5gww bustosse

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #46
    Re: 5gww nl50-s hängimas

    nüüdsest olen ka nl50 grinder, loodan et ei pea nl25-te tagasi minema, kokku mängisin nl25-s alla kuu veits. mõtlesin küll, et mängiks veel kõvasti nl25-s ja prooviks raha teenida, aga jah kuna alguses oli eesmärk jõuda kiiresti nl100-sse, siis ei ole aega nl25-s passida.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #47
      Re: 5gww nl50-s hängimas

      Palju up oled nl25,et ülesse liigud

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #48
        Re: 5gww nl50-s hängimas

        hem näitab 472 doltsi, väga vähe sellessuhtes, vahpeal oli muidug suur downswing, seee on ikka arusaamatu millest see vahepeal tekkis , aga ma ei liigu limiidist sellejärgi üles, et mul peab olema räige kasum ette näidata eelmisest limiidist, vaid see et ma tean et suudan seda limiiti biitida, ja preagu tundub et suudan, nl10 on mul üldse kahjumis, kuna alguses oli suur ds, aga lõpuks ma teadsin, et suudan biitida seda limiiti ja mul ei ole mõtet sellel limiidil oma rolli üles ehitada, vaid läksin kohe nl25-te ja läks edukalt.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #49
          Re: 5gww nl50-s hängimas

          mitu bb/100le see nl25s oli?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #50
            Re: 5gww nl50-s hängimas

            ma tean, et ma suudan NL5k biitida, ometigi ei roni ma sinna enne kui normaalse sämpli peale olen eelnevaid limiite biitinud. NL5K on lambist võetud aga mõte jääb kehtima. Kui br lubab, siis loomulikult tasub shotte võtta nii kiirelt kui võimalik, eriti kui tegu noore inimesega.

            edu igatahes

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #51
              Re: 5gww nl50-s hängimas

              selline on siis ca20k käe graafik, ja see peaks olema ca11bb/100, lifetime on suht väike, kui alguses läksin nl25 siis lasin suht be. eks vahepeal sai nats liiga palju laudu ka võetud, ja lastud 19/13 statsiega, aga see eriti kasumlik polnud nagu näha. 16/13 statsidega muidu lasin enamus aja selles graafikus. kui ma mängiks selliselt et peab olema eelmisest limiidist mingi ulme kasum ette näitada, siis ma kükitaks ikka nl10-s

              Comment

              • 5gww
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 333

                #52
                Re: 5gww nl50-s hängimas

                need olid siis tänase sessi kõige suuremad käed, aga ok jägmise postituse teen alles siis kui olen oma eesmärgi täitnud ehk mängin nl100-s
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by 5gww; 18.11.10, 01:24.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #53
                  Re: 5gww nl50-s hängimas

                  Kiire areng! (Y) :)

                  Võtsin ka ka nl50shotte ja sain kohe set vs set kaotuse. :D

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #54
                    Re: 5gww nl50-s hängimas

                    nl100-ni läheb ikka suhteliselt kaua aega veel arvatavasti, siis lükkan väike graafi jälle üles,

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #55
                      Re: 5gww nl50-s hängimas

                      Alles sa vingusid, kuidas nl5te või nl10 ei biidi . Tubli, meeldiv näha :)

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #56
                        Re: 5gww nl50-s hängimas

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Alles sa vingusid, kuidas nl5te või nl10 ei biidi . Tubli, meeldiv näha :)
                        mõned nädalad tagasi oli juba suur tahtmine pokker pikalt saata, aga õnneks siiski ei teinud seda.

                        see graafik on siis 12 viimase päeva oma.
                        Last edited by 5gww; 19.11.10, 15:13.

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #57
                          Re: 5gww nl50-s hängimas

                          kiire areng tõepoolest,

                          ja päris hästi hitid, tahaks ka osata :D

                          Comment

                          • 5gww
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 333

                            #58
                            Re: 5gww nl50-s hängimas

                            kui nl50 ja nl100 on enamvähem sama tasemega, siis ma loodan et suht peagi mängin juba nl100-s, aitab jamast.

                            sellised vennad on lahedad
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            turnis 95% minu kasuks, aga tõmbas ikka splitti ära. normal
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #59
                              Re: 5gww nl50-s hängimas

                              Mitme bi'ga nl50 shotte võtsid?
                              Muidu aga norm areng olnud sul lühikese aja jooksul. ;D

                              // miks 2. käes selline gayraise flopil 4betina? board on siiski ju küllalt drawine, et rohkem nuppe panna.
                              Last edited by fyte; 22.11.10, 16:33.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #60
                                Re: 5gww nl50-s hängimas

                                nl50 ja 100 imo küll suht sama tasemega pole :D

                                Comment

                                Working...