Mcbethk PLO Õpipäevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Mcbethk PLO Õpipäevik

    Hei,

    Kuna NLHEst on kopp viimaselajal üsna eest otsustasin et hakkan PLOd õppima. Siia üritan siis updateda vahepeal kuidas läinud on.

    Btw ostsin ka Omaha manageri seriali, keegi teab kuidas seda ära registreerida?

    Mcbethk
    Last edited by mcbethk; 04.09.10, 16:14.
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

    Mõtlesin et teen väikse sissekande.
    Hakkasin täiesti otsast pihta ning valisin DCst Hellomaha vaatamiseks. Hetkel on 4 episoodi vaadatud ja üsna õpetlik nendele kes täiesti nullist alustavad, soovitan. Paar artiklit lugesin ka 2+2st micro PLo biitimiseks. Eriti aega ei olnud see nädal et uusi teadmisi lauas rakendada aga täna tegin siiski väikse sessi PLO50/100.

    Graph:


    Uploaded with ImageShack.us

    Variance on kole, aga kui normal 50BI+ roll on siis elab üle =)

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

      Danglerrrrs =D

      Keegi coachida ei viici mind? Keegi interested siis PM

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #4
        Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

        GL soovitan uurida EGERTI käest selle PLO kohta ta suht tark sel teemal vähemalt minu arvates.

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #5
          Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

          Grabbed by Holdem Manager
          PL Omaha $1(BB)
          SB ($221)
          BB ($57.44)
          UTG ($218)
          UTG+1 ($188)
          Hero ($277)
          BTN ($155)

          Dealt to Hero A 7 5 A

          UTG calls $1, UTG+1 raises to $4.50, Hero raises to $16, BTN calls $16, SB calls $15.50, fold, fold, UTG+1 calls $11.50

          FLOP ($66) 9 6 8

          SB checks, UTG+1 checks, [color=red]Hero ??

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

            mis sa tahad tsekkida või?

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

              c/r go broke hea liin?

              E: Villianitest ei tea suht midagi
              Last edited by mcbethk; 11.09.10, 20:47.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                Ma omaha pro kyll pole, kuid 2nd nuts tundub hea All ints ju + veel backdoor draw

                c/r .. ma ei tea kas converter vigane vms, aga sa ju tegutsed viimasena?
                Last edited by leits; 11.09.10, 20:53.

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #9
                  Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                  4way pot

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                    ma arvan, et kui checkid siis tuleb üldse potist loobuda. valuet saad sa siin kõigilt J10xx kätelt pluss setilt. Samuti tuleb arvesse võtta, et sind ei panda sellele käele pannakse AAxx või KKxx, seega tulista ja selge see et pikalt sa ees ei ole kui calli saad aga omahas ei ole sa peaaegu kunagi pikalt ees..60/40 ees olla flopis on juba hästi saadud, kui läheb flopist stackide peale mängimiseks.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                      suht nõus udikaziga, ma ei riskiks ka siin c/r peale minna, pigem läheks ikka kohe valuet korjama.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                        ma virutaks poti ja raise peale annaks alla, turnis TJQ nähes muutuks maruettevaatlikuks.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #13
                          Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                          Sain täna sünnipäeva puhul veits bad runni NLHEs :P


                          Uploaded with ImageShack.us
                          PLO 6maxist kolisin ära HU peale ja kavatsen ka coachi võtta. Rääkisin ühe 2+2eriga ja ta oli nõus mind 150$/hour coachida

                          PLo so far:



                          Uploaded with ImageShack.us

                          Mõnusalt üle EV, aga hakkan vaikselt asjale pihta saama juba ja omal käel suudan B-E või marginaalse winnerina mängida i think.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                            õnne!

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: Mcbethk PLO Õpipäevik

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              õnne!
                              thnx

                              Rääkisin coachiga veits ja ta käskis alustuseks salvestada väikse video mu enda mängust. Järgmine nädal hakkame session reviewi koos tegema.

                              Uploadisin ka vb keegi viitsib pilgu peale heita =)


                              Heli ei ole, aga vb võtan selle reviewi ka linti siis oleks teistel ka hea vaadata.

                              Comment

                              Working...