WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #61
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    aitäh

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #62
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      Nonii nüüd on küll pahasti. Olen kaabliga netis tavaliselt, olin 1 päeva sama kaabliga õe toas netis, kõik alright, tulen tagasi oma tuppa, nett ei tööta, lihtsalt ütleb et ei ole ühendatud vms soga ajab. No õnneks õe toas sain veel nädal mängida kuni seal ka lampi kadus nett ära, näitab et on nett aga netti ei saa, network sharing centerist näitab et Jaan PC --- multiple networks --- X --- internet, X peale klikkides arvuti õtleb et ei tea mis probleem on, so yeah, praegu Wifis proovind mängida mis on supernõrk , iga 5min tagant lauad seisavad ja käed muckis, NH :) ! SHIIT
      a btw proovisin 2 eri juhtmega seega juhtmes PROBABLY pole probleem aga maybe. shitfuckshitfuck
      End of my poker days ??? well find out...stay tuned

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #63
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        enne kella 12. saan wifiga mängida nii et miga 10 min tgaant lagib aga hea seegi.

        igatahes, olen hakanud 1 moovi kasutama mille kohe toon välja siia.
        Moov on selline et kui top paari või tripsiga leadin vastast, kes chaseb oma FD või str8 draw siis riveril on selline nice move, 2 näidet tänasest sessist siis.
        converter ajab pfr betzizingu sassi.

        example no.1

        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button ($53.74)
        SB ($5.60)
        muuvimees (BB) ($34.32)
        UTG ($28.86)
        MP ($27.09)
        CO ($26.45)

        Preflop: muuvimees is BB with A, K
        UTG calls $0.25, 4 folds, muuvimees bets $0.75, UTG calls $0.75

        Flop: ($2.10) 10, 10, 8 (2 players)
        muuvimees bets $1.25, UTG calls $1.25

        Turn: ($4.60) K (2 players)
        muuvimees bets $3.50, UTG calls $3.50

        River: ($11.60) 9 (2 players)
        muuvimees checks, UTG bets $11.25, muuvimees calls $11.25

        Total pot: $34.10

        Results:
        muuvimees had A, K (two pair, Kings and tens).
        UTG had 9, 7 (two pair, tens and nines).
        Outcome: muuvimees won $32.40



        ja example no.2

        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP2 ($26.81)
        MP3 ($25)
        CO ($26.20)
        Button ($9.93)
        SB ($20.02)
        muuvimees (BB) ($26.45)
        UTG ($28.22)
        UTG+1 ($9)
        MP1 ($26.76)

        Preflop: muuvimees is BB with 7, 6
        UTG calls $0.25, 4 folds, CO (poster) checks, Button calls $0.25, 1 fold, muuvimees checks

        Flop: ($1.20) 10, 7, 7 (4 players)
        muuvimees bets $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Button calls $0.75

        Turn: ($3.45) 8 (3 players)
        muuvimees bets $2.25, CO calls $2.25, 1 fold

        River: ($7.95) 3 (2 players)
        muuvimees checks, CO bets $7.95, muuvimees calls $7.95

        Total pot: $23.85

        Results:
        muuvimees had 7, 6 (three of a kind, sevens).
        CO had Q, 4 (one pair, sevens).
        Outcome: muuvimees won $22.66

        Ega fish oma loomuliku instinki vastu ei saa, kui ikka draw kokku ei tule siis peab muud moodi võitma.


        selliste asjadega ajan sessi lõpuks end break evenisse ja headööd.
        Last edited by WIN; 28.09.10, 05:33.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #64
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          Miks ei raisenud siis?

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #65
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Miks ei raisenud siis?
            Ja miks sa üle tõstad kui sa pole täiesti kindel mis tal on ? Ta viskab ju selle peale kõik pasa maha või callib ainult paremaga

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #66
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              täpselt nii.

