WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #46
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    Algselt postitas LOSE Vaata postitust
    Loodan, et aasta lõpuks jõuad nl100 välja, edu!
    :D:D:D: MÄRTEN ?????????

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #47
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      ilus ilus, eile sain RB ja puudu on vaid loetud BId NL50 jaoks. gl

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #48
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        Muidugi oli vaja eile õhtul koju tulla mitte kainena ja suuremasse limiiti HUsse mõned BId uputada :P, õnneks mitte vga palju aga ikkagist minu väikesele rollile, igatahes NL50 FR shot lükkub edasi :(

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #49
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          Rush poker in the house!
          vähepeal swingiga maadeldud, ning päeval vähene fishide olemasolu tavalaudades nõudis muudatust, no proovisin täna siis NL25 Rush ja tulemus on (Y) natuke tundub et rushis teevad weak regularid rohkem vigu postflopis ?just a hunch
          tänane ruush. ( et ikka NL50 pole on tingitud swingist ja kohe ees olevast cashoutist )
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          ilus ümmargune, okei otsin äkki leian mõned käed ka!

          Rushis üritan laagisem olla , kuna seal extra palju nitte, statsid väikse samplega 1500 kätt 17.8/15.2
          Last edited by WIN; 22.09.10, 17:41.

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #50
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP1 ($32.29)
            MP2 ($26.26)
            MP3 ($25.55)
            CO ($45.82)
            Button ($35.62)
            SB ($37.85)
            BB ($10)
            UTG ($10.10)
            nicetry (UTG+1) ($26.11)

            Preflop: nicetry is UTG+1 with J, A
            1 fold, nicetry bets $0.85, 4 folds, Button calls $0.85, 2 folds

            Flop: ($2.05) 3, 10, 10 (2 players)
            nicetry bets $1.25, Button raises $2.75, nicetry calls $1.50

            Turn: ($7.55) 6 (2 players)
            nicetry checks, Button bets $3.60, nicetry calls $3.60

            River: ($14.75) 8 (2 players)
            nicetry checks, Button checks

            Total pot: $14.75

            note: väike 3bet paardunud board.
            panin ta 25% väikse paari ja 75% J9s... broadway, something like that.

            unustasin panna results , sorri mehed ,tal oli QJ
            Last edited by WIN; 22.09.10, 18:00.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #51
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              Mis tal oli siis?
              QJ?


              BTW: Kas on mõtet AJ peluda varajasest positsioonist? Eriti veel offsuited.

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #52
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                ei ole aga ma olin lag donk rushis. oli QJ

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #53
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  Soulread by me siis ka. :D

                  edit:
                  Graafik kena, keep going!

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #54
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                    Lootsin täna kõvasti pokkerit pelada, a homseks geograafias selline tore asi vaja teha sain teada :)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    gl

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #55
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      MP1 ($25.48)
                      MP2 ($25.99)
                      Hero (MP3) ($32.39)
                      CO ($7.50)
                      Button ($29.23)
                      SB ($26.40)
                      BB ($23.65)
                      UTG ($14.85)
                      UTG+1 ($32.27)

                      Preflop: Hero is MP3 with Q, Q
                      4 folds, Hero bets $0.85, 3 folds, BB raises $1.20, Hero raises $3.40, BB calls $2.80

                      Flop: ($8.60) 2, 10, 10 (2 players)
                      BB bets $19.40 (All-In)

                      Total pot: $8.60
                      MÕhh? andmeid pole, 9 kätt 30/30 :/
                      preflop call 4bet ei tohiks ju nagu KK, AA olla ? või peab kartma 10? tavaliselt sellised shoved sellisel flopil on tulenevad mõttekäigust donkil : " fakk board paardus, mis ma tegema nüüd pean oma pocket paariga?? shove seems the easyest... " või mis ? et saan siin tihti näha JJ, 99 ??? AK maybe ?

                      EDIT: w00t ? converter näitab partypokker, nice :)

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #56
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        UTG+1 ($23.36)
                        MP1 ($17.25)
                        MP2 ($7.37)
                        CO ($39.04)
                        Button ($31.37)
                        Hero (SB) ($25.79)
                        BB ($26.50)
                        UTG ($30.78)

                        Preflop: Hero is SB with K, K
                        5 folds, Button bets $0.50, Hero raises $1.65, 1 fold, Button calls $1.25

                        Flop: ($3.75) J, 4, J (2 players)
                        Hero bets $2.75, Button calls $2.75

                        Turn: ($9.25) 7 (2 players)
                        Hero bets $4.50, Button raises $13.75

                        Total pot: $18.25

                        mida teha vaid 45 käe peale 23/16, agressiivsust statsides veel näha pole, on see mingi obvious fold või arvab ta siin et ma blufin ja üritab midagi ? suht kaua mõtles, mitte timebankini tho.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #57
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          Ma paneks turnis minimaalselt $6. Kui seal ta tõstab ka ilusa 3x 3beti, siis foldiks isegi.

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #58
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            :( mindset hakkab paigast driftima selle aja peale juba ... EV aina kaugeneb raha aint kaob kuhugi faking auku, enesekindlus on kokku kuivand ... jms

                            NL25 tavalauad vist juba nmiinuses või siis kusagil seal 0 juures 32k käe peale(Y) ,
                            vahepeal rushis 2k käega võitsin 105 vms, so that helps aga oh yeah ..

                            EV vist mingi 8 BI umbes kõrgemal seega väga muretsemiseks pole põhjust AGA MA TAHAN JUBA LIIKUDA :(

                            tänane 1. käsi kust maalt jõudsingi nulli tagasi
                            vastane. 3bet bb 33%
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            ja nii ma kaotuste eest vahel saan tagatist:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            sept. viimastel päevadel lisan graafiq

                            Comment

                            • WIN
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 275

                              #59
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              [YOUTUBE]u-rJ-6hBfSo[/YOUTUBE]
                              Last edited by WIN; 26.09.10, 19:56.

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #60
                                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                                kui paned youtube linki siis pead sinna sisestama ainult selle osa mis peale = märki
                                näiteks
                                http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

                                Comment

                                Working...