WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #31
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($25)
    MP2 ($34.18)
    CO ($25)
    Button ($25.35)
    callimindolensinu (SB) ($26.45)
    BB ($25)
    UTG ($21.80)
    UTG+1 ($25)

    Preflop: callimindolensinu is SB with 8, J
    UTG bets $0.75, 2 folds, MP2 calls $0.75, CO calls $0.75, 1 fold, callimindolensinu calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($3.75) 5, J, 8 (5 players)
    callimindolensinu checks, BB checks, UTG checks, MP2 bets $0.75, CO raises $1.75, callimindolensinu raises $6.75, 2 folds, MP2 calls $6, 1 fold

    Turn: ($19) Q (2 players)
    callimindolensinu bets $18.95 (All-In), MP2 calls $18.95

    River: ($56.90) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $56.90

    Results:
    callimindolensinu had 8, J (two pair, Jacks and eights).
    MP2 had 6, K (flush, King high).
    Outcome: MP2 won $54.06

    täna sai palju fishe FDga raha sisse, 1 eksampel.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #32
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      Algselt postitas WIN Vaata postitust
      Preflop: callimindolensinu is SB with 8, J
      UTG bets $0.75, 2 folds, MP2 calls $0.75, CO calls $0.75, 1 fold, callimindolensinu calls $0.65, BB calls $0.50
      Standard liigutus FRis?

      Comment

      • WIN
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 275

        #33
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        no 3 täiseeslit panid omalt poolt 3bb ja ma SB pealt pean veel vähem panema , J8s, püüan midagi floppi, nagu ma seda tegin saab tihti risu vastu rahad sisse, nagu ka juhtus.

        edit: oleks mõni tight rego raisenud ja fishid callinud, oleks ma foldinud, aga kuna agro donk raiseb ja vaalad calisid siis... arvan et on kasumlik. Parandage mind kui ma eksin.
        Last edited by WIN; 15.09.10, 21:21.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #34
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          Algselt postitas kuco Vaata postitust
          Standard liigutus FRis?
          oleneb ju koik lauast ka vastastest .. mõne laua jaoks standard mõne jaoks mitte ..

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #35
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Button ($6.24)
            SB ($26.14)
            BB ($47.77)
            Hero (UTG) ($25)
            MP1 ($25.41)
            MP2 ($25)
            CO ($23.05)

            Preflop: Hero is UTG with Q, Q
            BB bets $1, Hero raises $3, 5 folds, BB calls $2

            Flop: ($6.35) 8, 9, J (2 players)
            BB bets $43.44

            Total pot: $6.35
            MÖÖÖÖH?!?!

            vastane 35/20 gambler
            Last edited by WIN; 15.09.10, 22:11.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #36
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              easy snap :)

              Tal võib seal mida iganes olla. Enamasti on sul parim käsi ja ta on drawing dead põhimõtteliselt.
              Ja kui tal on parem käsi kui sul, siis on väga palju outse, et kokku saada parim käsi :)
              Enamasti näeb vastas mingit 1-te paari vaid.
              Last edited by k2snakalle; 16.09.10, 03:39.

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #37
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                easy snap :)

                Tal võib seal mida iganes olla. Enamasti on sul parim käsi ja ta on drawing dead põhimõtteliselt.
                Ja kui tal on parem käsi kui sul, siis on väga palju outse, et kokku saada parim käsi :)
                Enamasti näeb vastas mingit 1-te paari vaid.
                Väga hea, nii ma tegingi, insta callisin, kuid siis jäin mõtlema tagant järele kas äkki see otsus oli mul emotsiooni pärst vastu võetud, anyway tal oli 89.

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #38
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  lõpuks hakkasid käed pidama.

                  kuid, WTF??????
                  No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG+1 ($18.05)
                  MP1 ($15.05)
                  MP2 ($7.07)
                  MP3 ($24.27)
                  CO ($47.15)
                  Button ($23.33)
                  SB ($21.96)
                  HERO (BB) ($25)
                  UTG ($30.99)

                  Preflop: HERO is BB with Q, 5
                  2 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, CO calls $0.25, 1 fold, SB calls $0.15, HERO checks

                  Flop: ($1) 7, 5, Q (4 players)
                  SB checks, HERO bets $1, MP1 calls $1, CO raises $5, 1 fold, HERO raises $13.25, 1 fold, CO raises $41.90 (All-In), HERO calls $10.50 (All-In)

                  Turn: ($51.50) K (2 players, 2 all-in)

                  River: ($51.50) 8 (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $51.50

                  Results:
                  HERO had Q, 5 (two pair, Queens and fives).
                  CO had 10, 2 (high card, King).
                  Outcome: HERO won $48.93

                  ????? selgitage pls misclick ???