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #67
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                Aeg september kokku võtta.
                Oli (on) esimene kuu kus mängin midagi üle NL2 ( NL5 NL10 NL25 ) ning ei saa väga rahule jääda, ses suhtes et olen õnnelik et ma ei ole kaotav mängija NL25 ! kuid viimane nädal/kaks osutus tõsiseks perssenussiks

                graafik on siis järgmine:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Mänguline kasum 137$
                kahtlase otsaga rakeback 92$
                boonus 300$
                kokku 529$ - 100$ mis MITTE kaine peaga NL50 HUs donkile kinkisin.
                Mindset laguneb üha rohkem, proovin kõigest väest hoida tasakaalus, kuid seda minusugusel kogenematul noorel pokkerimängijal on raske teha. sessid algavad cooleritega ja lõppevad suckoutidega ja sinna otsa lisan ühe omavea.

                Oktoobri eesmärgid
                1) Jõuda EV-le järgi :) ja saada tagasi võlg vastastelt, kes mulle coolereid toodavad.
                2) NL50 katse.
                3) koos boonsutega ja rakebackiga kasumit 1000$
                4) Internetiühendus korda.
                5) Hoida mindset 5+.
                6) käia vähemalt 2 korda nädalas jõusaalis.
                7) Jätta aega ja viitsimist kodustele töödele.
                8) Cardrunnersi free 1 month kasutada mõistlikult.
                9) KALALE MINNA.

                GL duuds.
                Last edited by WIN; 28.09.10, 20:43.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #68
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  Üleminek NL2-lt NL25ni välja on päris kõva edasiminek! Aga edu uueks kuuks! :D

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #69
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                    soovitan soojalt Mindseti lugeda kui pole seda veel teinud. ise praegu töötlen seda raamatut läbi, suht nuts book

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #70
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      Kõva, Rapla GoBowlingus on neljap. pokkeriturna !! :D NAISS tuleb end kuidagi sisse sahkerdada, kuigi vanus ei luba mitte mingit moodi :P
                      Pokkeriturniir Texas Holdem (NL) toimub 30.09.2010 kell 19.00 Alg "stack" 2000, 25 min levelid ja "buyin" 175+25

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #71
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust
                        soovitan soojalt Mindseti lugeda kui pole seda veel teinud. ise praegu töötlen seda raamatut läbi, suht nuts book
                        loetud

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #72
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          Algselt postitas soouni Vaata postitust
                          soovitan soojalt Mindseti lugeda kui pole seda veel teinud. ise praegu töötlen seda raamatut läbi, suht nuts book
                          waaat . Mis vanusepiiriks on siis?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #73
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            Algselt postitas WIN Vaata postitust
                            kokku 529$ - 100$ mis MITTE kaine peaga NL50 HUs donkile kinkisin.

                            See lause ei saa olla tõene. Kui sa purjus olekus pokkerit mängid siis sel hetkel oled ise palju suurem donk.

                            Aga edu edasiseks. Hea näha arengut kellelgi siin foorumis.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #74
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              Algselt postitas WIN Vaata postitust
                              Kõva, Rapla GoBowlingus on neljap. pokkeriturna !! :D NAISS tuleb end kuidagi sisse sahkerdada, kuigi vanus ei luba mitte mingit moodi :P
                              Pokkeriturniir Texas Holdem (NL) toimub 30.09.2010 kell 19.00 Alg "stack" 2000, 25 min levelid ja "buyin" 175+25
                              Saad sisse.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #75
                                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                                waaat . Mis vanusepiiriks on siis?
                                Väikesele non kasiino turnale saab ikka sisse, kui ilusti küsida.


                                See lause ei saa olla tõene. Kui sa purjus olekus pokkerit mängid siis sel hetkel oled ise palju suurem donk.
                                Tõsi, kuid nii drunk ma ka nüüd päris polnud kuid siiski mõjutas se normaalselt :)
                                Loll õpib oma vigadest, tark õpib teiste vigadest või kuidas see lause oli.

                                Saad sisse.
                                tohohh :) no tore siis :D

                                Comment

                                Working...