Re: Kutsikas: Per merda ad astra
petmine ei ole nüüd küll õige asi, aga kas keegi taga 1v1 ka siis läheb või olete interneti-igorid kõik :D
petmine ei ole nüüd küll õige asi, aga kas keegi taga 1v1 ka siis läheb või olete interneti-igorid kõik :D
Comment