WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #76
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    mina tean seda lauset nii:

    Tark õpib teiste vigadest, loll ei õppi enda omadestki.

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #77
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      variance

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #78
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        Palju õnne mina, jõudsin NL25s tagasi miinusesse !!!



        Pole kogemust, öelge kas on suht kindel et oktoobrisse ei pea anaal blokkerit ette ostma või võib siuke ********** jätkuda kuid ? kuus proovin tsirka 50k kätt teha.

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #79
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          KÜSIMUUUS??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          olen nats mures, et kas selline NONSD järsku allakukkumine tähendab minu strateegia muutumist??????????????????? või on see standard swing ?? ei tahaks uskuda NONSD variatsiooni

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #80
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            HAHAAHAHAHA ja ma arvasin et LÕPUKS OMETI algas upswing. Lihtsalt söövitab sisemust.
            Ok i feel like crap lähen magama.

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #81
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              ... selle eelmise graafi/sessi 2 viimast kätt.

              1. no okei kaotasin mis siis vhmlt EV tõusis...

              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              UTG+1 ($26.82)
              MP1 ($25)
              :'( (MP2) ($29.06)
              CO ($45.73)
              Button ($23.65)
              SB ($25.45)
              BB ($25)
              UTG ($27.49)

              Preflop: :'( is MP2 with A, A
              2 folds, MP1 bets $0.75, :'( raises $2.50, 4 folds, MP1 calls $1.75

              Flop: ($5.35) 9, 6, 8 (2 players)
              MP1 checks, :'( bets $4, MP1 raises $10, :'( raises $22.56 (All-In), MP1 calls $12.50 (All-In)

              Turn: ($50.35) 8 (2 players, 2 all-in)

              River: ($50.35) K (2 players, 2 all-in)

              Total pot: $50.35

              Results:
              MP1 had K, K (full house, Kings over eights).
              :'( had A, A (two pair, Aces and eights).
              Outcome: MP1 won $47.84


              ..2.


              No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              BB ($9.22)
              UTG ($31.37)
              UTG+1 ($13.07)
              MP1 ($25.35)
              ultravultra (MP2) ($26.85)
              CO ($24.97)
              Button ($25)
              SB ($73.35)

              Preflop: ultravultra is MP2 with A, K
              3 folds, ultravultra bets $0.85, 1 fold, Button calls $0.85, 1 fold, BB calls $0.60

              Flop: ($2.65) 10, 9, 2 (3 players)
              BB checks, ultravultra bets $2, Button calls $2, 1 fold

              Turn: ($6.65) 9 (2 players)
              ultravultra bets $3, Button calls $3

              River: ($12.65) 5 (2 players)
              ultravultra bets $8.50, Button raises $19.15 (All-In), ultravultra calls $10.65

              Total pot: $50.95

              Results:
              Button had 2, 2 (full house, twos over nines).
              ultravultra had A, K (flush, Ace high).
              Outcome: Button won $48.41

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #82
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                [YOUTUBE]Zh2SGxb17jk[/YOUTUBE]

                kirjeldab hästi minu meeleolu.

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #83
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  Tegin 1 laheda pildi ka

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                  leia pildilt 3 nägu

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #84
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                    Kass ja kaks luike.

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #85
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      põmst küll aga mina nägin seda nii, et algul tegin 2 joont siis vaatasin et nagu näojooned, siis tegin silmad ja suu ja siis hiljem vaatasin vau + nagu 2 face (k).

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #86
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        Please note: With these new changes, we have discontinued Iron Man Plus. Any additional medals you earned with Iron Man Plus will still be awarded for September, but this portion of the Iron Man Challenge will no longer be available going forward. In the Iron Man Store, you can exchange Medals for Full Tilt Points at an improved rate, and cash bonuses will now clear at $0.04 per Full Tilt Point earned.
                        je

                        Comment

                        • WIN
                          FPP Pro
                          • Feb 2010
                          • 275

                          #87
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          nonii saan jälle üle aja liikuda limiidis, seekord siis arvatavasti tagasipoole, 4 BI on veel kaotada ... so ehk small chance on et ei lange 4BI kuid tundub et mitte. Hetkel siis veic üle 13BI down EV.stop being so negative.

                          edit: o and sain selleks kuuks free cardrunnersi, oskab keegi soovitada kelle videosi seal vaadata ? for HU cash , for FR NL50.

                          Comment

                          • Divien
                            Räme Fish
                            • Jan 2010
                            • 1

                            #88
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            Shitfuck, edu sulle edasiseks siis.

                            Comment

                            • WIN
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 275

                              #89
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              haha

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #90
                                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                                nonii.... tõehetk.... 1 BI on veel alles et NL25s püsida :D can i doo iiit
                                alustasin sessi, 181 käega tulemus kena -93$ :P..pokers not for me after all?.. well find out.

                                Comment

                                Working...