WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #91
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    Hunnik hunnik hunnik paska!!!!! JEEEEEEEE tagasi limiidis ajee YIIHAA!!!!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    [YOUTUBE]hfWEPu0w-7w&feature[/YOUTUBE]

    u - la - la - la im a real nowhere man.



    [YOUTUBE]ZThquH5t0ow[/YOUTUBE]

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #92
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      okei plaan järgmine: NL10 kuni 5 BI plussis ja siis tagasi tõusuteele. Aga nüüd hitin Gymi.

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #93
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        Pole eriti mänginud kuid 2 päeva peale 500 kätt NL10 ja tulemus üle 4 BI miinusesse :P
        Ei jaga enam võiu mis värk on ei saa aru, standard swing tegelikult, võitev käsi on mul väga väga harva, kõik suured paarid mucki, suckoutsuckoutsuckout, iga käsi milles on valuet on cooler, igale a bit lighter 3bettile saan otsa 4beti, igale missed flopi CBETile saan otda raise või calli.
        Poleks nagu hullu, elaks üle kuid kardan et lähen enne bustoks. asi kestnud juba 20k+ kätt seega jap nice... elame näeme

        [YOUTUBE]0dQOJ657ptE[/YOUTUBE]

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #94
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          :D tavai kuu kokkuvõte.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          jamh, kokku kuu jooksul vist 2 sessi cashi :). interneti probleemide tõttu.

          NL25 cash 94$
          micro HUsng 32$ ( mingi 45 sngd kokku )
          rakeback : ei tea täpselt , umbes 15$ kui sedagi.
          sõbra pukkmasteri useriga lõpetatud turna mingi 130$ vist tuli, sealt +10 $ endale :).
          kokku 151$
          kuna sisuliselt ei mänginudki see kuu, siis olen rahul et sedagi sain.

          Oktoobri eesmärgid OLID
          1) Jõuda EV-le järgi :) ja saada tagasi võlg vastastelt, kes mulle coolereid toodavad. - EI
          2) NL50 katse. - EI
          3) koos boonsutega ja rakebackiga kasumit 1000$ - EI
          4) Internetiühendus korda. - EI
          5) Hoida mindset 5+. - ei mänginud, seega ei olnud paigast ära JA
          6) käia vähemalt 2 korda nädalas jõusaalis. - JA
          7) Jätta aega ja viitsimist kodustele töödele. - EI, aega oli viitsimist mitte.
          8) Cardrunnersi free 1 month kasutada mõistlikult. - veits.
          9) KALALE MINNA. - EI :(
          Last edited by WIN; 31.10.10, 10:36.

          Comment

          Working...