WIN - business as usual ( kool rula pokker )

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #1

    WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    Tervist, olen Jaan. Olen pokkeriga tegelenud juba aastaid, varem lihtsalt free bankrolle maha tonkanud, 2010 veebruaris võtsin kasutusele Ranka tabeli ning väike coachi tund klassivennalt ( pukkmazter ).

    Alustasin NL2 partypokkeris, siis liikusin sitelt sitele , jäin pokerstarsis mängima ja cashoute tegama.
    NL5 shottides failisin kogu täiega (irv) ning arvasin et mina pole pokkeriks loodud ning ei saa hakkama mujal kui NL2, mängisin siis seda tükk aega, ning siis tegin BREAKTHROUGH, sain Taasverilt raamatu " The poker mindset ". Kohe kandsin rolli full tilti ( boonuse pärast ) ja võtsin kohe NL5 lauad, hiiter tervitas, ja ilm oli ilus.
    Kohe kohe nädal hiljem võtsin NL10 lauad, ka seal võttis mind vastu heater.
    Siis tahtsin liikuda BWIN pokkerituppa, kuid kuid ... Full Tilti security tiim tegi hea töö, tuvastas nüüd et mul on sama nimega multiple accounts.
    NOO kas tõesti busto :O ???
    siiski ei FTP hoidis pea 10 päeva mu bankrolli kinni ja siis pani raha 3a tagasi tehtud unustatud kasutajale " ruutuyheksa "-le.
    paar päeva grindi ja shot NL25te - fail
    Shot nr2. - success ( vist ). TÄNA.

    Nüüdseks siis teen esimesi jalutuskäike NL25s.

    Päevikust loodan saada tuge ning tagasisidet kui on raskushetked.

    NL10
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    hetkel NL25st pole erilist samplet näidata...
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #2
    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

    Nii esimene päev NL25s möödunud ... KK vs. AA 3 või 4 korda pf all in :P , jooksen pmst täpselt EVs , kopikaid üle. graph on selline:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Jään rahule et ei jäänd miinusesse uues limiidis

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

      Misasi see ranka tabel on ja kus see asub ? :D

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

        Mis muud kui edu ja jaksu sulle :D , ära siis tilti mine kui miinuspäev homme tuleb :D

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #5
          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

          ca 3bi. :D miinusest asi ju kaugel.

          Comment

          • WIN
            FPP Pro
            • Feb 2010
            • 275

            #6
            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

            tildiga probleeme ei ole ,ses suhtes et the poker mindset raamat pani mul selle ilusti paika, või no vähemalt see tilt mu otsuseid mõjutama ei hakka, seni ei ole.

            Comment

            • WIN
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 275

              #7
              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

              Misasi see ranka tabel on ja kus see asub ? :D
              Strateegia - saagem prodeks jäägem eestlasteks, seal kohe üks esimeste seas.

              Comment

              • talendijaht
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 220

                #8
                Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                räägi rulast ka midagi huvitavat

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #9
                  Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                  umm alright I got 1 story :D ... tildiga on hea sõita ! :P
                  Kevadel kui mängida ei osanud , proovisin NL2st NL5te üle minna, ning kui NL5s tabas mind vääga halvad set upid ja väga valed otsused ja bankroll kahanes pooleks , siis ma olin JÕHKRALT TILT, läksin vihaselt ( sellise näoga )kööki - baarikapp - pits viina - teine pits viina - rula - sõitma (öösel) !!! oooh yeah , energiat oli kordi rohkem XD , ühtki trikki treppist teha ei kartnud, sees kees sest pokker oli kogu see aeg meeles, no ja siis lõpuks tilt maandus ja elu läks edasi ...

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #10
                    Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    CO ($26.66)
                    Button ($25)
                    SB ($8.50)
                    BB ($25)
                    UTG ($14.75)
                    kange lane (UTG+1) ($26.33)
                    MP1 ($25)
                    MP2 ($39.03)

                    Preflop: kange lane is UTG+1 with Q, Q
                    1 fold, kange lane bets $0.85, 2 folds, CO calls $0.85, 1 fold, SB raises $2.90, 1 fold, kange lane raises $9.15, CO calls $9.15, SB calls $5.50 (All-In)

                    Flop: ($28.75) A, 7, 9 (3 players, 1 all-in)
                    kange lane bets $16.33 (All-In), CO calls $16.33

                    Turn: ($61.41) A (3 players, 2 all-in)

                    River: ($61.41) 10 (3 players, 2 all-in)

                    Total pot: $61.41

                    Results:
                    SB had K, A (three of a kind, Aces).
                    kange lane had Q, Q (two pair, Aces and Queens).
                    CO had 8, 9 (two pair, Aces and nines).
                    Outcome: SB won $24.47, kange lane won $33.94
                    Last edited by WIN; 12.09.10, 09:02.

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #11
                      Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      MP1 ($25.35)
                      MP2 ($8.75)
                      CO ($37.27)
                      Button ($12.26)
                      SB ($48.74)
                      BB ($29.17)
                      mina (UTG) ($25.45)
                      UTG+1 ($8.75)

                      Preflop: mina is UTG with K, K
                      mina bets $0.85, 6 folds, BB calls $0.60

                      Flop: ($1.80) 8, 10, J (2 players)
                      BB checks, mina bets $1, BB raises $2.75, mina raises $4.25, BB raises $22.25, mina folds

                      Total pot: $12.30

                      fold or wat

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #12
                        Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                        Hommik

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                          Algselt postitas WIN Vaata postitust
                          No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP1 ($25.35)
                          MP2 ($8.75)
                          CO ($37.27)
                          Button ($12.26)
                          SB ($48.74)
                          BB ($29.17)
                          mina (UTG) ($25.45)
                          UTG+1 ($8.75)

                          Preflop: mina is UTG with K, K
                          mina bets $0.85, 6 folds, BB calls $0.60

                          Flop: ($1.80) 8, 10, J (2 players)
                          BB checks, mina bets $1, BB raises $2.75, mina raises $4.25, BB raises $22.25, mina folds

                          Total pot: $12.30

                          fold or wat
                          esiteks on liiga väike c bet sellisel drawisel boardil ja teiseks wtf 3bet see flopis on?
                          ja kes vastane on? nit või fish või kes?

                          Comment

                          • WIN
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 275

                            #14
                            Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                            tundmatu, tahtsin et ta väikese 3beti peale teeks normaalsuse piirides 4beti ja ise shoveda , a no kuna ise tema shoves siis ma eeldan et set või atleast 2 paari

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: WIN - business as usual ( kool rula pokker )

                              ja kui ta oleks 4 betinud 13 peale ntx, siis oleks tal sitem käsi kui shovedes? mis krdi loogika see sul on?

                              Comment

                              Working...