WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    Overbet ship flop on ka v2gev muuv .. 2kki mõni kehvem kaart callib ja paneb su obv AKo peale

    Comment

    • WIN
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 275

      #17
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      ja kui ta oleks 4 betinud 13 peale ntx, siis oleks tal sitem käsi kui shovedes? mis krdi loogika see sul on?
      sry, ma ei tea miks ma proovin oma sitta siluda.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #18
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        2 paari seal küll nüüd pole.

        Comment

        • WIN
          FPP Pro
          • Feb 2010
          • 275

          #19
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          miks mitte, callis J8, J10 ? AKga oleks pre otsa pannud arvatavasti, AQga samuti, overpaaridega sama lugu, callibki sellistega nagu j8, j10, Qj, J9, pocket paarid, suited connectorid 79s, 9Qs seega shovel siin pmst ongi nuts, sain odavalt teada või miis ?
          Last edited by WIN; 12.09.10, 17:33.

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #20
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($25.21)
            BB ($8.37)
            UTG ($25)
            UTG+1 ($27.17)
            MP1 ($8.05)
            Lootu Setuloogika (MP2) ($55.35)
            CO ($21.23)
            Button ($24.65)

            Preflop: Lootu Setuloogika is MP2 with K, A
            3 folds, Lootu Setuloogika bets $0.85, CO raises $2.90, 3 folds, Lootu Setuloogika calls $2.05

            Flop: ($6.15) 8, 5, 4 (2 players)
            Lootu Setuloogika bets $0.25, CO calls $0.25

            Turn: ($6.65) A (2 players)
            Lootu Setuloogika bets $0.25, CO raises $7.40, Lootu Setuloogika raises $51.95 (All-In), CO calls $10.68 (All-In)

            River: ($42.81) Q (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $42.81

            Results:
            Lootu Setuloogika had K, A (one pair, Aces).
            CO had Q, A (two pair, Aces and Queens).
            Outcome: CO won $40.67

            Enne kui te mulle tõrva pähe valate tahaksin öelda 2 asja 1) selline goofy play on siiski mul haruldus mitte harjumus.

            2) mõttekäik - tavaline open raise pot suurusega, saan 3beti kutilt kelle 3bet % on 4.8 , CO ja Btn oli sutsu suurem kui mujalt, mõtlen AKga callida maha teades et olen OP tema vastu, siis PF mõtlesin natuke postfloppi ette, FLOP tuleb madal : mõte - teen minbeti, ning kui ta 3bettis suure paariga JJ-AA, siis ta raiseb , kui tal on AJ, AQ, AK siis callib kuna ta oli Hitfold reg. turn A, minbet, et teda veel segadusse ajada ning oma AQ ga stakid sisse ajaks täie rauaga, edasi läheb loogilisemalt vast teile:), kritiseerige kõvasti !! äkki jääb siis meelde mulle kui väga valesti tegin

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #21
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              tänane , üle 3BI alla EV , võlg on võlg, fishid maksavad alati võla ära, pole vaja muretseda.

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #22
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )


                selle tüübi prst ei saa sessi lõpetada :)

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #23
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  huuh, alguses full BI kaotused paar potti panid löögi tänasele graafikule, kui peale seda ilusti sujuv ülesminek:)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ega keegi ei tea mingit moodust kuidas tagant järele Rakebacki saada full tilti?
                  Ei ole registreeritud rakeback sitede kaudu.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #24
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )


                    vajuta sealt rakeback on existing account, pole kindel kas funkab vanematele kasutajatele. 24h jooksul peaks teada saama

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #25
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      tänud

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #26
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        NL50 läheneb ... EV kaugeneb...
                        Okei homme matas töö, i better learn sumthin. Ei taha enam õpsidelt nii ära saada, nagu ükskord õpetaja õtles et sellepärast ma pokkerit ei oskagi et mul matemaatikas halvad hinded on

                        Okei see selleks, ületasin 10k handi täna nL25s : statid ja graaf, se suur kaotatud pot lõpus on AA vs 99 pre all in laudu sulgedes :P.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        gl everybody!
                        Last edited by WIN; 14.09.10, 20:03.

                        Comment

                        • WIN
                          FPP Pro
                          • Feb 2010
                          • 275

                          #27
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          1 maasikas kah. Vastane oli HÜPERAGGRESSIVEDONK, ja note oli , läheb paardunud flopil segaseks any2.
                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG+1 ($17.15)
                          MP1 ($25)
                          MP2 ($13.30)
                          MP3 ($57.75)
                          CO ($31.94)
                          Button ($25)
                          SB ($22.54)
                          BB ($34.30)
                          mulonriid (UTG) ($25.71)

                          Preflop: mulonriid is UTG with 10, 10
                          mulonriid bets $0.85, 6 folds, SB calls $0.75, BB calls $0.60

                          Flop: ($2.55) 5, Q, 5 (3 players)
                          SB checks, BB checks, mulonriid bets $1.50, 1 fold, BB raises $7.05, mulonriid calls $5.55

                          Turn: ($16.65) 7 (2 players)
                          BB bets $16.65, mulonriid raises $17.81 (All-In), BB calls $1.16

                          River: ($52.27) 3 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $52.27

                          Results:
                          BB had A, 8 (one pair, fives).
                          mulonriid had 10, 10 (two pair, tens and fives).
                          Outcome: mulonriid won $49.66

                          Comment

                          • JUNKER
                            Julm Donk
                            • Sep 2010
                            • 29

                            #28
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            Algselt postitas WIN Vaata postitust
                            umm alright I got 1 story :D ... tildiga on hea sõita ! :P
                            Kevadel kui mängida ei osanud , proovisin NL2st NL5te üle minna, ning kui NL5s tabas mind vääga halvad set upid ja väga valed otsused ja bankroll kahanes pooleks , siis ma olin JÕHKRALT TILT, läksin vihaselt ( sellise näoga )kööki - baarikapp - pits viina - teine pits viina - rula - sõitma (öösel) !!! oooh yeah , energiat oli kordi rohkem XD , ühtki trikki treppist teha ei kartnud, sees kees sest pokker oli kogu see aeg meeles, no ja siis lõpuks tilt maandus ja elu läks edasi ...
                            2 pitsi viina ja hero valmis
                            Ise sain NL2s täna mingi sitaks põske. -10$ kuskil, tilti ei tunne, panin aknad kinni ja genereerin natuke lihtsalt. Kohe varsti jälle :D

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #29
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              Algselt postitas WIN Vaata postitust
                              Ei taha enam õpsidelt nii ära saada, nagu ükskord õpetaja õtles et sellepärast ma pokkerit ei oskagi et mul matemaatikas halvad hinded on
                              Miks sa üldse õpetajale räägid, et pokkerit mängid? Jätad endast ainult lolli mulje.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #30
                                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Miks sa üldse õpetajale räägid, et pokkerit mängid? Jätad endast ainult lolli mulje.
                                kukkus välja nii, jutt oli kaardimängudest ja sealt ta läks...

                                Comment

                                Working...