Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )
:D:D:D: MÄRTEN ????????? 

Algselt postitas LOSE
Vaata postitust


natuke tundub et rushis teevad weak regularid rohkem vigu postflopis ?just a hunch 
, A

Comment