Re: 5gww nl50-s hängimas
krt ma ei mäletagi, 21bi-ga vist.
viimasel ajal olen teinud lihtsalt vastu kui mulle tehakse sellised väärakaid raise. ega see tegelt õige pole.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
viimasel ajal olen teinud lihtsalt vastu kui mulle tehakse sellised väärakaid raise. ega see tegelt õige pole.
, K


Comment