tervist k6igile. vabandan, et puuduvad t2pit2hed, aga ma pole neid vajaduse puudumisel ja nyyd sisseharjumisest 2,5a kasutanud (v.a. ainult erakorraliselt). m6tlesin juba kevadel, et kui yhel hetkel aega piisavalt, siis hakkan netis pokkerit m2ngima. t2psemalt cashgamed ja kohati vahelduseks ka m6ni turniir. siis j6udis aeg selleni, et olles juba pikka aega plaani peas m6lgutanud, tegin full tilti $60 depositi ja hakkasin kunagi vanast ajast peas olnud pokerstrategy oma modifitseeritud taktika j2rgi m2ngima. maandusin NL2-s, aga mu rumal taktika ei t88tanud, paari p2evaga t6mbasin ennast $60 pealt $30 peale. siis otsustasin, et vajan muutust, sest rahast n2dalaga lihtsalt ilma j22da oleks ka p2ris m6ttetu ja igati ebamotiveeriv. lugesin l2bi paar mitte pikka artiklit ja vaatasin video v6i 2 ja alustasin $30 pealt uuesti. seekord l2ks asi libedamalt kui mitte 8elda libedalt. m6ne p2evaga olin alguspunktis tagasi ja ka sealt m88da - ylespoole. ja pokertrackerit kasutasin juba algusest peale, kuigi esialgu mitte t2ie arusaamise juures.
asi l2ks mingi hetkeni ehk kuhugi $130 (sealhulgas vist ka lahtim2ngitud boonus) juurde kuidagi liiga libedalt ja millegi p2rast j2in toppama. langesin natukene, olid v2ga koledad p2evad badbeatide ja lolluste t6ttu, siiski suutsin mitte liiga madalale tagasi koliseda. otsisin uusi lahendusi ja l6puks saavutasin taas edu, l2ksin veidi tightimaks. seej2rel lisandus veel oskus edukalt blinde varastada ja mingil m22ral ka 6igel hetkel bluffimine (seda v6ib ka kuidagi teistmoodi t6lgendada, v6ib-olla lihtsalt raise eelaimdusel, et vastasel on t6en2oliselt veel kehvem k2si kui minul).
eesm2rk oli j6uda $150-ni enne NL5-e kolimist. ettevaatlik pyyan selles m6ttes olla, et kaugemad eesm2rgid kindlamalt k2tte tuleks. $140 juures passisin veel paar p2eva, lihtsalt yles-alla paari dollari ymbes tiirutasin seal. siiski, kindel oli, et kohe-kohe sinna j6uan. tuligi $150 ja $160 ka ootamatult enne kui j6udsin selle hetke viimase NL2 seansi l6petada.
nyyd olen 2 p2eva vaikselt NL5 m2nginud, v2hem laudu kui NL2 esialgu (NL2 m2ngisin alguses, 2, siis 4, siis 6 ja l6puks kuni 10). m2ngin 5-6 lauda NL5, rahulikult, kasutan oma v6imalusi ja yritan lollusi mitte teha, kuigi seda tuleb ikka kurjalt palju ette ja siis saan pahaaimamatult iseenda k2est agressiivse facepalmi.
kirjutan seda teksti siia selleks, et pyyda parandada oma vigu (ma arvan, et neid rohkem kui ette kujutada v6ib millegi p2rast ja tuleb hakata n2id v2ltima), postitada m6ned huvitavad k2ed ja yhtlasi, et omaenda progressi hiljem k6rvalt vaadata.
t2nud abistamast ja kui siiamaani midagi valesti tegin, siis palun parandage mind.
praegu on pea veidi koos, nii et homme postitan graafikud, statid ja ehk paar k2tt, millega iga sessioon kokku ei puutu.
asi l2ks mingi hetkeni ehk kuhugi $130 (sealhulgas vist ka lahtim2ngitud boonus) juurde kuidagi liiga libedalt ja millegi p2rast j2in toppama. langesin natukene, olid v2ga koledad p2evad badbeatide ja lolluste t6ttu, siiski suutsin mitte liiga madalale tagasi koliseda. otsisin uusi lahendusi ja l6puks saavutasin taas edu, l2ksin veidi tightimaks. seej2rel lisandus veel oskus edukalt blinde varastada ja mingil m22ral ka 6igel hetkel bluffimine (seda v6ib ka kuidagi teistmoodi t6lgendada, v6ib-olla lihtsalt raise eelaimdusel, et vastasel on t6en2oliselt veel kehvem k2si kui minul).
eesm2rk oli j6uda $150-ni enne NL5-e kolimist. ettevaatlik pyyan selles m6ttes olla, et kaugemad eesm2rgid kindlamalt k2tte tuleks. $140 juures passisin veel paar p2eva, lihtsalt yles-alla paari dollari ymbes tiirutasin seal. siiski, kindel oli, et kohe-kohe sinna j6uan. tuligi $150 ja $160 ka ootamatult enne kui j6udsin selle hetke viimase NL2 seansi l6petada.
nyyd olen 2 p2eva vaikselt NL5 m2nginud, v2hem laudu kui NL2 esialgu (NL2 m2ngisin alguses, 2, siis 4, siis 6 ja l6puks kuni 10). m2ngin 5-6 lauda NL5, rahulikult, kasutan oma v6imalusi ja yritan lollusi mitte teha, kuigi seda tuleb ikka kurjalt palju ette ja siis saan pahaaimamatult iseenda k2est agressiivse facepalmi.
kirjutan seda teksti siia selleks, et pyyda parandada oma vigu (ma arvan, et neid rohkem kui ette kujutada v6ib millegi p2rast ja tuleb hakata n2id v2ltima), postitada m6ned huvitavad k2ed ja yhtlasi, et omaenda progressi hiljem k6rvalt vaadata.
t2nud abistamast ja kui siiamaani midagi valesti tegin, siis palun parandage mind.
praegu on pea veidi koos, nii et homme postitan graafikud, statid ja ehk paar k2tt, millega iga sessioon kokku ei puutu.
, 7
, 5
, 8

Comment