi, jälle 3 bi läks nagu naksti, lihtsalt kõik läheb perse, viimane käsi, kõige suurem vaal üldse siin maamunal, ja ikka tõmbas ära, lauad kinni ja vsjo, hakkan vist iluvõimlemisega tegelema, jäävad närvirakud alles vähemalt.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #65
            Re: 5gww nl50-s hängimas

            Swingid swingideks, aga imo pole mõtet enne üles liikuda, kui ei biidi madalamat limiiti.

            @
            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
            nl10 on mul üldse kahjumis, kuna alguses oli suur ds, aga lõpuks ma teadsin, et suudan biitida seda limiiti ja mul ei ole mõtet sellel limiidil oma rolli üles ehitada, vaid läksin kohe nl25-te ja läks edukalt.
            Aga muidu - edu.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #66
              Re: 5gww nl50-s hängimas

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Swingid swingideks, aga imo pole mõtet enne üles liikuda, kui ei biidi madalamat limiiti.

              @

              Aga muidu - edu.
              tänud moti eest, vb sai liiga kiirelt üles ronitud nl50-sse, ja liiga palju laudu võetud lahti, aga noh mis sitasti , see uuesti.

              Comment

              • 5gww
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 333

                #67
                Re: 5gww nl50-s hängimas

                täiesti võsas värk ikka.
                enne mängisin ca 16/13 statsidega, nüüd tõmbasin veel koomale 13/10, vähem laudu, vaatasin üle cr-ist videot mikromeestele, isegi vapsiku video vaatasin üle, estpatricku video, käsi olen üle vaadanud, aga mitte ükski sess ei ole enam plussis, nii kui lauda lähen, kohe miinusesse, 12-st viimasest sessioonist on kõik miinuses pm. jooks on ka muidugi selline,et lase kuul pähe,aga ikkagist, nii p**se ei saa ikka minna.
                graafik siis:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                vahepeal kui seal üleval be on suht siis sai nl50-et multitabletud, aga vähemalt sai hakkama.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ei oskagi enam midagi teha, tuleb vist busto laks ära, kui enne mingit ime ei juhtu.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #68
                  Re: 5gww bustosse

                  miks sa mängu koomale tõmbasid?. See on vale. 16/13 on väga hea mängida.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #69
                    Re: 5gww bustosse

                    Päris jõhker. Pakun, et asi on mindsetis. 12 sessi järjest miinuses, järelikult teed sina ka midagi valesti. Häälesta ennast positiivselt ümber ja hakka võitma. Kui vaja, tee paar päeva pausi.

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #70
                      Re: 5gww bustosse

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      miks sa mängu koomale tõmbasid?. See on vale. 16/13 on väga hea mängida.
                      ega ma kohe ei tõmmanudki, lõpu poole alles tõmbasin aga nagu näha see ka ei aidanud.

                      /mindsetil küll pole imelikul kombel veel midagi viga, suudan oma A-mängu teha ja mitte tilti minna.
                      Last edited by 5gww; 06.12.10, 12:54.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #71
                        Re: 5gww bustosse

                        Huvi pärast küsin, et palju hetkeroll ja mis limiiti praeguseks lased?

                        Comment

                        • 5gww
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 333

                          #72
                          Re: 5gww bustosse

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Huvi pärast küsin, et palju hetkeroll ja mis limiiti praeguseks lased?
                          hetkel nl25-te ja rolli on kuskil 30 bi-d

                          Comment

                          • junkman
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 156

                            #73
                            Re: 5gww bustosse

                            tahad öelda, et sa olid vahepeal nl50 ja nüüd on su roll 750, sul on ikka jube halvasti läinud. edu edaspidiseks

                            Comment

                            Working...