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #39
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    lõpuks tabas hiiter, eks hiljem 50k hands marki peal panen kogu graafi, EVga , siis mõistate millest ma rägin.

                    kuid kuid peab ikkagi võitudest rikutud mindset kaotama karmi set upi viimases lauas kus ei ole veel sit out.

                    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    SB ($10.04)
                    BB ($25)
                    UTG ($22.25)
                    UTG+1 ($18.50)
                    MP1 ($25)
                    ajupesu (MP2) ($28.29)
                    MP3 ($16.97)
                    CO ($16.87)
                    Button ($40.64)

                    Preflop: ajupesu is MP2 with Q, A
                    3 folds, ajupesu bets $0.85, 2 folds, Button calls $0.85, 1 fold, BB calls $0.60

                    Flop: ($2.65) 5, 9, 6 (3 players)
                    BB checks, ajupesu checks, Button bets $2.25, 1 fold, ajupesu calls $2.25

                    Turn: ($7.15) 9 (2 players)
                    ajupesu checks, Button bets $5, ajupesu raises $15, Button raises $32.54 (All-In), ajupesu calls $10.19 (All-In)

                    River: ($57.53) 9 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $57.53

                    Results:
                    Button had 6, 6 (full house, nines over sixes).
                    ajupesu had Q, A (flush, Ace high).
                    Outcome: Button won $67.01

                    omaarust mängisin üsna valesti, kuid jah peale elu parima tulemusega sessi ( jah ma pole varem üle 100$ võit päevas, 30 päeva tagasi hakkasin NL5 biitima ) oli mul juba mindset vaid lilli ja mannavahtu täis ning ei suutnut straight mõelda.
                    gg, gl , good nite.
                    Last edited by WIN; 16.09.10, 22:50.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #40
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      minu arust ka päris jube. ma oleks flopis bettinud kindla peale. Kui check-callid ja turnis laud paardub, siis parem muutuda ettevaatlikuks. Kui sa raised, siis ta ei maksa sulle seal halvema käega kinni.

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #41
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        +1, praegu puhand peaga vaatan veel eriti et millega ma kurat hakkama sain. jube. põmst flopil olen ees, ei pane raha sisse, turnil olen taga panen vägisi rahad sisse. pean lühemaid sesse tegema kui hiiter on või uuesti paar paragraafi mindsetti lugema.
                        Last edited by WIN; 17.09.10, 05:32.

                        Comment

                        • WIN
                          FPP Pro
                          • Feb 2010
                          • 275

                          #42
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          umbes täpselt arvutades saan FTPs rakebacki kokku 60-65% , palju te FTPs saate RB ?

                          Comment

                          • LOSE
                            Räme Fish
                            • Sep 2010
                            • 10

                            #43
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            Loodan, et aasta lõpuks jõuad nl100 välja, edu!

                            Comment

                            • WIN
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 275

                              #44
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              Algselt postitas LOSE Vaata postitust
                              Loodan, et aasta lõpuks jõuad nl100 välja, edu!
                              fuckin nuts on lugeda sellist asja :) ty, that keeps me goin.
                              25päeva tagasi kui olla täpne hakkasin NL5s võitvaks somehow ja nüüd loodetavasti järgneva 5 päeva jooksul NL50 :) SWEET! väga vähe puudu shotist.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #45
                                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                                Täna ei mängi ja üleüldse läheb NVdel raskeks kuna minu tuppa ulatub wifi nõrgalt, siis lampi 1 heal päeval kaabel enam ei töötanud ja nüüd pean õe toas nädala sees mängida kui õde naaseb NVdeks koju seega jap, prageu olen wifis ja pelada ei saa :S. SHITFUCK

                                Comment

                                Working...