Hei,
Kuna NLHEst on kopp viimaselajal üsna eest otsustasin et hakkan PLOd õppima. Siia üritan siis updateda vahepeal kuidas läinud on.
Btw ostsin ka Omaha manageri seriali, keegi teab kuidas seda ära registreerida?
Mcbethk
Kuna NLHEst on kopp viimaselajal üsna eest otsustasin et hakkan PLOd õppima. Siia üritan siis updateda vahepeal kuidas läinud on.
Btw ostsin ka Omaha manageri seriali, keegi teab kuidas seda ära registreerida?
Mcbethk

7


Comment