Re: uus mees cashis
my bad
lihtne järeldus peaks olema, et see on +ev kui sellised mehed seda teevad. ehk siis kas peaks äkki ka ise seda tegema...
mul jäi arusaamatuks last 3 hands...
pigem 3k hands? mis oleks teie arust see õige hetk lauad avada?
ja küsimus, kas waiting for dealing/sitoudid saadav ka rahast osa?
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
lihtne järeldus peaks olema, et see on +ev kui sellised mehed seda teevad. ehk siis kas peaks äkki ka ise seda tegema...
mul jäi arusaamatuks last 3 hands...
pigem 3k hands? mis oleks teie arust see õige hetk lauad avada?
ja küsimus, kas waiting for dealing/sitoudid saadav ka rahast osa?

, 2
, 2
Comment