uus mees cashis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #46
    Re: uus mees cashis

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Mis asi paneb mõtlema?

    Ja razz oli see hoopis
    my bad

    lihtne järeldus peaks olema, et see on +ev kui sellised mehed seda teevad. ehk siis kas peaks äkki ka ise seda tegema...


    mul jäi arusaamatuks last 3 hands...
    pigem 3k hands? mis oleks teie arust see õige hetk lauad avada?
    ja küsimus, kas waiting for dealing/sitoudid saadav ka rahast osa?
    Last edited by con; 22.09.10, 10:38.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #47
      Re: uus mees cashis

      raha saavad need, kellele kaardid jaotatakse. sitout/waiting for bb ei saa raha.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #48
        Re: uus mees cashis

        nl5 ei edene eriti. 20k kätt BE. mängin küllalti agressiivselt oma top paire ja asju ja saan vastu näppe. cbetima peab ka vähem.

        vastane oli 48/3, aqf 71 käsi on tast 70
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        kõik õige? mida vastane repib teie arust?

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #49
          Re: uus mees cashis

          paistab küll kõik õige olevat, huvi pärast pm-i result.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #50
            Re: uus mees cashis

            täna sai tehtud üks skype+ mikogo sess ühe hea inimesega foorumist. tänan, et viitsisid(:

            sain päris palju uusi teadmisi mis muutsid mu mängu täielikult. sain ka päris korraliku mindset boosti mida mul vaja oli.


            käsi 1
            vastase kohta 12kätt, 30/10 tho see ütleb ainult seda, et überloose ta just pole
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            sain lõppu ühe debiilse 1BI cooleri aga kokkuvõttes 17bb/100 mis on seni parim nl5 sess.
            Last edited by con; 29.09.10, 20:15.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #51
              Re: uus mees cashis

              Algselt postitas con Vaata postitust
              täna sai tehtud üks skype+ mikogo sess ühe hea inimesega foorumist. tänan, et viitsisid(:

              sain päris palju uusi teadmisi mis muutsid mu mängu täielikult. sain ka päris korraliku mindset boosti mida mul vaja oli.


              käsi 1
              vastase kohta 12kätt, 30/10 tho see ütleb ainult seda, et überloose ta just pole
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              sain lõppu ühe debiilse 1BI cooleri aga kokkuvõttes 17bb/100 mis on seni parim nl5 sess.
              mis vastasel oli? resulti pole.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #52
                Re: uus mees cashis

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                mis vastasel oli? resulti pole.
                no panen nüüd resultid ka kuna keegi väga ei vasta.

                esimene käsi
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Vastane näitas A8s ristid(mast)



                viimane käsi
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                vastane näitas QTo (rida)


                teises käes tegin arvatavasti ka vea. riveris olesk pidanud ehk checkima, käsi millelt valuet saada vähe aga ta liin oli nii nonsense. panin ta esialgu mastiostu peale, riveris siiski ei uskunud et made mast ja arvasin, et olen ees. reraisele oleks pidanud foldima tragantjärele mõeldes siiski.

                tegelt ei tea ka, ootan endiselt tagasisidet.
                stacki järgi kaldusin arvama, et tegu fishiga.
                Last edited by con; 29.09.10, 21:02.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #53
                  Re: uus mees cashis

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  no panen nüüd resultid ka kuna keegi väga ei vasta.

                  esimene käsi
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Vastane näitas A8s ristid(mast)



                  viimane käsi
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  vastane näitas QTo (rida)


                  teises käes tegin arvatavasti ka vea. riveris olesk pidanud ehk checkima, käsi millelt valuet saada vähe aga ta liin oli nii nonsense. panin ta esialgu mastiostu peale, riveris siiski ei uskunud et made mast ja arvasin, et olen ees. reraisele oleks pidanud foldima tragantjärele mõeldes siiski.

                  tegelt ei tea ka, ootan endiselt tagasisidet.
                  stacki järgi kaldusin arvama, et tegu fishiga.
                  Stati järgi vaatad, et on fish (sul oli õigus)
                  C-bet on hea, kuna sul Aristist käes.
                  Turn pane poti või natuke üle poti suurune bet, hittisid TPGK + nutflushi tõmbe ning fish callib su niikuinii igasuguste tõmmetega ära + Ax`iga
                  River õigesti mängitud, selle kohapeal ei saa foldida (vaata poti suurust, sul nii vähe callida)
                  Stationid callivad su midpairiga ka maha niiet silm ei pilgu, sageli ka esindavad õhku.
                  Riveri checkile oleks fish nuppe lükanud ja siis oleks väga keeruline foldida olnud.

                  Ühesõnaga turnis tulista teinekord rohkem, saad rohkem valuet.

