Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

    Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Natuke nalja ka päeva sekka

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $147.90
    SB: $43.00
    BB: $114.00
    UTG: $137.55
    Hero (CO): $145.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q 9
    1 fold, Hero raises to $2.50, 2 folds, BB calls $1.50

    Flop: ($5.50) K 4 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

    Turn: ($12.50) 7 (2 players)
    BB bets $7.00, Hero raises to $21, BB calls $14

    River: ($54.50) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $26.00,
    BB said, "fkking ets russian ***ker"
    BB said, "russki kommunist estoniancriminal fkker"
    BB said, "fkking lowlifecriminal fkkkk"
    BB said, "a fkking discusting hungary"
    BB folds

    Final Pot: $54.50
    Hero wins $52.50
    (Rake: $2.00)

    River bet üldse ei meeldi.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #92
      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

      Miks ei meeldi? Kas suurus ei meeldi? Mulle tundub siin küll ranges olevat palju missed drawsid ja mõned väiksemad paarid millelt me ta 1/2 betiga riveril päris tihti maha saame. Liiga palju on olukordi kus tsekime järgi ja kaotame 55 või QJs tüüpi kätele.

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #93
        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

        55 range panemine pärast turni on küll liiga optimistlik... river on blank seega on selline bet just parima EV-ga

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #94
          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

          Ilus bet riverisse ju. Kui ta callib, siis ta callib suht niikuinii, vb shove aint mitte ja kui ei calli, siis ta ei calli ka alla poole poti suurust beti :P nice hand

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Miks ei meeldi? Kas suurus ei meeldi? Mulle tundub siin küll ranges olevat palju missed drawsid ja mõned väiksemad paarid millelt me ta 1/2 betiga riveril päris tihti maha saame. Liiga palju on olukordi kus tsekime järgi ja kaotame 55 või QJs tüüpi kätele.
            Q high biidib väga suurt hulka missed drawsid. Teiseks see ongi ainus lootus, et tal on draw, paari ta never ei foldi ja võib isegi A higha calli teha.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #96
              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

              See on paardunud flopp, siis võib väga suur tähtsus olla eelmistel olukordadel ja hero imagel, ega muidu vastane nii lampi kisama ei pista.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                Ma ei tea, mis alaska mõtleb aga täiustan oma mõttekäiku. Üldiselt paardunud boardid on väga head cbettimisboardid, kuna nad lihtsalt ei hiti vastaseid ja seega eeldan tihti foldi. Loomulikul on palju A ja sellel boardil Q highsid ning mõndasid floate, mis teeb barreldamise kasumlikuks teatud olukordades.

                Kuna hero raises turni, mille vastane ära callis siis võid automaatselt kõik bluffid ta rangest ära võtta. A high FD mõtleb riveril päris pikalt calli peale, samuti võis ta riverdada muu mastitõmbega paari, mida ta enam ei foldi ja ainus lootus ongi, et foldime välja paari. Oleks mistahes muu non-paired board ma kiidaks bluffi heaks, sest paardunud boardidel me repime ka väga kitsast ranget, paardumata laia.

                Ja non A high busted drawsid me biidime. Ma võtaks selle SD juba info eesmärgil.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #98
                  Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                  Ma arvan, et villain foldis K tänu mingile eelnevale teemale.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                    Hui foldis. Busted draw. Donk ei foldi siin ühtegi paari.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #100
                      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                      kolmik oli tal

                      Comment

                      • KraindOnMaind
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 228

                        #101
                        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                        äkki õnnestub kuidagi see blogi link esimesse posti teleportida

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #102
                          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                          Blog update!

                          Kuna šimpansitest koonsev tehniline staff Partypokeris otustas et on aeg taas seinast juhtmed välja tõmmata siis tekkis mõte et premeerin om...


                          Oskused on minetatud, jäänud on ainult luckbox!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          [YOUTUBE]oCkvx1PDNVk[/YOUTUBE]
                          Last edited by krayzie; 13.07.11, 23:18.

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #103
                            Re: Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

                            oi jah, just paar päeva tagasi tuli ka see meelde jälle ja kuulasin läbi :D püsige perimeetris ! ei sõida kõik ühega ringi nagu loomad

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #104
                              Re: Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

                              Sitem huumor ikka :D

                              Comment

                              • rynno
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 511

                                #105
                                Re: Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

                                shiping dokke ja rohkem droppe

                                Comment

                                Working...