Re: PLO25/50 I don`t know about you, but I was dealt 4 cards
you don't quit omaha, omaha quits you.
2012 pokkeriaasta algas Juulist. PLO10t suutsin veel biitida, PLO25 biidin vist ka veel. Kui vähegi volüümi suudan anda, siis aasta lõpuks loodan PLO100/200 käsile võtta.
üks huvitav käsi ka
you don't quit omaha, omaha quits you.
2012 pokkeriaasta algas Juulist. PLO10t suutsin veel biitida, PLO25 biidin vist ka veel. Kui vähegi volüümi suudan anda, siis aasta lõpuks loodan PLO100/200 käsile võtta.
üks huvitav käsi ka
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
K
K
K



, 
TC
Comment