                  Comment

                  • lypsja
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 270

                    #54
                    Re: uus mees cashis

                    con küsimus... sa biitisid nl2 päris hästi ja kui lugeda sinu postitusi siis jäi mulje et sul peaks teadmisi ja oskusi kõvasti kõrgemate limiitide jaoks olema... kas tõesti nl2 ja nl5 vahe on nii suur et nl5's ei suuda rohkemat kui BE... ise külastades nl5 ja nl10 eirates igasugu BRM-reegleid jäi mulje et samasugune tolguste meri on seal koos ja vaata et veel lõbusam seltskond kui nl2-s

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #55
                      Re: uus mees cashis

                      mõlemad käed õigesti mängitud imo. esimeses käes tulistaks tegelt turnis isegi terve poti jagu, aga riveris oleks juba väääga raske foldi leida. teine käsi as played mängiks samamoodi.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #56
                        Re: uus mees cashis

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        esimene käsi
                        teine käsi
                        Esimeses käes ma foldin riveri fishi vastu. Pot on riveriks suhteliselt väike (31BB), sa betid 23BB ja ta raiseb kuni 89BB (s.t 4x praktiliselt). Ilmselgelt Ax ja kahte paari ta ei raise siin, seega ta range on üsnagi bluff \ monster, pakuks suhtega 15\85.

                        Et sellist olukorda vältida, siis ma CR'iks flopi, niimoodi saaks riveriks poti suureks ja otsused lihtsamaks.

                        Teine käsi on wp.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #57
                          Re: uus mees cashis

                          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                          con küsimus... sa biitisid nl2 päris hästi ja kui lugeda sinu postitusi siis jäi mulje et sul peaks teadmisi ja oskusi kõvasti kõrgemate limiitide jaoks olema... kas tõesti nl2 ja nl5 vahe on nii suur et nl5's ei suuda rohkemat kui BE... ise külastades nl5 ja nl10 eirates igasugu BRM-reegleid jäi mulje et samasugune tolguste meri on seal koos ja vaata et veel lõbusam seltskond kui nl2-s
                          samale pulgale ei paneks kindlasti. nl5 on vaja ikkagi juba fishile keskenduda ja tableseletida rohkem. keskmine ppf on oluliselt väiksem ja rege on ikka 2-3 tk keskmiselt lauas.

                          ma suutsin tableselectida valesti, keskenusin ainult PPF peale ja ei jälginud üldse positsiooni ega vastaseid kui istekohta valisin. arvasin terve aeg, et nii ongi õige "tableselectimine".
                          soovitan kõigil teha ühissesse, ise ei pruugi väga pika aja jooksul elementaarseid vigu märgatagi.

                          anyways nüüd tean+ mindset korras, sain päris palju uusi mõtteid kuidas mängu parandada, leake hakkab järjest vähemaks jääma.

                          kuna mu nl5 algustee oli raske siis esialgu thaks seda limiiti crushida korralikult, alles siis kui tunnen, et olen nl5 pro siis võib liikuda edasi. ei taha vahele jätta midagi. hetkel veel odav enda vigadest õppida ja auke lappida.

                          vahepeal on ka tekkinud küsimusi ja mõtteid aga postitan kui koju jõuan millalgi.

                          vahepeal olen saanud kaks pakkumist coachimise osas, mul on väga vedanud. siiski kõiki kaarte veel avama ei hakka(:

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #58
                            Re: uus mees cashis

                            Algselt postitas tdx Vaata postitust
                            Esimeses käes ma foldin riveri fishi vastu. Pot on riveriks suhteliselt väike (31BB), sa betid 23BB ja ta raiseb kuni 89BB (s.t 4x praktiliselt). Ilmselgelt Ax ja kahte paari ta ei raise siin, seega ta range on üsnagi bluff \ monster, pakuks suhtega 15\85.

                            Et sellist olukorda vältida, siis ma CR'iks flopi, niimoodi saaks riveriks poti suureks ja otsused lihtsamaks.

                            Teine käsi on wp.

                            esimeses käes ei ole vaja näidata sellist tugevust sellisel laual imo(chck raise flop).
                            ma ei näe riveris rida mitte kuidagi. runner-runner mst ei tundunud ka kuigi reaalne, pigem 2paari. kuna ta tundus väga nõrk(halb) mängija siis arvasin, et olen riveris ees.

                            kopeerisin esialgsest postist:

                            vastane oli 48/3, aqf 71 käsi on tast 70

                            mida ta teie arust repib.
                            okei nüüdseks resultidega asi rikutud aga kas sa tõesti paneksid ta tugevamale käele(ainult mast/set)
                            Last edited by con; 30.09.10, 15:48.

                            Comment

                            • lypsja
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 270

                              #59
                              Re: uus mees cashis

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              keskenusin ainult PPF peale ja ei jälginud üldse positsiooni ega vastaseid kui istekohta valisin.
                              ämmm... mis on PPF? loll nagu ma olen :)

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #60
                                Re: uus mees cashis

                                Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                                ämmm... mis on PPF? loll nagu ma olen :)
                                Players Per Flop

                                ehk siis mida suurem % seda loosem laud, seda rohkem limbitakse. lihtne järeldus ütleb, et ka seda halvemate mängijatega/tasemega laud.

                                näieks kui istud lauas kus PPF on 11% siis keskmine mängijate vpip on 11% ehk nitipesa. ppf 40 siis on enamik väga loosed.

                                Comment

                                Working...