Re: 5gww nl50-s hängimas
nüüdsest olen ka nl50 grinder, loodan et ei pea nl25-te tagasi minema, kokku mängisin nl25-s alla kuu veits. mõtlesin küll, et mängiks veel kõvasti nl25-s ja prooviks raha teenida, aga jah kuna alguses oli eesmärk jõuda kiiresti nl100-sse, siis ei ole aega nl25-s passida.
nüüdsest olen ka nl50 grinder, loodan et ei pea nl25-te tagasi minema, kokku mängisin nl25-s alla kuu veits. mõtlesin küll, et mängiks veel kõvasti nl25-s ja prooviks raha teenida, aga jah kuna alguses oli eesmärk jõuda kiiresti nl100-sse, siis ei ole aega nl25-s passida.
, A
, 7
. Tubli, meeldiv näha :)
Comment