Kutsikas: Per merda ad astra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • salamadner
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 59

    #1

    Kutsikas: Per merda ad astra

    Woof! Woof! Bark!
    Ma ei ole kutsikas, olen küll väike ja kutsika näoga ja kutsida kõrvadega ja üldse olen kutsikas, aga ma ei ole kellegi kutsikas!!!!! Kui usu siis saame kohe, aga ma ei tule mingi 60%%garanteerin et 10% tulen.
    Natuke tõestus materjali:::
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Hiljuti juhtus mul selline situatsioon!!!!! kukkusin käpuli ja ei saa enam püsti. Kui mul veits hullu sitta kaelas peal ei oleks oleks ma ammu püsti,kohe kui maha saan selle hõõrutud olen jälle puhas ja tõusen püsti. Mis te siin foorumis siplete, nuh pm varsti ma nagu puhtaks saan, siis vaatame näost näkku (Live'il). Olge mõnusad niikaua :)
    Situatsioon ise:
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #2
    Re: Kutsikas: Per merda ad astra

    Kohtumõistja Vana: Kutsikas, sa muretsed enda sitase kaela pärast. See sitt ei ole enam sitt ainult selles mõttes, et füüsiliselt oleks sitt su kaela peal. Isegi kui sa selle maha saad, on kogu linn sitta su kaela peal näinud. See on juba vaimne sitt, sitt mis jääb sinuga igaveseks, nüüdsest sa oledki Sitakaela Kutsa.

    Õpetlik Vana: Kutsikas, probleem ei ole mitte sitas kaela peal, vaid selles kuidas see sulle kaela peale sai. Sa laenasid Suurelt Koeralt mahlaka kondi ohtra lihaga lubadusega see tagasi viia. Aga mis sa tegid? Sõid end sellest nii üle, et sealsamas kondi kõrval vajusid kõhuvalude käes käpuli, sittusid enda kõrvale ja valude käes väherdes tegid enda kaela kakaseks. Et sarnaseid situatsioone tulevikus vältida pead minema kohe probleemi juureni: suur tükk ajab suu lõhki, eriti kui see laenatud on. Seega esimene samm oleks sebida välja lihatükk, mis oleks sobiv Suurele Koerale ja see talle viia. Edaspidi vältida suud lõhki ajavate tükkide söömist ja eriti nende laenamist, sest enda sita sees õhtut lõpetada ei ole ju fun, tegelikult. Laenamine on ka selles suhtes nõme, et pärast sa pead ikka vaatama, kuidas endale konti saada ja pead ka teisele konti viima, st rohkem tööd peab tegema. Rohkem tööd ja sitt kaela peal on laenamise tagajärg, kui sa veel laenata ei oska nagu teised suured koerad. Pea see meeles, kutsikapoiss!

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #3
      Re: Kutsikas: Per merda ad astra

      HAHAHAHA epic thread

      Comment

      • salamadner
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 59

        #4
        Re: Kutsikas: Per merda ad astra

        Kutsikas: nonii, kui asu olla siis see sitt ei olegi suurest kondist toodetud! võin kliistrit lasta et ma ise leidsin ka hommikul suht soliidse kondi! see suur kont läks rasvadeks,ja enda kondist on sitta toodetud!!!
        ja hoidke oma pudrumulgid koomal, kui ma situn siis teen seda seda enda kondi eest alati, et muu läheb alati mujale, aga viisakusest pritsin sitta ka teistele
        ei ole seedehäiretega ja ei tulnud sittuma
        lihtsalt olen sitane.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: Kutsikas: Per merda ad astra

          Kohtumõistja Vana2: Kutsikas, see soliidne kont oli sõrmepikkune jupike millel oli kolm kiudu liha peal. See ei saanud kaugeltki olla sita põhjustaja. Tegelikult aga ei olegi tähtis kummast sitt tekkis, tähtis on just see, et sitt tekkis. Tähtis on see, et sa võtad teistelt ja muudad selle sitaks ja sa võtad selle, mis ise leiad, ja muudad selle sitaks. Vanal ajal oli üks kuningas, kes puudutusest kõik kullaks muutis, sina, kutsikas, muudad kõik sitaks. Sa oled sitatootja.


          Rahvamass taamal: süüüdi võlgu lõuga

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: Kutsikas: Per merda ad astra

            Kuidas te viitsite sellist sitta suust välja ajada ? Eriti palju vaba aega mõnel.....

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Kutsikas: Per merda ad astra

              A+

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #8
                Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Kuidas te viitsite sellist sitta suust välja ajada ? Eriti palju vaba aega mõnel.....
                They do it for the lulz.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                  Külma ninaga kutsikad:

                  [YOUTUBE]tbDlS1VB6X8[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #10
                    Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                    Liiga hea

                    Comment

                    • tuneunes
                      Bännitud
                      • Jan 2009
                      • 17

                      #11
                      Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                      kuulge tegelased!!!
                      mis te mõtelete et kirj siukest sitta siin ja topite mingeid pilte w?
                      tule viljandi ja räägi mulle see tekst näost näkku!!!
                      mu nr on 58111727 ja ole hea helista ja räägi ära mida sa rääkida tahad mitte ära seleta siin foorumis!!!
                      igaüks võib siin netis olla ma ei tea kes!!! pole tõesti paremat teha kui mingit haiget iba ajada w???
                      Votniiii

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #12
                        Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                        ise teed sündroomiga poste ja siis mölised kui keegi vastab?
                        Last edited by rohelinekonn; 10.09.10, 13:37.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #13
                          Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                          Tõesti sündinud lugu: Täna hommikul jättis naine kutsika alla korrusele üksinda magama kui tööle läks. Kui ma 20 min hiljem kohale jõudsin, oli koer leidnud naise ilusad nahast talvesaapad ja need puruks närinud. Läksin ja sõimasin, andsin korra saapaga mööda koonu. Kutsikas häbenes ja vahtis maha. Mõtlesin, et nõuaks talt uusi saapaid. Aga mõistsin, et tal pole neid võtta kusagilt. Ja tal oli tõesti häbi ja kahju. Ja ta ei väitnud mulle kordagi, et ta pole kutsikas.

                          Comment

                          • salamadner
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 59

                            #14
                            Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                            Algselt postitas tuneunes Vaata postitust
                            kuulge tegelased!!!
                            mis te mõtelete et kirj siukest sitta siin ja topite mingeid pilte w?
                            tule viljandi ja räägi mulle see tekst näost näkku!!!
                            mu nr on 58111727 ja ole hea helista ja räägi ära mida sa rääkida tahad mitte ära seleta siin foorumis!!!
                            igaüks võib siin netis olla ma ei tea kes!!! pole tõesti paremat teha kui mingit haiget iba ajada w???
                            Votniiii
                            Mis sa seal Viljandis sipled, ole ikka mõnus edasi. Noh pakaa.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: Kutsikas: Per merda ad astra

                              salamadner reputation +++

                              Comment

                              Working...